Broker AcademiaCity

Firma AcademiaCity
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Teknik Analiz - Geçmişte oluşmuş fiyat hareketlerinin gelecekte de oluşabileceği varsayımı üzerine çalışan bir analiz yöntemidir. Finansal Piyasa işlemlerinde Teknik Analiz yöntemi zamana karşı yarışta en iyi yöntemdir. Zamanında, en iyi sonucu, en kısa sürede yakalamaktır.
V I O P Borsa İstanbul bünyesinde işlem gören vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinin alım satımının gerçekleştiği Piyasanın kısa adıdır.
Temel Analiz Bir finansal işlemin gelecekteki fiyat hareketlerini, o finansal enstrümanın altında yatan şeyin temel arz ve talebini etkileyecek istatistiklerin yanı sıra ekonomik, politik, çevresel ve diğer ilgili faktörlere de dayalı olarak tahmin etme metodudur.
Birebir özel ders olarak eğitim vermektedir.

EĞİTİMİN İÇERiĞİ

Menkul Değerler ve Viop Yatırımcılık Eğitimii

Yatırım Planları - Yatırım Araçları - Danışmanlık - Alım - Satım - Sözleşmeler ve takibi

Teknik Analiz  - Geçmişte oluşmuş fiyat hareketlerinin gelecekte de oluşabileceği varsayımı üzerine çalışan bir analiz yöntemidir. Finansal Piyasa işlemlerinde Teknik Analiz yöntemi zamana karşı yarışta en iyi yöntemdir. Zamanında, en iyi sonucu, en kısa sürede yakalamaktır.

Temel Analiz  Bir finansal işlemin gelecekteki fiyat hareketlerini, o finansal enstrümanın altında yatan şeyin temel arz ve talebini etkileyecek istatistiklerin yanı sıra ekonomik, politik, çevresel ve diğer ilgili faktörlere de dayalı olarak tahmin etme metodudur. Etki ve Tepki metodunu uyarlayabilmektir.

V I O P (viop) Borsa İstanbul bünyesinde işlem gören vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinin alım satımının gerçekleştiği Piyasanın kısa adıdır.

Yatırım Psikolojisi bahevioral finance fiyatlara odaklanarak karar veren yatırımcıların yatırımdan istenen kazancı elde edememesi hatta büyük kayıplara maruz kalması söz konusudur. Yatırımcıların genellikle rasyonel kararlar vermediği gerçeği davranışsal finans sorununu ortaya çıkarıcı bu sorunu ortadan kaldırma yöntemleri yada en aza idirme çözümü.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:30
Salı 19:00 - 21:30
Çarşamba 19:00 - 21:30
Perşembe 19:00 - 21:30
Cuma 19:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 18:00
Pazar 11:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Bursa Osmangazi Kayhan

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir