İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Sistem Uzmanlığı

Firma Bemar Kariyer Okulu İzmit
Web Adresi bemarkariyerizmit.kurs.com
Yer
%50 indirim 7.500 TL 3750 TL

MCSE Sistem Uzmanlığı

Bilişim Sektörünün Dahisi Olun! 

Bilgi ve iletişimin entegre olduğu bilişim sektörü, teknik, ekonomik ve sosyal alanlarda informatik bir oluşumdur. Bilişim sektörü, verilerin toplanması, işlenmesi, iletilmesi ve yayınlaması sonucu toplumlar, bireyler üzerindeki etkiyi anlatan bir bilim dalıdır. Bemar kariyer, MCSE Sistem Uzmanlığı sertifika programını, bilişim sektöründe network ve sistem yönetimi alanlarında uzman olarak hizmet vermek isteyenler için tasarlamıştır.

Bu eğitim ve sertifika programı size birçok kapıyı açabilecek güçtedir. Özellikle yurtdışında sizlere olağanüstü ayrıcalıklar ve kolaylıklar sağlayacaktır. Sistem uzmanlığı, analizi ve kurulumu, donanım, yazılım gibi tematik alanlarda profesyonelleşmenize destek olacaktır.

 

MCSE ile Network Ortaklığına Davetlisiniz! 

MCSE, kurum ve kuruluşların networklerinin projelendirilmesi, verimli ve güvenli bir şekilde işlemesi, kurulması aşamalarını kapsayan iş departmanıdır.  MCSE Sistem Uzmanlığı, sistem ve ağ alanında uzmanlık sağlayan bir eğitim programıdır. Tüm sektörler için bir anahtar olan bu eğitimi tamamlayan her katılımcı, kurum ve kuruluşların bilgi işlem departmanında görev alabilirler. Bunun yanı sıra bilişim alanında faaliyet gösteren her firmanın, herhangi bir departmanında da görev alabilirler.

Bemar kariyer, bir kariyer planlayıcısıdır. Salt olarak iş yapmak önemli değildir. Önemli olan çalıştığın alanda fark yaratmaktadır. MCSE Sistem Uzmanlığı eğitimi sizi bu farkı yaratmanızı sağlayan son derece değerli ve önemli bilgiler vermektedir.

 

Teknolojik Hamlelerle Hareket Edin 

Bilgi teknolojiler, bilişim teknolojileri hızlı büyüyen ve hızlı gelişen bir sektördür. Kompleks yapısı içinde pek çok dinamiği barındırmaktadır. Pek çok alan ile entegre sürdürülen bilişim teknolojileri, geleceğin meslekleri arasındadır. Mesleki bilgi, yetenek, kabiliyet, sağlayan ve kazandıran bu sertifika programı, dünya ile aynı anda hareket etmenizi sağlayacaktır.

Teknoloji, günümüzde durdurulamaz bir güçtür. Dünyanın her noktasına anında ulaşmamızı sağlayan benzersiz bir alt yapıdır. Dünyayı yöneten ve etkisi altına alan bu teknolojiye uzak kalmak, hayata uzak kalmak demektir. Tematik bir alan olan MCSE Sistem Uzmanlığı, MCSE Sistem Uzmanlığı Eğitimi ile bambaşka bir boyut kazanmaktadır.

 

MCSE Sistem Uzmanlığı eğitimi, temel seviyede bazı bilgi ve birikimler gerektiren bir eğitimdir.

Birkaç kategori vardır ve bu kategoriler en azami seviyede ölçülebilir olmalıdır. Temel bilgisayar bilgisi, temel İngilizce bilgisi, temel donanım ve ağ bilgisi bu kategorinin maddeleridir. Tüm bu altyapıya sahip, bilgi ve birikime sahip kişiler bu eğitime dahil olabilir.

 

Kimler Katılabilir ?

Sistem Network alanlarında uzmanlaşmak isteyen, kariyerine bu alanda devam etmek isteyen herkes için planlanmış bir eğitim. Orta derecede bilgisayar bilgisi, tecrübesi ve orta düzey İngilizce bilgisi gerekmektedir. İngilizce bilgisi olmayan kursiyerlere Eğitim merkezimiz tarafından teknik ingilizce eğitimi verilir.

Kazanımlar – Beceriler ?

Active Directory, güvenlik ve iletişim altyapısı kurmak veya geliştirmek amacıyla kurum ihtiyaçlarınıın analizini yaparlar
Bu analizin sonucu olarak sistem mimarisini tasarlar,
Mimariyi oluşturan, gerekli donanım ve yazılımları belirler, kurulumunu ve konfigürasyonlarının yapılmasını sağlarlar.
Sistem mimarisini oluşturan parçaların sürekli, güvenli ve güvenilir olacak şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla sistemleri izlerler ve performans değerlendirmeleri yaparlar.
Çıkan ya da çıkabilecek problemlerin süratle çözülmelerini sağlarlar.

Programın Sunduğu İş Olanakları ?

Sistem Uzmanı / System Expert
Sistem Yöneticisi / Systems Manager
Network Mühendisi / Network Engineer
Network Yöneticisi / Network Administrator
Network Analisti / Network Analyst
Network Teknisyeni / Network Technician
Proje Lideri / Project Leader
Proje Müdürü / Project Manager
Bilgiişlem Müdürü / IT Manager
Ağ Güvenliği Yöneticisi / Network Security Manager
Bilgi Teknolojileri Mühendisi / Information Technology Engineer
Teknik Danışman / Tencical Colsultant

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
3 Ay (180 Saat) 7500 TL 3750 TL Kazancınız: 3750 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

Ömer Ağa Mahallesi Hürriyet Cad. No:119 Kat:1-2-3-4-5 Kocaeli İzmit

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir