Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışındaki Üniversiteler Güzel Sanatlar Ve Tasarım Bölümlerine Portfolyo Değerlendirmesi Yaparak Öğrenci Kabul Etmektedirler. Yurtiçi Ve Yurtdışı Tüm Üniversitelere Giriş Portfolyoları Hazırlanmasını Sağlarız.
Derslerimiz Birebir Eğitim Şeklindedir, Kurs Kayıtlarımız Devamlıdır. GSF Yetenek Sınavı Ile Ilgili Sorularınız Için Bizi Arayabilir,Atölyelerimizi Ziyaret Ederek Programlarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Hayallerinizi Ertelemeyin, Doğru Adrese Bekleriz!
Güzel Sanatlar Fakültelerine Ve Liselerine Hazırladığımız Öğrencilerimizi %90 -%100 Hayallerindeki Bölümleri Kazandırıyoruz!

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNE  VE GÜZEL SANATLAR LİSELERİNE HAZIRLIK EĞİTİMİ 
Moda Tasarımı, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarımı, Resim Ve Diğer Dallarda Eğitim Vermekteyiz.


Güzel Sanatlar Fakültelerinde Ve Liselerinde Okumak, Resim ve Sanat Yeteneğinizi Keşfetmek Istiyorsanız Doğru Adrestesiniz!

YGS’den 150 Puan Ve Üzeri Alan Bütün Öğrencilerin Üniversite Kazanma Şansı Devam Ediyor. Devlet Ve Vakıf Üniversitelerini Derece Ve Burslarla Hatta Ücretsiz Olarak Kazanın! Sevdiğiniz Mesleği Yapmak İstiyorsanız, Hemen Bizi Arayın!

Kazanmak Istediğiniz Üniversiteye LYS Ile Girme Oranı 300 Kişide 1 Kişi Iken, Güzel Sanatlar Fakültelerin De Bu Oran 3 Kişide 1 Kişi Oluyor. Yani 3 Kişiden 1’I Hayalindeki Mesleğe Kavuşuyor!

 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Güzel Sanatlar Fakültelerinde Ve Liselerinde Okumak, Resim ve Sanat Yeteneğinizi Keşfetmek Istiyorsanız Doğru Adrestesiniz!

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 18:00
Salı 11:00 - 18:00
Çarşamba 11:00 - 18:00
Perşembe 11:00 - 18:00
Cuma 11:00 - 18:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 18:00
Pazar 11:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Avcılar Merkez (Avcılar)

Marmara Caddesi Topçuoğlu İş Merkezi Kat:2 Avcılar / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir