İndirimli Fiyat

Son Tarih 10 Şubat

Kalan Süre
Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Piyano

Firma Bİ' Sanat
Web Adresi bisanat.kurs.com
Yer
%18 indirim 340 TL 280 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

3 yaş ve üzerindeki herkes kurslara katılabilir.
Piyano derslerimiz bire bir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Derslerimizde nota bilgisi ve solfej eğitimi de verilmektedir. 
Okulumuzun Bi Sanat Akademi sertifikası bir yılını tamamlayan kursiyerlere bir tören eşliğinde verilmektedir. Bu sertifika bir katılım sertifikasıdır. Onun dışında, Royal Academy ve London College Of Music kurumları ile anlaşmamız vardır. İsteyen öğrencilerimizi bu sertifika programlarına dahil etmekteyiz.
Kurumumuzda çalışan tüm eğitmenlerimiz, konservatuvar, güzel sanatlar fakültesi ve eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, alanında yetkin olan eğitmenlerdir. Master ve doktorasını yapmış ve yapmakta olan eğitmenlerimiz ve akademisyenlik yapan eğitmenlerimiz de kurumumuzda görev yapmaktadır. Üst düzey eğitim verdiğimiz için, eğitmen kadromuz da üst düzey eğitimcilerden oluşmaktadır.
Evet kurumumuzun uygun olduğu gün ve saatlerde pratik yapabilirsiniz.
Evet.Dersler dışında haftada bir gün de etüdümüz vardır. İsteyen öğrencilerimiz bu etütlere katılarak, derste anlamadıklarını ya da genel sorularını sorabilirler. Bireysel piyano çalışmalarını sürdürebilirler. 
Evet.Her dönem sonunda, okulumuzun hazırladığı yılsonu gösterisinde dileyen tüm öğrencilerimiz görev almakta ve dönem boyunca çalıştıklarını bireysel veya grup halinde sergilemektedir. 

Piyano Eğitimi:

Piyano, bilindiği üzere beynin iki farklı lobunu aynı anda çalıştırmaya yarayan, mental düşünceyi geliştiren, el ve vücut koordinasyonu kazandıran bir enstrümandır.

Okulumuzda, çocuklara ve yetişkinlere özel geliştirdiğimiz farklı programlarla, alanında uzman eğitmenlerimizle hobi amaçlı ya da akademik olarak eğitim vermekteyiz. 

Piyanoya yeni başlayacak olan öğrencilerimizi, el ve parmak yapılarını, müzik kulaklarını kontrol ederek derslerimize başlatmaktayız. 

Okulumuzda öğrencilerimizi  dilerlerse Royal Academy ve London College Of Music sınavlarına hazırlayarak uluslar arası geçerlilikteki sertifika programına dahil etmekteyiz. 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (4 Saat) 1 x 340 TL 1 x 280 TL Kazancınız: 60 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Eğitmene ve size uygun gün ve saatlerde eğitim verilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 12:00 - 21:00
Çarşamba 12:00 - 21:00
Perşembe 12:00 - 21:00
Cuma 12:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Caferağa

Moda Cad. Moda Apt. No.22 D.4

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul