3. YIL BERRİN EREN AKADEMİ
 • İstanbul
  1. Maltepe

 • 1.767 kişi bu kursu inceledi

  MEB ONAYLI KALICI MAKYAJ KURSU 7000TL YERİNE 2750TL

  MEB ONAYLI KALICI MAKYAJ KURSU

  Eğitimimiz 3 ay 102 saat tam bir eğitimdir. Özel ders konforunda uygulamalı  eğitimlerin ağırlıklı olduğu konforu KAÇIRMAYIN!!!

   

   

  Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Nedir?

  Kalıcı Makyaj Uzmanlığı şekil tasarlama, cilt ve saç şekilleri oluşturma, Kalıcı Makyaj noktalama ve çizgi ile cilt düzeltme işlemlerinin yapılmasıdır. Yüz hatlarını ve şekillerini renklendirme ve gölgelendirme çalışmalarını Kalıcı Makyaj Uzmanı yapmaktadır. Kalıcı Makyaj şekillerini tasarı ilkelerine göre yüze uygulama, şekilleri renklendirme, cilt yüzeyi oluşturmak, kişisel uygulama yapma gibi hizmetler verir. Hizmet verilen kişinin cilt ve yüzey düzenlemesi ve temizlenmesi de Kalıcı Makyaz Uzmanı tarafından yapılmaktadır.

   

  "Yapılan yatırımı en hızlı şekilde geri veren ve ömür boyu yapabileceğiniz bir meslek olan Kalıcı Makyaj Uzmanlığı herkes tarafından yapılabilmektedir. Önemli olan tek şey ise azim ve çalışmadır. Berrin Eren Eğitim olarak bu çalışmalarda sonuna kadar yanınızdayız."

   

  Kalıcı Makyaj Uzmanlığı son 5 yılda popülerliği ve iş imkanı olarak tavan yapmış bir meslek dalıdır. Deneyim ve pratik gerektirmektedir. Öncelikle suni sonrasında canlı modeller üzerinde çalışma yapılarak gelişme istemektedir. Yatırım maliyetini çok hızlı şekilde geri kazandıran ve ömür boyu kazanç sağlayabilecek bir meslektir.

  Hizmet sektöründe risk almadan meslek edinebileceğiniz en uygun kurs tiplerinden biri Kalıcı Makyaj Uzmanlığıdır. Manevi olarak yapılan yatırımda ise azim ve istikrar gerekmektedir. Çok çalışmanın meyvelerini hızlı şekilde toplayabileceğiniz bir meslek tipi olarak Kalıcı Makyaj Uzmanlığını seçebilirsiniz.

  KALICI MAKYAJ KURS PROGRAM İÇERİĞİ

  • Kişisel hazırlık ve hijyen yapmak
  • Salon hazırlığı ve hijyeni yapmak
  • Müşteriyi karşılamak
  • Tasarlama Kuralları
  • Kara Kalem çalışmak
  • Lateks üzerinde çizim yapmak
  • Belirlenen şekli renklendirmek
  • Nokta ve çizgi ile yüzey düzenlemek
  • Formları tasarı ilkelerine göre cilt yüzey inde uygulamak
  • Şekilleri açık – koyu ve ışık – gölge ile çalışmak
  • Özgün uygulamaları yapmak
  • Yüz ve saç şekilleri çizmek
  • Müşteriyi uğurlamak

  Ve çok daha fazlası Berrin Eren Eğitim Kurumlarında sizlerle buluşuyor. Sıfırdan ileri seviyeye kadar Kalıcı Makyaj Uzmanlığı eğitimi veriyor bu eğitim sürecinde sizlerin yanına olarak mesleğin tüm püf noktalarını ve detaylarını öğretiyoruz.

  Nasıl Kalıcı Makyaj Uzmanı Olurum?

  Berrin Eren Eğitim olarak Kalıcı Makyaj Uzmanı olabilmeniz için gerekli tüm ortamları ve evrakları sizin için temin ediyoruz. Gerekli eğitimlerin verilmesi, yeterlilik sağlanması, mesleki püf noktaların ve önemli konuların anlatılması, uygulamalı eğitimler ve seminerler profesyonel kadromuz tarafından sizlere verilmektedir. Tüm eğitimlerimiz alanında profesyonel kişiler tarafından verilmekte olup sizlere tüm bilgi birikimini aktarmak isteyen eğitmenlerle sağlanır.

  Ne Yapmam Gerekiyor?

  Öncelikle İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçmeniz ve ana süreci başlatmanız gerekmektedir. Sonrasında eğitimlere katılmanız ve profesyonel kadromuzdan alacağınız tüm derslere özenle dikkatinizi vermeniz gerekmektedir. Eğitimler süresince teorik ve uygulamalı dersler olacaktır. Bu derslere katılmalı ve eğitim sırasında alabildiğiniz tüm bilgiyi almalısınız. Uygulamalı derslerimiz de kendinizi geliştirmek için katılımcı olmalı ve özgün işler çıkarmalısınız. Eğitimler bittikten sonra MEB Onaylı sertifikanız alabilirsiniz. Sertifikanızı aldıktan sonra suni ve canlı modeller üzerinde çalışmalar yaparak kendinizi geliştirmelisiniz.

  Daha Fazlası Daha Azı
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %20 indirim 10.000 TL 8000 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
  3 Ay (102 Saat) 3 x 3333 TL 3 x 2667 TL Kazancınız: 2000 TL MEB SERTİFİKALI (KAŞ-DUDAK-EYELİNER-MİCROBLADİNG)
  1 Ay (56 Saat) 1 x 15000 TL 1 x 10000 TL Kazancınız: 5000 TL MYK SERTİFİKASI

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Maltepe Bağlarbaşı

  Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. Özçetin Sk. No 3 kat 4 Maltepe

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.