İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
%50 indirim 9.000 TL 4500 TL

MCSD Eğitimi ile Uzmanlığa Adım Atın

MCSD Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi, önemli bir eğitim programıdır. Günümüz terminolojisinde bilgisayar ile yapılan her uygulama ya da iş son derece gereklidir. Bilgisayar, Bemar’ın uzman eğitimleri ile daha da etkili bir materyal haline dönüşmektedir. Kurumsal yaklaşımlar ya da bireysel yaklaşımlarda bizi tercih ettiğiniz zaman ayrıcalıklar dünyasını da tercih etmiş olacaksınız.

MCSD Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi, Microsoft sertifikasyonlarından bir tanesidir. Bemar kariyer ve Microsoft ortaklığında sunulan bu eğitim ve sertifika programı, dünyada geçerliliği olacak son derece önemli bir sertifikadır. Alanında uzmanlaşmak isteyen her birey veya firmasını performans olarak güçlendirmek isteyen her kurum bu eğitime dahil olabilir. Yetenek, kabiliyet, bilgi, birikim derecelerinizi ölçülebilir değerlere taşımak için, mesleki statünüzü yükseltmek için, dünya teknolojileri ile dirsek teması kurmak için bu sertifika programına mutlaka başvurun!

 

İçerik ?

Temel C# Konuları
Temel programlama teknikleri, nesne yönelimli programlama kavramı, I/O işlemleri ve C# Akademi programında ele alınan bütün kavramlar. Bu kapsamda C# programlama dili her yönüyle sıfırdan ele alınacak ve temel programlama altyapısı oluşturulacaktır. Bu bölümde ayrıca son sürümü yayınlanan C# 4.0 ”daki yeniliklerde anlatılacaktır. İçerik kapsamında C# 4.0 ile birlikte gelen LINQ, LINQ To Sql ve Linq To Xml gibi konularda ele alınmaktadır. Bu anlamda Türkiye”nin ilk profesyonel programı niteliğindedir.

İleri C# Konuları
Exception handling, Event tabanlı programlama, reflection (yansıma), OOP Tasarım Desenleri (Design Patterns), katmanlı tasarım mimarisi, COM ve Windows API lere erişim gibi birçok ileri seviyedeki C# konuları ele alınacaktır. Bu aşamada Windows ve Web uygulamalara temel bir giriş yapılacak ve örnekler bu tür görsel uygulamalar üzerinden anlatılacaktır.

SQL Server ve Veritabanı Kavramı
Günümüzde en çok kullanılan veritabanı yönetim sistemi olan SQL Server bir programcı perspektifi ile alınacaktır. SQL Server ile ilgili her türlü bilgi, tablolar, SP oluşturma, indeksleme, ilişkisel tablo tasarımı, transaction, fonksiyonlar,görünümler, T-SQL ve yönetim ekranları detaylı bir şekilde incelenecektir. SQL Server”ın .NET ile entegrasyonu (SQLCLR) detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Kursa katılanlar eğitimin tamamını SQL Server 2008 uygulama ortamı üzerinden öğreneceklerdir.

ADO.NET ve Veritabanı Uygulamaları Geliştirme
Her türlü uygulamanın temel görevlerinden birisi olan veriye erişim eyleminde kullanılan Data Erişim kütüphanesi ve .NET in data erişim altyapısı olan ADO.NET kurs kapsamında detaylı olarak ele alınacak ve gerçek örneklerle konular anlatılacaktır. Bağlantılı(connected) ve bağlantısız(disconnected) katman, transaction kavramı gibi konuların yanı sıra veri erişimi konusunda dikkat edilmesi gereken konular gibi her türlü veri erişim konusu detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Bu bölümde aynı zamanda XML standartları (XSL, XSLT, XQuery vs) işlenecek ve .NET in XML veri kaynakları için tasarlanmış olan kütüphaneleri anlatılacaktır. Ayrıca yine yakın bir zamanda çıkan ADO.NET 4.0 deki yeni özelliklerde katılımcılara aktarılacaktır. Özellikle SQL Server 2008 ”in CLR ile entegrasyonu sonrasında değişen ADO.NET kütüphaneleri ayrıntılı bir şekilde incelenecektir.

Windows Uygulamaları Geliştirme
.NET in en temel uygulama alanlarından biri olan Windows uygulamaları geliştirme her yönüyle ele alınacaktır. Localization, Globalization, Resource dosyalar, Windows kontrolleri kullanımı,

Drag&Drop mimarisi, Windows uygulamalarında DataBinding mekanizması, DataGird özellştirme, özel bileşen (component) geliştirme, kullanıcı tanımlı kontroller, GDI+ ile grafik tabanlı programlar, Windows event mekanizması ve özel eventler ve burada bahsedilemeyen Windows programlamaya yönelik her türlü konu kurs kapsamında ele alınacaktır. Program kapsamında.NET 4.0 ile birlikte gelen WPF uygulama mimariside ele alınacak olup katılımcıların en yeni Microsoft teknolojilerine adaptasyonu sağlanmış olacaktır.

ASP.NET 4.0 Uygulamaları Geliştirme
Belkide .NET in en önemli uygulama alanı olan ASP.NET kursun en önemli bölümlerinden biri olacaktır. ASP.NET ile web uygulaması geliştirme, ASP.NET web kontrollerini kullanma, doğrulama kuralları, regex, istemci taraflı betikleri(javascript) kullanma gibi temel konuların yanı sıra, caching (ön belleğe alma), durum yönetimi, kullanıcı tanımla kontroller, Ajax tabanlı geliştirme, kullanıcı asıllama ve yetkinlendirme gibi ileri seviye konularda detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Ayırca yine diğer konularda olduğu gibi geçtiğimiz aylarda son verisyonu çıkacak olan ASP.NET 4.0 ”i bu kursta tamamen öğrenmiş olacaksınız. ASP.NET 4.0 çok fazla değişiklik ve iyileştirme ile gelmiştir.

İleri .NET Konuları
Serialization, Soket ve Ağ programlama, Multi-Threading, Asenkron Çağrımlar, Dağıtık Transaction Mimarisi, Versiyonlama teknikleri ve burada bahsedilmeyen .NET” in bir çok alt konusu kısacası .NET ile ilgili bağımsız ele alınabilecek her konu kurs kapsamında anlatılacaktır.

XML Web Servisi Geliştirme ve Servis Mimarisi
Web servisleri günümüzde dağıtık mimarili yazılım sistemleri ve uygulamaların entegrasyonu söz konusu olduğunda ilk akla gelen standartlardan birisidir. Bu kursta Web servisleri standartları (SOAP,WSDL,DISCO vs) ve amacı, web servislerini oluşturma, web servislerine senkron ve asenkron erişim, WSE (Web Service Enhancment) gibi konular ele alınarak katılımcıların dağıtık düzende ne şekilde uygulama geliştirebilecekleri ele alınacaktır. Web servislerine ek olarak .NET in bir diğer dağıtık uygulama geliştirme mimarisi olan WCF”e de giriş yapılacaktır..

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
3 Ay (180 Saat) 9000 TL 4500 TL Kazancınız: 4500 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Haftada 2 gün olarak planlanan eğitimlerde hafta içi akşam veya hafta sonu periyotlarını seçebilirsiniz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 22:00
Salı 9:00 - 22:00
Çarşamba 9:00 - 22:00
Perşembe 9:00 - 22:00
Cuma 9:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 22:00
Pazar 9:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Kocaeli İzmit Ömerağa

Ömer Ağa Mahallesi Hürriyet Cad. No:119 Kat:1-2-3-4-5 Kocaeli İzmit

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir