Almanca Adana Deulcom International

Firma Adana Deulcom International
Yer
Fiyat tablosuna göz at
1.500 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
ADANA DA ALMANCA DA B1 Seviyesine Kadar Grup Eğitimi Veren, B2 - C1 Seviyesindeki Sınavlara Hazırlık Eğitimi Verebilen ve Aile Birleşim Sınavında %100 KAZANMA GARANTİLİ Eğitim Veren, TEK EĞİTİM KURUMU DEULCOM INTERNATIONAL DIR.

ADANA'DA ALMANCA'DA B1 Seviyesine Kadar Grup Eğitimi Veren, B2 - C1 Seviyesindeki Sınavlara Hazırlık Eğitimi Verebilen ve Aile Birleşim Sınavında %100 KAZANMA GARANTİLİ Eğitim Veren, TEK EĞİTİM KURUMU DEULCOM INTERNATIONAL'DIR.

Hızla globalleşen dünyamızda, Türkiye'ye olan yabancı sermaye ilgisi her geçen gün artıyor. Yabancı ortak alan yerli şirketlerin yanı sıra; %100 yabancı sermaye, hizmetler sektöründen üretim sektörüne kadar pek çok sektörde kendisini göstermekte.

Bu gelişime paralel olarak, yabancı sermayeli işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen beyaz ve mavi yakalı tüm bireyler için, en az bir yabancı dil artık şart!

Ara insan kaynağından, orta ve üst kademe yöneticilere kadar insan kaynaklarının hemen hemen her segmenti için, yıllardır Almanca öğreten ve Almanca konuşturan Deulcom International; geçen zaman diliminde, şimdi de Aile Birleşim Sınavlarına Hazırlık Kursları ile çok önemli bir sosyal sorumluluk görevini yerine getiriyor.

Deulcom International'da gerçekleştirilen Almanca dil eğitim öğretim süreçlerinde, dünyadaki gelişmelere paralel olarak, günümüze değin uygulanmış yabancı dil öğretim yöntemlerinin bir bileşkesi olan "Karma Yöntem" ışığında geliştirilen teknikler uygulanmaktadır. Kursiyerler, dört temel dil becerisini (dinleme, okuma, yazma, konuşma) iletişimsel ortamlarda, hem dil bilgisi hem de kullanımda mükemmellik açılarından geliştirme imkanı bulmaktadır. Bu gelişim Deulcom International'da, uluslararası yayınlardan olan ve kursiyerleri iletişim kurmaya yönlendiren ana ders kitabı, alıştırma kitabı (okuma kitapları) ve interaktif CD kullanımı ile desteklenmektedir.

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması
3 Ay (100 Saat) 1500 TL
9 Ay (300 Saat) 4500 TL A1-A2-B1 Olarak 3 seviye satışlarda geçerli olan k
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:30
Salı 19:00 - 21:30
Çarşamba 19:00 - 21:30
Perşembe 19:00 - 21:30
Cuma 19:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 14:00 - 17:30
Pazar 14:00 - 17:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Adana Seyhan Sümer

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir