Grafik Tasarım Başarı Noktası Eğitim Kurumları

Firma Başarı Noktası Eğitim Kurumları
Yer
%33 indirim 1.500 TL 1.000 TL
Grafik Tasarımı eğitimi;Görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen bireyler ya da yaratıcı yeteneğe sahip kişiler katılabilir.
1-M.E.B. Onaylı Grafik Tasarım Sertifikası 2-Uluslararası Adobe Sertifikası 3-Başarı Noktası Üstün Başarı Sertifikası 4-Başarı Noktası Katılım Sertifikası
Tasarım Ajansları,Matbaalar,Gazeteler,Yayınevleri,Tabelacılar,Eğitim Kurmları vs.

Grafik Tasarım kursunda Kurumsal Kimliğin öğelerinden olan, amblem ve logo tasarım, antetli takımı, broşür, elilanı, dergi ilani, afiş, bilboard içeriğinin hazırlanmasında dikkat edilecek noktalara özenle değinilir. Örneğin; düşünsel anlatım, teknik ölçüler ve işin baskıya hazırlanması gibi. Grafik Tasarımı eğitimlerinde iki boyutlu tasarım oluşturabileceğiniz Macromedia Freehand ve Coreldraw esnek çizim araçları ile sizlere yardımcı olacaklar. Ayrıca düş dünyanızı bir tuval resmi tadında Adobe Photoshop'un gelişmiş araç paletini kullanarak zengin bir renk yelpazesi ile sunabilirsiniz.

Görsel iletişim hem Türkiye de hem de dünyada günden güne popülerliğini artırmaktadır. Bunun sebebi reklam dünyasının hızla büyümesi ve şirketlerin reklama bakış açılarının değişmesidir. Reklam ve yayın dünyasında bir yer edinmek isteyen katılımcılarımız grafik tasarım kursunda düşledikleri yaratıcı fikirleri grafik programları vasıtası ile ortaya çıkarabileceklerdir.

 

Tekstil grafiği tasarım mantığının ve tekniklerinin anlatımının yapıldığı tasarım süreçlerinin dijital ortama aktarılmasında gerekli tüm bilgi ve eğitimin verildiği 2 aşamadan oluşan eğitim sürecinde özellikle tekstil sektöründe bulunan kişiler için özel olarak sadece tekstil grafiğine ilişkin örnek ve uygulamaların anlatıldığı mesleğe özel bir eğitimdir.

Başlangıç ve Önerilen Eğitim : Herhangi bir ön bilgi ihtiyacı ve ön koşul yoktur.

Eğitim İçeriği
 
PHOTOSHOP CS6

Tools panelini tanıma, brush, pencil, lasso araçları, paint bucket, gradient tool,crop, Layer kullanımı, dekupe yapmak, yazı (text), Actionlar, Stiller, Efektler, Fotomontaj çalışmaları, baskı dizgi teknikleri, print işlemleri. Eskiz renklendirme, Desen oluşturma, Rötuşlama ve düzenleme, Renk Ayrımı ve spot renk kullanımı (Özellikle emprime kumaş baskılarında çok tercih edilmektedir.), Işık, gölge ve çizim teknikleri, Kumaş desenlerinin kıyafet modellerine yerleştirilmesi gerçekleştiriliyor.

COREL DRAW X6

Temel kavramlar, tools panelini tanıma, bitmep menüsü ile efekt uygulama, renk modlarını tanıma, transform araçlarını tanıma, kopyalama teknikleri, metin işlemleri, fırça çeşitleri, kaydetme yöntemleri, print yöntemleri, baskı teknikleri. Vektörel çizim teknikleri, Desen Tasarımı ve desenin ölçülü olarak yerleştirilmesi, Halı ve kumaş sektörlerine özel desen tasarımları ve teknik özellikleri, Boyama ve Dolgu Özellikleri, Ölçülü insan vücut çizimi ve kıyafet model çizimleri, T-Shirt model ve desen tasarımı yapılıyor.

Adobe Illustrator CS6

Dünya genelinde tasarım profesyonellerinin kullandığı Adobe Illustrator yazılımı, çok yönlü çizim araçları ile farklı tasarımlar yaratmanızı sağlar.Kapsamlı eğitim neticesinde özgün vektörel tasarımlarla tekniği yaratıcılığa dönüştürebilirsiniz.

Süre Saat Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
4 Ay 100 Saat 1500 TL 1000 TL Kazancınız: 500 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 21:00
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir