İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Arapça Öğrenmek Artık Çok Kolay

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%28 indirim 90 TL 65 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Başlangıçtan orta seviyenin sonuna kadar Arapça eğitimi sınıf içi grup derslerinde 300 saat sürerken, özel ders ile bu süreç %50 düşer. Yani 100 ile 150 saat arasında aynı seviye ve bilgiye sahip olabilirsiniz. Konuşma için 40 ile 60 saat arasında ders ile başlayabilirsiniz.
Kurumumuzda Arapça eğitimi birebir ve grup dersi olarak verilmektedir. Sınıf eğitimlerinde Max. 12 kişi ve Min.8 kişi yer almaktadır. Ayrıca kendiniz grup oluşturarak sınıf eğitimi de alabilirsiniz.
Eğitmenlerimiz ana dili Arapça olan yabancı ve talebe göre Türk eğitmenlerinden oluşmaktadır. Arapça eğitmen havuzumuz oldukça geniştir.
Arapça dil öğretme serüvenimiz 20 yılını aştı. Bu süreçte her yıl yüzlerce öğrenci ile beraber çalışma fırsatı bulduk. Başarı kişiden kişiye ve hedefe göre değişmektedir. Ancak kayıt aşamasında bizlere hedefinizi iletirseniz başarmanız için gereken tüm planı yapar ve uygularız.
Arapça eğitim kaynaklarımız ulusal ve uluslararası ders kitapları ve ek dokümanlardan oluşmaktadır. Kaynaklar öğrencilerimize ücretli ya da ücretsiz sunulabilir.
Arapça sınıf içi eğitimler için eğitim takvimi talebe göre açılmaktadır. Bu anlamda yeterli kontenjan olması durumunda sıkça sınıf eğitimi açılabilir. Ancak bire bir eğitim ya da arkadaşlarınız ile grup eğitimi almak isterseniz hemen derslere başlanabilir.
Tüm dil eğitimlerimizde olduğu Arapça eğitiminde de başarı garantisi veriyoruz. Alınan eğitim sonunda yapılan sınavlarda başarısız olmanız durumunda eğitimi tekrarlama ya da açığınıza yönelik takviye dersi kurumumuzca ücretsiz verilmektedir.

ARAP DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNU, UZMAN TÜRK VE YABANCI ÖĞRETMEN KADROSUYLA,
ÖZEL BİRE BİR EĞİTİMLERİMİZLE ÖĞRENMEYİ GARANTİ VE KALICI HALE GETİRİYORUZ. 
ÜSTELİK GRUP EĞİTİM FİYATLARININ DAHA ALTINDA OLAN BÜYÜK KAMPANYAMIZ İLE!

 

English Park Dil Okulları olarak 1997 yılından günümüze Türkiye'de dil eğitimi denilince akla ilk gelen kurumlardan biriyiz. Arapça eğitiminde kuruluşumuzdan bu güne eğitim vermekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli ana dili Arapça olan eğitmenlerle eğitim vermekteyiz. 

Eğitimlerimiz;

  1. - GENEL ARAPÇA
  2. - İŞ ARAPÇASI (GÜNÜMÜZDE EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN EĞİTİMLER ARASINDADIR)
  3. - OKUL VE SINAV ODAKLI DİL BİLGİSİ,OKUMA,YAZMA ,KONUŞMA EĞİTİMLERİ

Dünya'nın en çok konuşulan 5. dili ve Birleşmiş Milletler'in kabul ettiği 6 dilden biri olan Arapça ülkemizde de yoğun ilgi görmektedir. Özellikle son zamanlarda Arap ülkeleri ile yaşanan ticari ve siyasi ilişkiler de ki ilerlemeler Arapça diline olan ilgiyi arttırmıştır. Günümüzde 60 ülkede Arapça kullanılmaktadır.

Ülkemizde de oldukça fazla Arapça bilen ve konuşan bireylere rastlayabiliriz.  English Park Dil Okulları olarak Arapça dil eğitimini tamamen yabancı eğitimenlerden oluşan akademik kadromuzca vermekteyiz.  Arapça eğitimi English Park Dil Okulları'nca alanında uzman ve deneyimli yabancı eğitmenlerce verilmektedir. İster sınıf ortamında, ister özel ders olarak Arapça dil eğitimi için en doğru adres English Park Dil Okulları'dır. 20 yıllık eğitim sektöründe ki deneyimimiz, alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ve dil eğitim sektörünün en fazla tercih edilen kitap ve ders kaynakları ile Arapça eğitiminde akla ilk gelen dil okullarının başında gelmekteyiz. 

Arapça yabancı dil eğitimi için başta Şirinevler merkez şubemizde olmak üzere tüm şubelerimizde öğrenci adaylarımız için özel seviye tespit sınavları, eğitim kitapları ve dökümanları ve eğitim danışmanlarımız haftanın 7 günü sizleri bilgilendirmek için beklemektedir.  Arapça dil eğitimi kurumlarımızda çok sık programlar oluşturarak açtığımız eğitimlerdir. Özellikle başlangıç seviyeniz olan A1 seviyesinde belli dönem aralıkları ile Arapça eğitim sınıfları başlatmaktayız. Bunun dışında hangi seviyede olursanız olun size özel bire bir programlar ile Arapça dil eğitimi alabilirsiniz.  Kurumlarımızda verilen Arapça seviyeleri; A1 / Arapça Başlangıç Seviyesi A2 / Arapça Ön Orta Seviye B1 / Arapça Orta Seviye 

Eğitim Kitaplarımız: Arapça dil eğitiminde uluslararası dil eğitiminde kabul görmüş, Birleşmiş Arap Emirlikleri'nce de onaylı ders kitaplarını kullanmaktayız. Arapça ders kitapları konusunda tüm eğitmenlerimiz kendi arşivinden de öğrencilerimizin yararlanmalarını sağlamaktadır. Sektörün en iyi ders kitaplarını kütüphanemize katmakta, dil eğitimi konusunda sürekli gelişen metodları yakinen takip etmekteyiz. Eğitimimiz boyunca ana ders kitabımızın yanı sıra bir çok Arapça ders kitap ve dökümanlarından da öğrencilerimizi ücretsiz yararlandırmaktayız.

Eğitmenlerimiz: English Park Dil Okulları olarak sektörün en iyi ve alanında uzman Arapça eğitmenlerine sahibiz.  Tamamen eğitmenlerden oluşan idari kadromuzun en önem verdiği konuların başında dil eğitimi verecek olan eğitmen seçimi ve bu eğitmenlerin sürekli kendini geliştirmeleri ve dil eğitimi mototlarına artı değer katmalarıdır. Bu anlamda 20 yıldır dil eğitimi veren kurumumuz sektörün en iyi eğitmen kadrosunu elinde bulundurmaktadır. Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşan kadromuz dil eğitimi konusunda tüm gelişmeleri yakinen takip etmekte ve bu gelişmeleri anlık olarak sistemine dahil etmektedir. Alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadromuz ile dil eğitimi alırken kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz hedeflenmektedir. Öğrencileri ile empati kurabilen, tüm eğitimsel becerilerini derste aktarabilen eğitmenlerle çalışmak 20 yıldır vaz geçmediğimiz ve bundan sonra da asla vaz geçmeyi düşünmediğimiz kriterlerimizin başında gelmektedir.  Öğrencinin seviyesine göre planladığımız Türk ve yabancı eğitmen dağılımı eğitim hayatınız boyunca kurumlarımızda en büyük yol göstericiniz ve bu dile hakim olmanızı sağlayacak klavuzunuz olacaktır. 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Gün (1 Saat) 1 x 90 TL 1 x 65 TL Kazancınız: 25 TL 1 Saat Özel Ders Fiyatı
3 Ay (100 Saat) 3 x 400 TL 3 x 267 TL Kazancınız: 400 TL 2 Kur 100 Saat Sınıf Eğitim Ücretidir.
6 Ay (200 Saat) 6 x 400 TL 6 x 250 TL Kazancınız: 900 TL 4 Kur 200 Saat Sınıf Eğitim Ücretidir.
9 Ay (300 Saat) 9 x 400 TL 9 x 233 TL Kazancınız: 1500 TL 6 Kur 300 Saat Sınıf Eğitim Ücretidir.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Arapça dersi kurumumuzda bire bir özel ders ve grup oluşması durumunda sınıf olarak verilmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 9:30 - 22:00
Çarşamba 9:30 - 22:00
Perşembe 9:30 - 22:00
Cuma 9:30 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir