Photoshop Başaran Bilişim Akademisi

Firma Başaran Bilişim Akademisi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
12 yaş üzeri herkes katılım gösterebilir.
Temel derecede bilgisayar kullanımına sahip herkes katılabilir.
Sınıflarımız en fazla 12 kişiden oluşmaktadır.
Grup derslerimiz 5 kişi ile başlamaktadır.
Mazeret durumuna bağlı olarak haftalık telafi ya da eğitim sonunda bir sonraki açılacak gruplarda kontenjan olması durumunda ücretsiz katılım gösterilebilir.
Eğitmenler, yalnızca kurumumuz bünyesinde eğitmenlik yapan aynı zamanda sektörde aktif olarak çalışan ilgili bölümlerden mezun Adobe sertifikalı uzman kişilerdir.
Kurs sonunda Başaran Bilişim Akademisi onaylı; Üstün Başarı Sertifikası, Başarı Sertifikası veya Katılım Sertifikası verilecektir. Certiport sınav merkezliliğimiz aracılığı ile Adobe sınavlarına katılıp uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olabilirsiniz.
Eğitimlerimiz alacağınız kursun ilgili sektörünün hızına bağlı olarak güncel konular üzerinden; uygulamalı, bitirme projesi destekli olması ve sektörde çalışan eğitmenler tarafından verilmesinden dolayı kişileri doğrudan iş hayatına hazırlar. Ayrıca kişisel gelişim eğitimleri ücretsiz ve sertifikalı olarak öğrencilerimize sunulmaktadır.
Eğitimler grup ya da özel ders halinde verilmektedir. Grup derslerinin günleri Hafta içi akşam (19:00-21:35) Hafta sonu akşam (19:00-21:35) Hafta içi gündüz Hafta sonu gündüz (Taleplere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir) Özel dersler ise eğitmen ve öğrencinin uygun gün ve saatlerine bağlı olarak planlanmaktadır.
Kurumumuz gerek bireyselde gerekse kurumsal bazda olsun geniş bir kitleye hitap etmesinden dolayı, çalıştığımız iş ortaklarından veya diğer firmalardan zaman zaman personel arayışı olanların iletişime geçmesi ile ilgili alanlardaki mezun öğrencilere danışmanlık yapar.
Eğitim sonunda Certiport sınav merkezliliğimiz aracalığıyla Adobe sınavlarına girip uluslararası geçerliliği olan belgeye sahip olabilirsiniz. Başarı, Üstün Başarı, Katılım belgelerimiz ise hem İngilizce hemde Türkçe dilinde yazılmış olup geçerli niteliktedir.
Sınıf kontenjanlarımız 5-8-12 kişiden oluşmaktadır.

Adobe Photoshop Eğitimi​

Fotoğraf dünyasının en bilindik yazılım programıdır. Adobe ailesinin resim, fotoğraf işleme, grafik düzenleme ve tasarım konusunda tartışmasız en çok kullanılan programıdır. Photoshop tüm tasarımcıların başvurduğu bir programdır. Photoshop programı ile tasarımlar yapabilir, tasarımları zenginleştirebilir ve yeni kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. Photoshop eğitimi, fotoğrafçıllık, web ya da masaüstü yayıncılığı ile ilgili çalışan herkes için gereklidir.

 

 • Pixel Nedir ?
 • Resolation (Çözünürlük) Hesapları
 • Photoshop ToolBar Özellikleri
 • 3D Yazı Yazma Teknikleri
 • Buton Hazırlama
 • DeCoupe Teknikleri
 • Doku Taşıma ve Fotoğraf Rötuşları
 • Fotoğraf Renklendirme
 • Fotoğraf Tamir Etme
 • 3D Tasarım Teknikleri
 • Efektler ve Uygulamaları
 • PhotoShop Filtreleri ve Uygulamaları
 • Renk Modları (Cmyk–Rgb –Cmyk–Pantone)
 • Kayıt İşlemleri ve Formatları
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta içi akşam (19:00-21:35) Hafta sonu akşam (19:00-21:35) Hafta içi gündüz Hafta sonu gündüz

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:35
Salı 19:00 - 21:35
Çarşamba 19:00 - 21:35
Perşembe 19:00 - 21:35
Cuma 19:00 - 21:35
Hafta Sonu
Cumartesi 19:00 - 21:35
Pazar 19:00 - 21:35

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir