Beden Dili İSİS MU Akademi

Firma İSİS MU Akademi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
BEDEN DİLİ VE KARİZMA EĞİTİMİ
 
"Beden Dili ve Karizma Eğitimi", 'İletişim' ana başlığı altında çalışan ve Sözel Olmayan İletişim unsurlarından biri olan Beden Dili’nin önemini derinine ortaya çıkaran ve bunu Karizma kavramı ile bağlantılayan bir eğitim programı. Dört günlük eğitim programının I. günü Etkili İletişim'e, II. günü Beden Dili'ne ve III. ve IV. günü Karizma Eğitimi'ne ayrılmış durumdadır.
 
  • Özel hayatınızda ya da İş hayatınızda daha iyi ve daha etkili iletişim kurmak ister miydiniz? 
  • Karizmanızı Beden Diliniz ile nasıl yansıtabileceğinizi öğrenmek ister miydiniz? 
  • Karizmanızı parlatarak aynı mesleği icra ettiğiniz meslektaşlarınızdan daha ileri bir düzeye çıkmak ister miydiniz? 
  • Birisi size yalan söylüyorsa, bunu bilmek için gereken en emin yolu öğrenmek ister miydiniz? 
  • Birisi sizi cezbetmeye çalışıyorsa, bunu bir ânda bilmek ister miydiniz?
  • Bir insanın zihnini okumak yerine, o insanın beden dilini okumak için Sözel Olmayan İletişim’i nasıl kullanabileceğinizi bilmek ister misiniz? 
  • Ağzınızı bile açmadan ustalıklı bir yol ile bilinçaltından hareketle karşınızdakini ikna etmek ister miydiniz? 
  • Bu sorulardan birini “Evet” olarak yanıtlayan herkes, “Beden Dili ve Karizma Eğitimi” adını taşıyan bu programa katılabilir.
 
Bu eğitim programına ayrıca Temel Koçluk Eğitimi almak isteyen Koç aday adayları, Temel Koçluk Eğitimi almakta olan Koç adayları ya da Profesyonel olarak Koçluk mesleğini icra edenler ve NLP Terapistleri katılabilir. İş yaşamlarında bir fark yaratmak isteyen öğretmenler, avukatlar, doktorlar katılabilir. İş yaşamında Lider pozisyona yükselmek isteyen yöneticiler bu programa katılabilirler. Kurduğu İletişim‘in kalitesinden memnun olmayan ve İletişim kalitesini arttırmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitimin Faydaları
Bu program sayesinde, Beden Dili işaretlerini doğru olarak okumakla kalmayacak, aynı zamanda İletişim esnasında vermek istediğiniz mesajı etkili bir şekilde verebilmek için Beden Dili İşaretlerini doğru olarak kullanacaksınız. Beden Dili bilgisini doğru kullanarak Kariyerinizde, İlişkilerinizde ve Kişisel Yaşamınızda nasıl başarılı olabileceğinizi öğreneceksiniz. Sözel Olmayan İletişim’in sırlarını keşfedecek ve kendi durumlarınıza uygulayacaksınız.  "Beden Dili ve Karizma Eğitimi" ile Kişisel ve Profesyonel hayatınızda daha iyi ilişkiler kuracaksınız. İş hayatınızda satışlarınızı ve kârınızı arttıracaksınız.
Kişisel Yaşamınızda fazla çaba göstermeden dikkatlerin odağı olacaksınız. İş görüşmelerinde, röportajlarda ve sunuşlarda kullanacağınız teknikleri öğreneceksiniz. Ruh halinizin Fizyolojinizi nasıl etkilediğini öğreneceksiniz. Sizi dışlayan kişiler üzerinde kontrol sağlayacaksınız. Kendinizi başkalarından aşağı görmemeği öğreneceksiniz. Karşılaştığınız her insanın Sözel Olmayan İletişim İşaretleri’ni doğru okumağı öğreneceksiniz. Her gün güven duygunuzu tazeleyerek kazan/kazan ilkesi ile yaşamağı öğreneceksiniz.

Eğitim Ahmet Y. ÖZBİLEN tarafından verilmektedir.

Her Eğitimde Kitapçık, Döküman ve Sertifa verilmektedir.
 
Yaşamda önemini çoğu zaman yadsıdığımız ama iletişimin ana parçalarından biri olan Beden Dili ve Karizma Eğitimi Yurdaay ONARAN'ın kurucusu olduğu İSİS MU AKADEMİ'de gerçekleşmektedir.

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir