ZSG Meridyen,Çakra ve Aura Hasar Onarımı

ZSG Meridyen, Çakra ve Aura Hasar Onarımı

...ve 16 yaşındaki bir genç daha kalp krizi nedeniyle yaşama veda etti. Öncellikle kaderini onurlandırıyorum. Dilerim yolu ışığa OL'sun, ışığa varsın, ışıkla yaşasın.

Bütün bu beklenmeyen, umulmayan, çok kısa bir süre önce olması neredeyse "olanaksız" kabul edilen "erken gelen kalp krizi" ölümleri biraz yalnız kalmaktan ve daha çok enerji dengesinin ciddi biçimde bozulmasından kaynaklanıyor.

Cep telefonları, baz istasyonları ve diğer sayısız modern yaşamın olmazsa olmazları ile daha ucuz ve daha çok besin maddesi üretmek adına ortaya konan yiyecek maddeleri enerji alanlarımıza çok ciddi zarar veriyor.

Ben 1999 yılından bu yana insanların enerji kanallarında yırtılma olduğunu gözlemliyor ve onları özel bir yöntemle onarıyordum. İlk zamanlarda ancak 6 ayda bir kez karşılaştığım bu durumda şimdilerde inanılmaz artışlar olmaya başladı. Son üç yılda geldiğimiz noktada ben "enerji beden terzisi" konumuna geçtim neredeyse. Üstelik eskisi gibi sadece meridyenler değil çakralar ve hatta auranın kendisinde de yırtılmalar, delinmeler ve hatta kopmalar oluyor.

Eskiden ancak bir kanalda bulduğumuz bu hasarlar şimdilerde aynı anda çoklu kanallarda (bir keresinde 19 kanalı yırtık biri gördüm ki toplam 12 çit ve ön ve arka ortayla brlikte toplam 26 kanalımız var sadece) ve çakralrda hasar buldum.

Söz konusu kişi hiç bir sebep yokken kendini çok kötü hissediyor, nefes alamıyor hatta güçsüzlük nedeniyle yataktan kalkamıyordu. Aradığında sesi neredeyse duyulmuyordu. Uzaktan da olsa duruma müdahale etmeye başladım. Yaklaşık bir saat kadar süren bir işlemi tamamlamamdan yarım saat kadar sonra kendisini aradım kızıyla birlikte sinemaya gidiyordu.

Bedenlerimiz bu konuda en fazla 3 gün süren ağır semptomlar veriyor. Ani ve yoğun sancılar, mide bulantıları, baş ağrısı ve dönmesi, ani tansiyon değişiklikleri, kan değerlerinde anlamsız ve önü alınamayan değer düşmeleri gibi durumlarla karşılaştığınızda, kendinizi ağır depresyon veya endişe halinde buluyorsanız, şişkinlik, sebepsiz ve yoğun bağırsak mide gazı deneyimliyorsanız siz de bu durumda olabilirsiniz.

Önlem alımaması halinde bedeniniz durumla uzlaşmaya gider ve sonunda semptomlar ortadan kalkar oysa sorun içeride ilerlemeye devam etmektedir ve sonrasında çok daha ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir.

Ben yıllardır tüm iyi niyetimle her isteyene elimden gelen desteği seve seve verdimse de gelinen noktad herkese yetişebilmem olanaksızlaşmaya başladı. Bir kez daha bu konuda eğitim vermeyi uygun buldum.

Bu çalışmada tüm katılımcılara:
Öncelikle benim bu konudaki bilgime inisiyasyon yapılacak; Akupunktur kanalları, beden üzerindeki yerleri, her kanal üzerindeki önemli noktalar ve işlevleri gibi temel bilgiler verilecek;

O ring (parmaklar) ve gözlerle enerjiyi izleme, varsa blokajları araştırma ve bulma (göz ve parmak anteni) işlemi öğretilecek;

Aynı antenlerin aracılığıyla yırtık, delik, çizik, kopma, sıyrık vb halleri araştırma, saptama;

Onarım ve dikiş için gerekli enerjiyi saptama; Saptanan enerjiyi aktarma ve onarımı tamamlama eğitimleri verilecek.

Sevgi ve ışıkla.

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Güniz Sokak No:36/2 Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

Mesaj Gönder
Şimdi Ara
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020