Almanca

Firma Bemar Kariyer Okulu İzmit
Yer
2500 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

GENEL ALMANCA KURSU 

NE KADAR ZAMANDA ALMANCA KONUŞABİLİRİM?

Almanca kursumuzda ilk kurdan itibaren konuşma ve duyduğunu anlamaya yönelik eğitim verildiğinden öğrendiğiniz her konu ile ilgili konuşma yapabileceksiniz. Özellikle ilk üç kuru bitirdikten sonra günlük hayatta, okulda ve işyerinde kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz, aynı zamanda söylediğiniz her şeyi okuyup yazabilirsiniz.

Televizyonda Almanca yayınları izleyerek konuşulan konuyu anlayabilir ve Almancayı anadili olarak konuşan birisiyle anlaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra okul hayatınızda da Almanca derslerinde sınavlarda zorlanmadan başarılı olabilirsiniz.

BRITISH TOWN DIL OKULLARINDA ALMANCA EĞİTİMİ FARKI

Öğretmenlerimiz hem Almancayı hem de Türkçeyi anadili olarak konuşabilmektedir. Böylece kurumumuzda telaffuz ve konuşma sıkıntısı yaşamadan Almanca öğrenebilirsiniz.

Almanca kursları Avrupa Birliğinin belirlediği standartlarda verilmektedir.

Öğrendiğiniz her konuda dinleme ve konuşma alıştırmaları yapılmaktadır. Ayrıca sadece Almanca değil aynı zamanda Alman kültürü de öğretilir. 

ALMANCA KURSU NE KADAR SÜRER?

-Genel Almanca kursu: bir kur 72 saat

ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ KURSU

Almanya’da yaşayan biriyle evlenerek Almanya’ya gidecek her Türk vatandaşı 2007 yılından beri uygulanan yeni uyum yasası nedeniyle önce A1 düzeyde Almanca öğrenmek ve aile birleşimi için Almanca A1 Goethe veya Ösd sertifikası almak zorundadır.

Almanca A1 sertifikası olmayan vatandaşlarımıza vize verilmemektedir. Alman hükümeti Almanya’ya gelecek kişilerin günlük hayata uyumunu çabuklaştırmak amacıyla bu yasayı uygulamaya koydu. Bu nedenle kişilerden istenen Almanca Almanya’ya üniversiteye gitmeye hazırlanan bir öğrencininkinden farklıdır.

Konsolosluğun istediği Almanca A1 sertifikası sınavına hazırlık için Almanca aile birleşimi kurslarımız iki kurdan oluşur. Temel Almanca bilgisinin yanında A1 sınavına hazırlık yapılır.

Alman konsolosluğunun istediği A1 Almanca sertifikası Almanca sınavı Türkiye’de alıştığımız dil sınavlarından farklıdır. Bu nedenle pek çok kişi normal Almanca kurslarına gittikleri halde sınavda başarısız olmaktadırlar. Almanca sınavını, kültürünü ve Avrupa dil komisyonunun belirlediği şartları iyi bilmek gerekmektedir.

Almanca aile birleşimi kurslarımıza öğretmenlerimiz sizleri özel olarak çalıştırmaktadır. Bu sayede kursiyerlerimiz öğrendikleri her şeyi tam bir Alman telaffuzu ile duyma şansına sahip olurlar. Duyduğunu anlama ve konuşma konusunda daha başarılı olmaktadırlar. Öğretmenlerimiz Almanca A1 sınavında tecrübeli, tüm sınav sorularını ve işleyişini iyi bilen eğitimcilerdir. Her sınavda pek çok öğrencimiz sınava katılır ve % 100 e yakın başarı sağlanmaktadır

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
3 Ay (120 Saat) 2500 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir