Microsoft Office Alanında Uzmanlaşmak İçin Bu Kursa Katılın!

Firma Başaran Bilişim Akademisi
Web Adresi basaranbilisimakademisi.kurs.com
Yer

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

12 yaş üzeri herkes katılım gösterebilir.
Temel derecede bilgisayar kullanımına sahip herkes katılabilir
Sınıflarımız en fazla 12 kişiden oluşmaktadır.
Grup derslerimiz 5 kişi ile başlamaktadır.
Mazeret durumuna bağlı olarak haftalık telafi ya da eğitim sonunda bir sonraki açılacak gruplarda kontenjan olması durumunda ücretsiz katılım gösterilebilir
Eğitmenler, yalnızca kurumumuz bünyesinde eğitmenlik yapan aynı zamanda sektörde aktif olarak çalışan ilgili bölümlerden mezun Microsoft Office Specialist (MOS) sertifikalı uzman kişilerdir.
Kurs sonunda Başaran Bilişim Akademisi onaylı; Üstün Başarı Sertifikası, Başarı Sertifikası veya Katılım Sertifikası verilecektir.
Eğitimler grup ya da özel ders halinde verilmektedir. Grup derslerinin günleri Hafta içi akşam (19:00-21:35) Hafta sonu akşam (19:00-21:35) Hafta içi gündüz Hafta sonu gündüz (Taleplere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir)Özel dersler ise eğitmen ve öğrencinin uygun gün ve saatlerine bağlı olarak planlanmaktadır.
Kurumumuz gerek bireyselde gerekse kurumsal bazda olsun geniş bir kitleye hitap etmesinden dolayı, çalıştığımız iş ortaklarından veya diğer firmalardan zaman zaman personel arayışı olanların iletişime geçmesi ile ilgili alanlardaki mezun öğrencilere danışmanlık yapar.
Eğitim sonunda Certiport sınav merkezliliğimiz aracalığıyla Microsoft sınavlarına girip uluslararası geçerliliği olan belgeye sahip olabilirsiniz. MEB onaylı bir kurum olmamızdan dolayı MEB sınavlarına girerek Bilgisayar İşletmenliği belgesine sahip olunabilir. Başarı, Üstün Başarı, Katılım belgelerimiz ise hem İngilizce hemde Türkçe dilinde yazılmış olup geçerli niteliktedir.
Sınıf kontenjanlarımız 5-8-12 kişiden oluşmaktadır.

Microsoft Office Uzmanlığı, bilgisayara atılan temel ve en önemli ilk adımdır. Bütün meslek dalları iş ve işlemlerini bilgisayarlar üzerinden yürütmektedir. Microsoft Office Uzmanlığı kursunu tamamladığınızda bir bilgisayarı genel olarak kullanıp dokümanlar oluşturabilecek, Microsoft Word Kelime İşlemci programı ile belgelerle çalışabilecek, Microsoft Excel de sayısal hesaplamalar yapabilecek, Grafikler oluşturup Veri Analizler yapabilecek, Microsoft PowerPoint ile sunumlar hazırlayabilecek, Microsoft Outlook ile E-Postalarını yönetebilecek, takvim ve iş planları ile arkadaşlarınızla hızlıca iletişim kurabileceksiniz.
 
Microsoft Office Uzmanlığı eğitimine öğrenciler, öğretmenler, çalışanlar, ev hanımları, yöneticiler ve bilgisayarın tüm temel işleyişini öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 17:00 - 19:30
Pazar 17:00 - 19:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Antalya Muratpaşa

Kızılsaray Mahallesi Yener Ulusoy Bulvarı 71 Sokak Horhor Apt. No:16 D:11-23 Muratpaşa / Antalya

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir