Farkındalık Aklotus Farkındalık Atölyesi

Firma Aklotus Farkındalık Atölyesi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Kursun yazılış süreci 1965 Ekim ve 1975 Mayıs ayları arasında gerçekleşmiştir. Kurs, ikisi de psikiyatr olan Dr. William Thetford ve Dr. Helen Schuman tarafından yazılmıştır.
 
1965 yılında Helen Schucman duyduğu sesleri yazmaya başlar. Helen bu sesleri bir anda duymamıştır. Bir süredir onu rahatsız eden bir iç konuşmayı kaleme almaya karar vermiştir. Helen, aslında bu konuşmanın, zihninde duyduğu sesten öteye “gördüğü 
Mucizeler Kursu, tüm dünyada uygulanan spiritüel bir dönüşüm programıdır.
 
Kurs, zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmıştır. Günümüzde; Şimdinin Gücü kitabının ve daha pek çok popüler spritüel kitabın yazarı Eckhart Tolle, Sevgiye Dönüş kitabı ile bestseller listelerinde çok uzun süre kalmış Marianne Williamson, küresel tanınırlığıyla Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazarlar ve düşünürler Mucizeler Kursundan ilham almış ve birçok alanda kursun bakış açısını kullanmışlardır.
 
Mucizeler Kursu 365 ders ve günlük egzersizlerden oluşan bir zihin dönüşüm programıdır.
 
Kurs, zihninizde tam bir dönüşüm yaratarak her şeye, her duruma karşı yaklaşımınızı değiştirmektedir. Her hafta 1 gün 1,5 saat süren dersler ile kursun çalışma süreci bir yıldır. 365 ders vardır ve her ders her güne uygulanır. Bu şekilde zihniniz, geçmişin ağırlıklarından geleceğin yüklerinden kurtulur ve derin bir özgürlük ve neşe deneyimlersiniz. “An’da” olmak demek aslında zihninizin tüm korku düşüncelerinden arınmış olduğu, mucizelerin görünür olduğu zihinsel bir haldir. Kurs, kendisini sevgiye dönüş olarak tanımlamaktadır. Aslında sevgiye dönüş; Öz’e dönüştür.
 
Kurs hakkında çeşitli yorumlar ve kişisel görüşler vardır. Kursun hiçbir din, ırk, kültür veya düşünce sistemi ile ilişkisi yoktur. Tamamen bağımsız bir bilgi kaynağıdır. Herkesi, her şartta ve sorgulamaksızın kabul eden bir yapıya sahiptir. Çünkü bilgi özgür, kelimeler tamamen kişiseldir.
 
Kurs, tamamen ruhsal bir süreçtir. Fakat modern bilimsel gelişmeler kursun derslerini doğrular niteliktedir. Aslında kurs, ruhun bilimini ve bilgisini sunmaktadır. Ve sunduğu bu bilgiyi, Kursun sistemini takip eden her insan için erişilebilir kılmaktadır.
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Aklotus Farkındalık Atölyesi Ankara Çankaya Barbaros
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir