İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

ALES

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı KATMAN EĞİTİM
Web Adresi katmanegitim.kurs.com
Yer
%20 indirim 1.600 TL 1280 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle yapabiliceğine inanmalısın.Ya da yapabiliceğine dair inancı oluşturmanda sana yardımcı olabilecek eğitmenlerle çalışabilirsin.Tabi ki devamında düzenli ders takibi her konuyla ilgili farklı ama isabetli kaynaklardan bol soru çözümü yapmalısın.Her üç dört konuda bir muhakkak geriye dönük tekrarlarla çalışmalarını desteklemelisin.
Düzenli olarak yaptığın sınavlar en güzel ölçüttür.Muhakkak her sınavdan sonra yaptığın yanlışların ait olduğu konuları listele ve bu konulara ait bilmen gerekenleri tekrarla.Tekrarlara rağmen benzer yanlışlar gelmeye devam ediyor o halde o konuyla ilgili bilgileri renkli minik kağıtlarda sürekli yanında taşı ve daha sık tekrar et.
Yapılan araştırmalar sonrasında matematik dersinde başarılı olan öğrencilerin analitik düşünme,bir problem karşısında doğru stratejiyi geliştirme,akıl yürütme gibi becerileri geliştiği için diğer derslerindeki başarılarında da artma gözlemlenmiştir.
Ales sınava girdiğiniz yıldan itibaren 5 yıl geçerlidir.
Öncelikle kesinlikle temel matematik bilgin olmalı.Geçmiş yılların sınav sorularını deneme yapar gibi düzenli olarak çözmelisin.Ayrıca kaliteli bir yayın evinin deneme setini de çalışmalarına eklemelisin.Çok fazla farklı soru çözüp verilen süreden olabildiğince erken bitirmeye odaklı çalışmalısın.Yanlışların üzerine gidip bol bol pratik yapmalısın.
Matematik başarında eğitmenin bilgi birikimi,eğlenceli-keşfetmeye yardımcı sunumu,öğrenciyle iletişim kabiliyeti,seviyeye uygun detaylı anlatımı,her yaş grubuyla uyumluluğu gibi rollerin başarında büyük payı olacaktır.

 Öğrencilerimizle 6 yıldır ALES e yönelik soru çözüm teknikleri üzerine çalışmalar yapmaktayız.ALES kursu hafta içi ve ya hafta sonu olup haftada 8 saatlik programlar şeklindedir.Derslerimizde öğrencimizin kendi potansiyelini keşfedip yapabileceğine dair inancı oluşturmak önceliğimizdir.Birlikte belirlediğimiz program dahilinde programımızı,her seviyeye uygun doğru kaynak seçimleriyle ve ayrıca geriye dönük düzenli tekrarlarla sürdürmekteyiz.

*Eğitim sürecinde kullanılacak kaynaklar kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Derslerimiz birebir ve ya grup dersi olarak verilmekte olup öğrencinin isteğine göre şekillenmektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (16 Saat) 1 x 1600 TL 1 x 1280 TL Kazancınız: 320 TL ÖZEL DERS

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Derslerimiz birebir ve ya grup dersi olarak verildiğinden gün ve saatler öğretmen ve öğrencinin ortaklaşa kararı ile belirlenmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:40 - 13:50
Pazar 10:40 - 13:50

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa

Halitağa Cad. No.36 Kat.2 D.8-9-10-11

Toplu taşımaya yakın
Kadıköy Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Tramvay 100 m. uzaklıkta
Eminönü - karaköy Vapur İskelesi 150 m. uzaklıkta
Beşiktaş Vapur İskelesi 200 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Minibüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir