İndirimli Fiyat

Son Tarih 24 Temmuz

Kalan Süre
Bu eğitime 24 Temmuz tarihine kadar kurs.com'a özel indirimle kayıt olun! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Dalış

Firma Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri
Yer
Yorum Puanı Henüz yorum yapılmadı
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Garanti Kurs.com Para İade Garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
Fiyat tablosuna göz at
825 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

15 yaşından gün almış herkes tüplü dalış eğitimi alabilir.
Tüplü dalış eğitimleri sportif eğlenceli bir aktivite olduğu için sizin boş zamanlarınıza göre organize ediyoruz. Eğitmenlerimiz sizin seçmiş olduğu zamanlarda eğitiminizi devam ettirecektir.
Minimum 2 kişi ile dalış kursuna başlanılır.
Evet verilebilir fiyat uygulaması farklıdır.
Serbest dalış eğitimi alabilmeniz için Yüzme bilmeniz yeterlidir.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Hayır. Mümkün olan en düşük fiyatı alıyorsunuz - garanti ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

İsteğe göre Tüplü dalış ve Serbet dalış olarak 2 branşa ayrılmaktadır.

Daha önce sualtında bulunmadıysanız ya da bel seviyenizin altına batmadıysanız doğru yerdesiniz.Deneyin — seveceksiniz.Dalış kolay,eğlenceli ve keyif vericidir!

Yeni bir dünyayı keşfedin!Mavinin içerisine kayarken özgürlüğü hissedin.Yeni maceraları deneyin ve keşfedilmemiş dünyaları keşfedinYeni arkadaşlar kazanın.Scuba Dalışı düşündüğünüzden kolaydır.Yeni maceraya hazır olun ve yeni bir dünyaya dalın! Scuba dalışı sessizliği ile kalbinizi hızlandıran mükemmel bir spordur.

DALIŞ HEM GENÇ HEM DE YAŞLILARA KEYIF VERICIDIR.

Scuba ve şnorkel sadece çocuklar için değil herkes için heyecan verici benzersiz faaliyetlerdir: dalış okulu, anne-babalar için de heyecan verici bir meydan okumadır. Yetişkinler ve çocuklar eğlenceli dersler alarak önemli dalış becerileri öğrenmeye ilgilidirler. Sonra bütün aile - çocuk, yetişkin birlikte, dünyanın en keyifli sularında beraber olacaklardır.Çoğunlukla birleştirici tarafı göz ardı edilir, ancak, bir ailenin birarada sahip olabileceği en eğlenceli dalış tatili olabilir .

DALIŞ AiLECEK SAĞLIKLI VAKiT GEÇIRME ALANIDIR.

Scuba ve şnorkel doğal stres giderici olarak, rahatlatıcı bir ortamda iken fiziksel olarak aktif olmaya izin verir. Birçok maceraperest egzersizler dalış tatilleri ve sualtı dünyasında konforu yaratır. Dalış aynı zamanda aile içi ilişkilerde rahatlamayı da sağlar.Video oyunları ve TV seven çocuklar için okyanus tabanı üzerindeki hayranlık uyandıran yaşam , belki de onları aktif ve doğal dünya ile meşgul olmaya yöneltecek son bir kaç şeyden biridir.

DALIŞ, ÇOCUKLAR VE SORUMLULUKLAR?

Dalış okulları, SSI sertifikalı Dalış Merkezleri ve Dive Resortslar gibi tüm aile için uygundur, böylece tüplü dalış derslerinde suda çok eğlenceli ve rahat olabilir . Ailenizle birlikte keyifli, kaliteli zaman geçirirken kendi hızınızda öğrenin.

SERTIFIKALI OLUN

OPEN WATER DIVER ( Başlangıç Tüplü Dalış Eğitimi )

SSI Open Water bir Dalgıç olma nedeniyle dünya çapında tanınması için scuba maceranıza başlamanın en iyi yoludur!

Kişiye özel eğitim ile ve su altında beceri ve donanımı su altında yeterince zaman ayırdığınızda rahat gerçekten zevkini çıkarabilirsiniz.. Genellikle Açık deniz Dalıcı kursu 3 bölümden oluşmaktadır

TEORIKLER:

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınızda ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir.Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz herşeyi pekiştirmeye yöneliktir.

HAVUZ EĞITIMI:

Havuz ve açık deniz eğitiminiz için eğitmeniniz sizi scuba ekipmanınıza hazırlayacak ve böylece sanki ikinci cildinizmiş gibi konforlu olacaksınız.Açık Deniz Eğitim dalışlarınıza başlamadan önce,sualtı çevresine kendinizi uyumlandırmak için yeterince vaktiniz olacak.

AÇIK DENIZ SEANSLARI:

- En az 4 açık deniz dalışını tamamlayacak ve havuzda öğrendiklerinizi tecrübe etme şansı yakalayacaksınız. (Açık Deniz; Açık su, su gibi bir göl ya da okyanus kadar açık bir yapı olarak tanımlanabilir) .

Eğlenceli burada durdurmak için gerek yok! Sadece biraz daha fazla eğitim, daha fazla sualtı batıkları dalış, köpekbalıkları ile, ya da bir sualtı fotoğrafçısı olmayı hayal ediyorsanız o zaman yapabilirsiniz! İçinde yer almak heyecan verici Özel tüm Programları kontrol edin. Dalış Maceraları bir sonraki seviyeye taşımak için bir fırsat bu. SSI yolda size eşlik eden güvenilir bir arkadaş olacaktır. 

YETERKİ ZAMAN mı yok?SCUBA SERTIFIKASYONUNUZA TATILDE BAŞLAYIN VE EVE DÖNÜNCEYE KADAR BITIRIN!

Scuba Diver bütün bir Open Water Diver Programını tamamlamaya zaman bulamayanlar için mükemmel bir program. Bu programın içeriği Open Water Diver Programının yarıya yakınını içeriyor. Daha sonra programın ikinci yarısını da tamamlayıp sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde sertifikalı bir dalıcı olabilirsiniz.

Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığınızı gösteren SCUBA DIVER Sertifikanızı alırsınız. Bu sertifika dünya çapında rehberli dalışlara katılmanıza olanak verir. Eğer eğitiminize devam edip sertifikalı dalıcı olmak isterseniz yerel SSI Eğitim Tesisinizle SSI OPEN WATER DIVER derecenizi nasıl tamamlayacağınız konusunda iletişime geçmeniz yeterli.

MACERANIZA BU GÜN BAŞLAYIN…

SERBEST DALIŞ YENI MACERALAR YAŞAYIN VE KEŞFEDILMEMIŞ DÜNYALARI KEŞFEDIN!

Hiç bir yunus gibi yüzme hayalettiniz mi ya da sadece nefesinizi tutarak okyanusta süzülmek nasıl hissettiriyor merak ettiniz mi? SSI ve serbest dalışla ilgili çok daha fazlasını kendinize borçlusunuz "The Ultimate Serbest Dalış Deneyimi!".Bugün dünyanın en hızlı büyüyen su sporlarından biri olarak, Serbest Dalış, düşündüğünüzden çok daha kolaydır!

Serbest Dalışın felsefesi çekicidir! Bu, sualtı dünyasının eşsiz görüntüleri ve huzurundan keyif alırken sağlığı ve formda kalmayı teşvik eder.15 ft (5 mt), veya daha ötesinde, Serbest Dalış, tüm su sporları tutkunları için erişilebilir. Serbest Dalış tamamen doğal bir şekilde bir balık gibi hareket ederek, sualtında tam bir özgürlük veriyor. Hatta, sizi deniz yaşamına daha yakın tutar ve yüzerek daha önce sadece hayal edebileceğiniz bir şekilde Yunuslarla etkileşiminizi sağlar.

Temiz iç göllerden, sıcak kristal berrak sulara, Serbest Dalış su altı keşfi için sonsuz fırsatlar sağlayacaktır ve kalp hızınızı arttırarak sessiz bir rahatlama için her şeyi sunuyor.Aradığınız Hangi deneyimse, SSI bunu sizin için hazırlayacaktır "Serbest Dalış Deneyiminde Son Nokta!"

SERBEST DALIŞ PROGRAMI

SERBEST DALIŞ (TEMEL)

Temel Serbest Dalış serbest dalış hakkında deneyim elde etmek ve ıslak olmanız için bir şans. Serbest Dalış Temel kursuna kaydolmak, bir serbest dalış sertifikası almak ve sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için harika bir yoldur.

SERBEST DALIŞ (SEVIYE 1)

Dalışa saf haliyle giriş. Doğru nefes alma tekniklerini öğrenin, diyaframlı nefesi daha yakından tanıyın ve daha önce hiç olmadığı gibi derin bir nefes alın. SSI seviye 1 Serbest Dalış kursu , mümkün olan en rahat ve en güvenli şekilde 60 ft (20 metre) derinliklerde Serbest Dalış yapmak için uygun bilgi ve becerileri kazandırır. Bedeninizin daha verimli olabilmesi için nefes tutarak, daha iyi solunum ve kas esnekliği kazandırmak ve yeni beceriler öğrenmek için sizleri geliştirecek şekilde tasarlanmıştır ve sizi bir sonraki serbest dalış seviyesine taşıyacaktır.

SERBEST DALIŞ (SEVIYE 2)

Serbest Dalış Seviye 2 memelilerin dalış refleksi için sizi daha fazla bilgi ile donatacaktır. 60 ft (20 metre) derinliğe ulaşmak için yeni gelişmiş eşitleme teknikleri ve apne eğitim yöntemleri öğrenecek ve 90 ft (30 metre) derinliğe kadar serbest dalış için gerekli becerileri geliştireceksiniz .

SERBEST DALIŞ (SEVIYE 3)

SSI Serbest Dalış Programının tepesi olan Seviye 3, 120 ft (40 metre) derinliklere sizi taşıyacaktır. Akciğerlerin rezidüel hacmi altında yapılan Serbest Dalış, derin dalış uzmanlık kursudur ve doğru bilgi ile donatarak sizi derin mavi ve ötesine götürecektir.

Eğlencenin burada durması gerekmez! Dijital Sualtı Fotoğraf ve Mono Fin gibi heyecan verici özel programlara göz atın veya Serbest Dalış Eğitmeni olarak profesyonel bir kariyer edinin. Bu dalış maceraları sizi bir sonraki seviyeye taşımak için bir şanstır. SSI bu yolda size eşlik edecek güvenilir bir dost olacak.



 

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 İndirim
3 Gün (21 Saat) 825 TL Serbest dalış 139 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 784 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
6 Gün (24 Saat) 1200 TL Tüplü dalış 202 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 1.140 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
12 Gün (48 Saat) 2400 TL Tüplü dalış 404 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 2.280 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 18:00 - 21:30
Salı 18:00 - 21:30
Çarşamba 18:00 - 21:30
Perşembe 18:00 - 21:30
Cuma 18:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 17:00
Pazar 9:30 - 17:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Turgutreis

Toplu taşımaya yakın
Karataş Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir