İndirimli Fiyat

Son Tarih 31 Temmuz

Kalan Süre
Bu eğitime 31 Temmuz tarihine kadar kurs.com'a özel ekstra indirimle kayıt olun! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Tango

Firma Angora Dans
Yer
Yorum Puanı Henüz yorum yapılmadı
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Garanti Kurs.com Para İade Garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
%15 indirim 130 TL 110 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tango bedensel ve zihinsel uyumu geliştiriyor ve eşler arasındaki ve çevre ile iletişim ve koordinasyonun olabildiğince yüksek seviyelere çıkmasını sağlıyor. Sırf bu amaçla kurulmuş terapi merkezleri var
Daha sağlıklı bir duruş sağlar,beden yapımızı daha orantılı bir hale getirir,bedensel ve zihinsel denge duygumuzu geliştirir,kooperasyonumuzu geliştirir,güven duygumuzu geliştirir,bedensel ve çevresel farkındalığımızı arttırır,konsantrasyonumuzu arttırır,kaygılarımızdan kurtulmamızı sağlar.
Yolda yürüyebilen herkes tango yapabilir.. Tango derslerini aksatmadan takip eden, tango kursunda verilen sistematik eğitimin bir parçası olarak pratik yapmaya da vakit ayıran herkes tangoyu öğrenebilir.
Değildir. Belirli bir kilo standardı olmadığı gibi, bedensel bir engeli bulunmasına karşın tango derslerini başarıyla takip etmiş öğrenciler bulunmaktadır.
Birinci tango dersinizden sonra piste çıkabilirsiniz! Müziği dinlemeye ve pist adabına özen gösteren her düzeyde çift, tango kursuna başladıktan hemen sonra pist deneyimi de kazanmaya başlayabilir.
Tangonun çiftler arasındaki uyumun maksimum düzeye ulaştığı bir dans olması nedeniyle kadının ve erkeğin ortak çalışmalarının ürünü olduğu doğrudur. Tango derslerimize kadınlar ve erkekler çok büyük oranda çift olarak değil ayrı ayrı katılmaktadır.
Rahat hareket etmeyi sağlayacak giysiler tercih edilmelidir.(kadınlar için şalvar, tayt; erkekler için bol pantolon gibi) Dans geceleri olan milongalara ise, hafif tertip özenerek gitmek adettendir.
Derse başladıktan maksimum 1 ay sonra dans ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz. Dans ayakkabısı; ortopedisi, ergonomisi ile özel yapım bir ayakkabı olup doğru ayakkabıyı kullanmak son derece önemlidir.. Önerdiğimiz firma bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu firmadan 30 TL indirimli olarak faydalanmaktadırlar.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Hayır. Mümkün olan en düşük fiyatı alıyorsunuz - garanti ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Ücretsiz TANGO TANITIM Dersimizde 3 aylık kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize 

Tango Kursu almanın bir kaç önemli faydası:

 Arjantin Tangosunun Parkinson, Alzheimer ve depresyon gibi ağır sorunlarla başa çıkmada bile etkin bir araç olduğu biliniyor. Çünkü tango bedensel ve zihinsel uyumu geliştiriyor ve eşler arasındaki ve çevre ile iletişim ve koordinasyonun olabildiğince yüksek seviyelere çıkmasını sağlıyor. Sırf bu amaçla kurulmuş terapi merkezleri var

TANGONUN BIZE SAĞLADIĞI PRATIK YARARLARDAN BAZILARI ŞÖYLE:

Daha sağlıklı bir duruş sağlar

 Tango, kas ve kemik yapımızı etkin ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmemize olanak sağlıyor.

Beden yapımızı daha orantılı bir hale getirir

Düzenli tango çalışmaları kaslarımızı sıklaştırır, kemiklerimizi güçlendirir. Vücut ağırlığımızı daha kolay kontrol edebilmemizi sağlar.

Bedensel ve zihinsel denge duygumuzu geliştirir

Tango denge demektir. Zihinsel ve bedensel denge, eşler arasındaki koordinasyonun gelişimiyle daha da pekişmektedir.

Kooperasyonumuzu geliştirir

Tango iki kişilik bir ekip çalışmasıdır. Üstelik bu ekip, danseden bir kalabalığın ortasındadır ve onlarla da uyum içinde olmak zorundadır. Bütün bunlar kooperasyona yatkınlığımızı geliştiren unsurlardır. Bu koşullarda edindiğimiz alışkanlık ve davranışlar tüm yaşantımızı olumlu yönde etkiler.

Güven duygumuzu geliştirir

Tango yapabilmek için, partnerimize güven duymamız gerekir. Güven olmazsa iletişim kopar, koordinasyon dağılır. Karşılıklı güven olmazsa, tango yapamazsınız.

Bedensel ve çevresel farkındalığımızı arttırır

Tango yapabilmek için kendi durumumuzu, partnerimizin konum, duruş ve olası tepkilerini ve çevremizdeki çiftlerin tam olarak nerede bulunduklarını bilmek, farketmek zorundayız. Farkındalık öğrenilebilen bir beceridir. Tango bize bu konuda da yardımcı olur.

Konsantrasyonumuzu arttırır

Partnerimizle uyum ve iletişimimizi korumak ve sürdürmek, doğru konsantrasyon gerektirir . Tango, bu nedenle konsantrasyonumuzu geliştirmemize yardımcı olur.

Kaygılarımızdan kurtulmamızı sağlar

Tango yaparken yaşadığımız tek zaman dilimi vardır: ŞİMDİ. Geçmiş sorunlarımız ve geleceğe yönelik kaygılarımız tango yaparken silinir gider.

Arkadaş çevremizi geliştirir. Sosyalleşmemizi sağlar.

Tango, sosyal bir çalışmadır. Hareketli bir denge üzerine kuruludur. Bu kinetik denge hayatımızın her yönünde yansımasını bulur.

Kendimizi daha iyi ifade edebilmemizi sağlar

Tango iletişimdir. Tango yaparken partnerinizle sürekli ve akıcı bir iletişim içinde olursunuz. Bu iletişimde sözlere yer yoktur. Ama duygularınız ve sezgilerinizle konuşursunuz. Bedensel ve çevresel farkındalığınız üst düzeylere çıkar.

Tangoyu basit bir fiziksel etkinlik gibi görmemek gerekir. Tango bizleri fiziksel, duygusal ve ruhsal gelişime yönlendiren bir yapıya sahiptir. Kaslarımızın uyum içerisinde gerginlikten kurtulmasını sağlarken; duygusal ve ruhsal kişiliğimizin de farkındalık, kooperasyon ve denge içinde kendini geliştirebilmesine zemin hazırlar.

Ankarada birbirinden iyi Tango kursları bulunmakta ve Ankara'nın en iyi eğitmenleri tarafından Tango dersleri verilmektedir.. Angora  Dans Stüdyosu da Ankara'da Tango konusunda kendisini ilerletmiş ve tüm Türkiye tarafından saygıyla anılan eğitmenler ile çalışmaktadır. 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 Extra İndirim
1 Ay (4 Saat) 1 x 130 TL 1 x 110 TL Kazancınız: 20 TL 18 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 105 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 13:00 - 14:00
Pazar

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Güvenevler

Toplu taşımaya yakın
Kuğulu park Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder

Lütfen danışmana ilan numarasını iletin İlan No: 2371

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir