İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

TYT (YGS) Sınavına Doğru Metotlarla Hazırlanın!

Firma Ediz Hoca Eğitim Koçluğu ve Danışmanlık
Web Adresi edizhoca.kurs.com
Yer
%10 indirim 7.500 TL 6750 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayır yok. Ancak üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik bir programdır.
Ön görüşmeden sonra öğrencinin Dikkat Testine (isteğe bağlı değildir) ve Kişisel Öğrenme Stillerine testine alındıktan sonra kişiye özel programlama yapılmaktadır. Bundan sonra derslerdeki sıkıntıları ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Haftalık Deneme sınavları ile ilerleme durumu gözlenmekte ve AYLIK Raporlar halinde aile ile paylaşılmaktadır. Aile irtibat düzenliliği bu konuda en önemli konudur.
Bizler sadece eğitimlerimizden fayda alabileceğine inandığımız çok az sayıda kişiye hitap etmekteyiz. Bunun içinse eğitimcilik vasıflarını içine sindirmiş, öğrenciye hitap eden, ama disiplininden ödün vermeyen eğitimcileri bir arada toplamanın ucuz olmadığının farkındayız. Ama her şeyden önce hiçbir öğrencinin geleceğinin hiç de ucuz olmadığının da farkındayız. Hak edişleri ucuzlatmaya çalışmak uğruna kaliteden ödün vermemeyi tercih ediyoruz.
Evet var. Özellikle 11. Sınıftan 12. sınıfa geçen öğrencilerin yaz döneminde var olan eksikliklerinin saptanarak bunların giderilmesi çok doğrudur. Aksi halde okulların açılmasına yakın tarihlerde hele ki okullar açıldıktan sonra üniversite sınavına hazırlanmaya başlamak büyük ölçüde çok ciddi bir yanlıştır. Çünkü okul dersleri ile birlikte var olan 9. ve 10. sınıf eksikliklerinin kapatılması ya çok zordur ki çoğu zaman da başarısızlıkla sonuçlanır. Bu yüzden Yaz Kampları oldukça faydalı oluyor.
Üniversite Sınavının adı ne olursa olsun bu süreci doğru yöneten öğrenci mutlaka başarıya ulaşır. Sınav : Bilgi - Hız - Strateji olarak üç bölümde gelişir. Bilgiler tamamlanır, Hız kazanmak için bol antreman yapılır ve son olarak doğru sınav stratejisi uygulanarak başarı sağlanır. Bunlardan birisinin eksik olması ise sizi hedefinizden saptırır. Bunların hepsi 23 yıllık deneyimi ile Ediz Hoca tarafından sağlanır.
Gruplar şeklinde olmaktadır. 12 – 8 – 4 kişilik gruplar şeklinde yapılmaktadır. 4 ve 8 kişilk gruplarda masa başı anlatım yapılmaktadır.
Evet. Hem konu anlatım olarak Ediz Hoca nın katılımcılara kendi ders notları hem de her öğrencinin düzeyine uygun, onu bir üst seviyeye taşıyacak soru bankaları verilmektedir.
Evet. Tek çekim olarak yapılmaktadır.

ÜNİVERSİTE GİRİŞ SINAVINDAKİ ALAN İÇİNDEKİTÜM Matematik ve Geometri Konuları    (  Masa başı 6 kişilik gruplar )

Başlangıç tarihi :
27 MART 2018Bitiş tarihi : 10 Haziran 2018

 

 

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
11 Hafta (275 Saat) 7500 TL 6750 TL Kazancınız: 750 TL 6 kişilik masabaşı

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Programlar 4 - 8 Kişilik olarak masa başı yapılmaktadır. 2018 YKS'de önemi artan Matematik konusunu sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 17:00 - 21:00
Salı 17:00 - 21:00
Çarşamba 17:00 - 21:00
Perşembe 17:00 - 21:00
Cuma 17:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Emek

Emek Mah. 18.Cd. No:38/6

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir