İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
280 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Birebir özel ders olarak eğitim verilmektedir.

Şan Dersi, öğrenciye konuştuğu dilin fonetik (ses bilim) özelliklerine uygun olan diksiyon alışkanlığını kazandırmaktadır. Şan eğitimi almış öğrenciler günlük hayatlarında, konuşurken daha az yorulmaktadır ve bu öğrencilerin diksiyonları zamanla daha etkili hale gelmektedir.

Şan dersi aldığınız kurum çok önemlidir. Çünkü ne yazık ki bazı yanlış eğitimler sonucunda ses tellerinde geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelmektedir. Bu nedenle, eğitime başlamadan önce sağlık kuruluşlarından ses tellerinizle ilgili rapor alabilir ve bu raporu ders alacağınız kuruma iletebilirsiniz.

NOT: Şarkı söylerken mikrofon kullanma teknikleri de (mikrofonu doğru kullanabilme) şan kurs programımız dahilinde verilmektedir. Ayrıca şan derslerinin profesyonel eğitimlerinde sahne hakimiyetini kazandırmayı amaçlayan programlar öğrencinin alanına göre işlenmektedir.

Sesini eğitmek, doğru şarkı söylemek, sağlıklı sese sahip olmak isteyen veya konservatuvara hazırlanacak öğrencilerimiz bire bir özel ders olarak gerçekleşen şan derslerine katılabilirler. Programlar, imkanlar dahilinde sizlerin uygun olduğu günler ve saatlere göre yapılmaktadır. Dersler genellikle piyano eşliğinde gerçekleşmekte ( Müzik eğitiminde, tam donanıma sahip digital duvar piyanoları kullanılması önerilmektedir.) gereken seanslarda bilgisayar, Md gibi ses ekipmanları veya keman, gitar gibi enstrümanlar kullanılmaktadır.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Ay (4 Saat) 1 x 280 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Kurs günleri ve saatleri müsaitlik durumuna göre kayıtlardan sonra belirlenmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 20:30
Salı 9:30 - 20:30
Çarşamba 9:30 - 20:30
Perşembe 9:30 - 20:30
Cuma 9:30 - 20:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 20:30
Pazar 9:30 - 20:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Ümit

Osmanağa Konakları, 2432. Cadde, 2494/3 Sokak

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir