Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

.

İbranice Dil Eğitimi

Ankara’nın en büyük ve başarılı dil okulu olan Ankara Çağrı Yabancı Dil Okulu, yabancı dil eğitimi konusunda İbranice dilini de öğretmektedir.

İbranice bölümünden mezun olmuş ve mesleği öğretmenlik olan öğretmenler tarafından verilen dersler, kişiye özel ya da gruba özel olarak verilebilmektedir.

Temel seviyeden ileri seviyeye kadar verilen kurlar, kişiye ya da gruba özel olarak da verilmektedir. Öğrenci odaklı bir kurum olan Çağrı Dil Okulu yabancı dil öğrenmek isteyen Ankaralıların ilk tercihidir.

İbranice Kurs İçeriği

Genel İbranice kursu Ankara şehrinde verilen ve yerli eğitmenlerle başlayıp, yabancı eğitmenlerle devam eden bir eğitim sürecini içerir.

Dileyen öğrencilere özel ders veren eğitmenlerin sınıf içinde de birebir ilgilenebilmesi için sınıf mevcutları en fazla 5 kişiyle sınırlanmıştır. Yabancı dil eğitimi konusunda destek alabileceğiniz eğitmenler, en iyi şekilde yararlanacağınız kaynakları temin ederek, teknolojik sınıflarda yabancı dil öğrenmenizi sağlamaktadır.

Kurs Materyalleri

Genel İbranice eğitiminde "İbranice Dilbilgisine Giriş" ve "İbranice Öğrenenlere Kelime Bankası" kitapları kullanılmaktadır. Kursumuzdaki yabancı dil materyalleri ile en iyi şekilde eğitim sağlaması için iletişim metotlarına ağırlık verilmiş ve bu alanda okuma, yazma, konuşma ve dinleme dörtlüsü aktif olarak kullanılmıştır.

İbranice  Kurs Seviyeleri

A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinden İbranice eğitimi veren yabancı öğretmenler ile aksanınız en iyi şekilde gelişecektir. Bu eğitimde alabileceğiniz seviyeler, başlangıçtan ileri seviyeye kadar uzanmaktadır.

Kurs seviyeleri ;

  • A1
  • A2
  • B1
  • B2
  • C1
  • C2

Birebir İbranice Özel Dersler / VIP

İbranice eğitimi Ankara ili için yerli ve yabancı eğitmenler tarafından Çağrı Yabancı Dil Okulunda verilmektedir.

İbranice bölümünden mezun olan yerli ve yabancı öğretmenler tarafından verilen dersler, öğrenci odaklı olarak belirlenir. Öğrencinin ihtiyacına yönelik hazırlanan ve bu kapsamda belirlenen ders programıyla belirlenen saatler ve temeller bu yönde şekillenir.

 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Ankara’nın en büyük ve başarılı dil okulu olan Ankara Çağrı Yabancı Dil Okulu, yabancı dil eğitimi konusunda İbranice dilini de öğretmektedir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:30
Salı 9:00 - 21:30
Çarşamba 9:00 - 21:30
Perşembe 9:00 - 21:30
Cuma 9:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 21:30
Pazar 9:00 - 21:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya

Bayındır 2 sokak, No:53, Kızılay / ANKARA, 06900 Ankara

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir