İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
%43 indirim 1.500 TL 850 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayar kullanma becerisine ihtiyaç duyan herkes için içeriklendirilmiş temel bir program. Bilgisayarla ilgili becerilerini geliştirmeye ve uzman olmayı düşünenler için başlangıç noktası olarak düşünülebilir.
Microsoft Office programlarının gösterildiği ve katılımcıların uygulamalı bir şekilde programlara hakim olmaları adına iş veya özel yaşamlarında bilgisayarı kullanmalarına yönelik Microsoft işletim sistemi ve ofis ürünleri ile ilgili başlangıç seviyede bilinmesi gereken güncel ve uygulamalar
Eğitim programını bitiren ve katılım şartlarını yerine getiren katılımcılar eğitim sonunda;M.E.B. Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası,Bemar Kariyer Okulu Onaylı Başarı,Bemar Kariyer Okulları Microsoft Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezidir.Bemar Kariyer Okulları Prometric Test Merkezidir
Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar her türlü ofis ortamında çalışabilir, edindikleri bilgi ve becerilerini görevlerini yerinegetirirken değerlendirebilirler. Gerekli deneyim ve yetkinliği kazandıklarında ve gereken belgeleri aştıklarında çeşitli kurumlarda eğitmenlik yapabilirler.

Microsoft Office

Microsoft ve Bemar Sizler İçin Çalışıyor 

Bemar Kariyer Okulu, hayatın en büyük dinamiklerinden bir tanesi olan bilgisayarı, tüm yönleri ile sizlerle buluşturuyor. Günümüzde her sektör tüm işlemlerini bilgisayar üzerinden yönetiyor, çözümlüyor ve sonuçlandırıyor. Hem iş hayatında, hem sosyal hayatta, hem de eğitim hayatında başrolde olan bilgisayar, tüm ihtiyaca yönelik programları ile her yerdedir.

Bemar Kariyer Okulu, Microsoft Office eğitim programı ile verilmek istenilen eğitimi en etkili şekilde sunmaktadır. Tüm eğitimlerimizi sizler için inşa ediyoruz. Bilgili ve uyumlu eğitim kadromuz ile tüm sorularınıza cevap bulabilir, istediğiniz uygulamayı profesyonel yaklaşımlarla öğrenebilirsiniz.
İş Hayatının, Eğitim Hayatının ve Sosyal Hayatın Temel Eğitimi…

Microsoft Office eğitimi;  Word, Excel, Powerpoint gibi Microsoft ürünlerinin bütününe hakim olabileceğiniz bir eğitimdir. Bilgisayar eğitim programlarında en etkili öğrenme biçimi ‘’ uygulamalı’’ öğrenme biçimidir. Bemar, bu hususta son derece hassas bir çalışma sunmaktadır. Profesyonel eğitmenleri ile programları en ince ayrıntısına kadar sizlere öğretmektedir.

Her kurumda Microsoft Office programları en yoğun ve en sık kullanılan programları oluşturmaktadır. Bu anlamda bilgili, donanımlı ve bilinçli elemanlara ihtiyaç vardır. Kurumlar bu eğitimleri ciddiye almalı ve çalışanlarına yatırım yapmalıdır. Bu eğitim hem profesyoneller için hem amatörler için kısacası herkes için sunulan bir eğitimdir. İş hayatını, eğitim hayatını son derece kolaylaştıran Microsoft Office programları, Bemar Kariyer Okulu ayrıcalığı ile sizlerle buluşmaktadır.

 

Eğitim Programı

 • Temel Bilgi Teknolojileri
 • Microsoft Windows 8 İşletim Sistemi
 • Microsoft Office Word 2013
 • Microsoft Office Excel 2013
 • Microsoft Office Access 2013
 • Microsoft Office Outlook 2013
 • Microsoft Office Power Point 2013
 • Microsoft Office Publisher 2013
 • Etkili İnternet Kullanımı
 • Çevresel Birimlerin Kullanımı (Yazıcı, Tarayıcı, Kamera, DVD Writer, v.b.)
 • Donanım ve Program Kurulumu
 • Network Bağlantıları
 • Bilgisayar Güvenliği

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
2 Ay (60 Saat) 1500 TL 850 TL Kazancınız: 650 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Haftada 2 gün 8 ders saati olarak planlanan eğitimlerde hafta içi akşam ve hafta sonu periyotlarımız bulunmaktadır.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

Ömer Ağa Mahallesi Hürriyet Cad. No:119 Kat:1-2-3-4-5 Kocaeli İzmit

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir