İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

DGS

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Atölyemix
Web Adresi atolyemix.kurs.com
Yer
%25 indirim 1.920 TL 1440 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle yapabiliceğine inanmalısın.Ya da yapabiliceğine dair inancı oluşturmanda sana yardımcı olabilecek eğitmenlerle çalışabilirsin.Tabi ki devamında düzenli ders takibi her konuyla ilgili farklı ama isabetli kaynaklardan bol soru çözümü yapmalısın.Her üç dört konuda bir muhakkak geriye dönük tekrarlarla çalışmalarını desteklemelisin.
Düzenli olarak yaptığın sınavlar en güzel ölçüttür.Muhakkak her sınavdan sonra yaptığın yanlışların ait olduğu konuları listele ve bu konulara ait bilmen gerekenleri tekrarla.Tekrarlara rağmen benzer yanlışlar gelmeye devam ediyor o halde o konuyla ilgili bilgileri renkli minik kağıtlarda sürekli yanında taşı ve daha sık tekrar et.
Yapılan araştırmalar sonrasında matematik dersinde başarılı olan öğrencilerin analitik düşünme,bir problem karşısında doğru stratejiyi geliştirme,akıl yürütme gibi becerileri geliştiği için diğer derslerindeki başarılarında da artma gözlemlenmiştir.
Öncelikle kesinlikle temel matematik bilgin olmalı.Geçmiş yılların sınav sorularını deneme yapar gibi düzenli olarak çözmelisin.Ayrıca kaliteli bir yayın evinin deneme setini de çalışmalarına eklemelisin.Çok fazla farklı soru çözüp verilen süreden olabildiğince erken bitirmeye odaklı çalışmalısın.Yanlışların üzerine gidip bol bol pratik yapmalısın.
Matematik başarında eğitmenin bilgi birikimi,eğlenceli-keşfetmeye yardımcı sunumu,öğrenciyle iletişim kabiliyeti,seviyeye uygun detaylı anlatımı,her yaş grubuyla uyumluluğu gibi rollerin başarında büyük payı olacaktır.
Sınava başvurma işlemleri, 24 Mayıs da başlayıp,1 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. BAŞVURU HİZMETİ ÜCRETİ : 3,00 TL SINAV ÜCRETİ : 50,00 TL YENİ ŞİFRE EDİNME ÜCRETİ : 2,00 TL
Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (DGS) 23 Temmuz 2017 tarihinde yapılacaktır.
Sınava, meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olanlar ile son sınıfta olup da staj dışındaki mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olanlar başvurabileceklerdir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) meslek yüksekokullarının son sınıf öğrencileri ve mezunları, meslek yüksekokulu adını taşımayan fakat bir mesleğe hazırlayan ön lisans programlarından mezun olanlar ve aynı koşullarda yurt dışından mezun olup denkliği kabul edilenler de sınava başvurabilirler.
DGS sınavı mezun öğrenciler başvuruları herhangi bir Meslek Yüksek Okulu başvuru merkezine giderek yapabilecekler. Okuyan Öğrenciler ise okudukları okullarda başvuru merkezlerinde başvuruda bulunabilecekler.

Öğrencilerimizle 6 yıldır DGS ye yönelik soru çözüm teknikleri üzerine çalışmalar yapmaktayız.DGS kursu dahilinde sadece matematik-geometri dersleri verilmektedir.Derslerimizde öğrencimizin kendi potansiyelini keşfedip yapabileceğine dair inancı oluşturmak önceliğimizdir.Birlikte belirlediğimiz program dahilinde programımızı,her seviyeye uygun doğru kaynak seçimleriyle ve ayrıca geriye dönük düzenli tekrarlarla sürdürmekteyiz.

Derslerimiz birebir ve ya grup dersi olarak verilmekte olup öğrencininn isteğine göre şekillenmektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (16 Saat) 1 x 1920 TL 1 x 1440 TL Kazancınız: 480 TL ÖZEL DERS

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Derslerimiz birebir ve ya grup dersi olarak verildiğinden gün ve saatler öğretmen ve öğrencinin ortaklaşa kararı ile belirlenmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 19:00
Salı 11:00 - 19:00
Çarşamba 11:00 - 17:00
Perşembe 11:00 - 19:00
Cuma 11:00 - 15:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 18:00
Pazar 11:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy

Halitağa Cad. No.36 Kat.2 D.8-9-10-11

Toplu taşımaya yakın
Kadıköy Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Tramvay 100 m. uzaklıkta
Eminönü - karaköy Vapur İskelesi 150 m. uzaklıkta
Beşiktaş Vapur İskelesi 200 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Minibüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir