Dış Ticaret Adana Deulcom International

Firma Adana Deulcom International
Yer
2.000 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
- En az Lise mezunu olan, - Yurtdışı pazarlara açılarak ithalat - ihracat yapmak isteyenler - Dış Ticaret deparmanlarında kariyer yapmak isteyen, - Mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen, - Kendi işini kurarak ithalat ve ihract yapmak isteyenler
Teorik bilgilerin aktarımı, iletişimsel eğitim teknikleri, projeksiyon cihazlarının kullanımı ve görsel materyaller ile desteklenir. Böylelikle katılımcılar Deulcom International da sadece teorik değil aynı zamanda pratik eğitim alma imkânına da sahip olurlar.

Yerli ve Yabancı Şirketler İçin;
 

Global ekonomideki hızlı değişim, uluslararası ticaretin her geçen gün artması, internetin günlük ticarette yerini alması ve dünyanın bir her yerine internet üzerinden anında ulaşılabilmesi dış ticaret açısından önemli gelişmelerdir.

 

Söz konusu gelişmeler, hem işletmelerin dış ticaret departmanlarında görev alacak profesyonel uzmanlara olan ihtiyacı arttırmış, hemde bireysel anlamda dış ticaret üzerine kendi işini kurmak isteyen girişimcilere mükemmel fırsatlar sunmaya başlamıştır.

 

Bu programı tamamladığınızda; yurtdışındaki işletmelerle dış ticaret yazışmalarını yapabilecek, akreditiflere göre ilgili tüm dökümanları hazırlayabilecek, gümrükleme işlemlerini ilgili mevzuata göre yürütebilecek, ulusal ve uluslararası bazda deniz-hava-karayolu ile nakliye işlemlerini  gerçekleştirebilecek, e-ticarete ilişkin temel fonksiyonları edinmiş olacaksınız.

 

Mezun etmiş olduğu kursiyerleriyle bu yükselişe ivme kazandıran Deulcom International; Bu amaçla hazırlamış olduğu eğitim modeliyle bu ihtiyaca tam anlamıyla karşılık vermiş olup, çeşitli sektörlere tüm bu özellikleri barındıran alanında tam donanımlı Dış Ticaret Uzmanı yetiştirmeye devam etmektedir.

 

Mesleğin Genel Tanımı

 

Dış Ticaret Uzmanlığı; işletmelerin kendi ürünlerinin tanıtımını yaparak ve imajının korunmasını sağlayarak, marka bağımlılığı yaratmak aynı zamanda satışlarını ve piyasa payını arttırmak amacıyla ithalat ve ihracat için gerçekleştirdikleri sözlü, yazılı, görsel etkinlikler bütünüdür.

 

Deulcom Dış Ticaret Kursları Kimler İçin?

 

- En az Lise mezunu olan,

 

- Yurtdışı pazarlara açılarak ithalat - ihracat yapmak isteyenler

 

- Dış Ticaret deparmanlarında kariyer yapmak isteyen,

 

- Mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen,

 

- Kendi işini kurarak ithalat ve ihract yapmak isteyenler

 

Uygulanan Eğitim Teknolojisi

 

Katılımcılar eğitimleri boyunca, bireysel gelişimlerine ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla, sektörün önde gelen isimlerinden meslekleriyle ilgili dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgiler alırlar. Teorik bilgilerin aktarımı, iletişimsel eğitim teknikleri, projeksiyon cihazlarının kullanımı ve görsel materyaller ile desteklenir. Böylelikle katılımcılar Deulcom International'da sadece teorik değil aynı zamanda pratik eğitim alma imkânına da sahip olurlar.

 

Eğitim Materyalleri

 

Eğitim; Deulcom International uzman öğretim kadrosu tarafından hazırlanmış olan "Dış Ticaret" ders notlarıyla verilir. Hazırlanan eğitim materyali kursiyerlerin rahatlıkla ve zevkle takip edecekleri eğitim dizaynına sahip olup, özellikle her ünite sonundaki kısa egzersizlerle bilgiler sürekli pekiştirilmektedir. Ders notlarının yanı sıra sektörel yayınlar, görsel ve işitsel materyallerle güncel bilgiler kursiyere aktarılır. 

Süre Saat Fiyatı
6 Hafta 50 Saat 2000 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:30
Salı
Çarşamba 19:00 - 21:30
Perşembe
Cuma 19:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 14:00 - 17:30 10:00 - 13:30
Pazar 14:00 - 18:30 10:00 - 13:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Adana Seyhan Sümer

Adana Deulcom International Adana Seyhan Sümer
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir