İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde öğrenciler farklı web sitelerini araştıracak, güvenli profil ve şifre oluşturmayı öğrenecek, siber tuzak örneklerini inceleyerek, sınıf arkadaşlarının ve kendilerinin internet kullanım alışkanlıklarına dair bilgi edinirler. Öğrencilerimiz internetteki bilgi fırsatlarını yakalamak için doğru arama yapma yöntemlerini ile “Dijital Yurttaşlık nedir?” ve “Dijital Zorbalıkla nasıl mücadele edilir?” gibi kavramları öğrenirken eğlenceli ve etkin vakit geçirirler.

Çocuklar İçin Kodlama Eğitimi

Kodlama eğitimi ile Bilişim Junior’ da çocuklarımızın fikir üretebilen ve fikirlerini teknoloji kullanarak hayata geçirebilen, üretken bireyler olarak yetişmesini hedefleriz.

Eğitimlerimizde, uzman eğitmenlerimiz, çocuklara programlamayı sevdirecek ve eğlendirecek şekilde hazırlanmış birçok uygulama kullanırlar. Aralarında dünyanın en meşhur programcıları aynı zamanda büyük teknoloji firmalarının kurucularından Sergey Brin, Mark Zuckerberg ve Bill Gates ‘in de bulunduğu bir grup programcının Amerika’da programlama öğrenmenin yaygınlaşması başlattıkları “code.org”, ve “kodu.game.lab”  bunlardan bazılarıdır.

Amacımız, öğrencilerimize, sistematik düşünme, problem çözebilme, olaylar arasındaki ilişkileri görebilme, yaratıcı düşünebilme gibi yetileri kazandırmak ve aynı zamanda eğlendirerek üretmeleri sağlamaktır.

Geleceğin Bilim ve Teknoloji Girişimcileri Bilişim Junior'da Yetişiyor! Paylaşımcı, Üreten, Yenilikçi, Yaratıcı ve Tasarımcı, Araştırmacı, Hayal Kurabilen, Becerikli Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Gelişmiş eğitim materyalleri kullandığımız programda 7-14 yaş arası öğrencilerin, uygulama yaparak teknoloji alanında tüketici kalmak yerine, üretici konumda yer almalarını hedefliyoruz. Böylece üreten, paylaşan, farkı kullanan ve kodlayan bireyler yetiştiriyoruz.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Ay (36 Saat) 1 x 1500 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 22:00
Salı 9:00 - 22:00
Çarşamba 9:00 - 22:00
Perşembe 9:00 - 22:00
Cuma 9:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 22:00
Pazar 9:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy

Bahariye Cad. Süleymanpaşa Sokak No:2

http://www.bilisimegitim.com/

İstanbul Beşiktaş

Barbaros Bulvarı No: 11

http://www.bilisimegitim.com/

İstanbul Pendik Batı

Ortanca Cad. No: 36/A

http://www.bilisimegitim.com/

Ankara Çankaya Cumhuriyet

Tuna Cd. No: 5 Kat:2 D: 5-6 Kızılay

http://www.bilisimegitim.com/

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Görüş Bildir