İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

En Fazla 8 Kişilik Sınıflarda TEOG Hazırlık Eğitimleri

Firma Dahi Ders Evi
Web Adresi dahidersevi.kurs.com
Yer
%33 indirim 1.200 TL 800 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nisanda Gençlik Spor Bakanlığı ve M.E.B. arasında imzalanan protokole göre önümüzdeki seneden itibaren Lisanslı olarak spor yapan öğrencilere TEOG Sınavında %30 a kadar ek puan gelecek.Biz kurum olarak öğrencilerimizin lisansını anlaşmalı spor kulübümüzle velimizden onay aldığımız gün çıkartıyoruz
Dahi ders evinde ödevler kontrol edilirken, sadece sorular yapılmış mı diye bakılmaz. Testlerin kontrol edilip edilmediği ve yapılamayan soruların doğru cevabının öğrenilip öğrenilmediği de kontrol edilir. Öğrenci programlanır ve program 24 saat danışman öğretmen tarafından ailenin yardımıyla da kontrol edilir.
10 TEMMUZ 2017 de eğitim başlayacaktır. Eğitim 10 Haziran 2018 e kadar devam edecektir. Ücreti yazan sadece yaz kursumuzun fiyatıdır.

TEOG HAZIRLIK PROGRAMI
7. Sınıftaki öğrencilerimizin okulları haziranın ikinci haftası bittikten sonra öğrencilerimiz iki hafta tatil yapmaktadır.

Temmuzun ilk haftası ise Kurumumuzda TEOG Hazılık sürecimiz Yaz Kampımızla başlamaktadır.
Ağustosun son haftasına kadar süren Yaz Kampında TEOG1 ve TEOG2 Sınavında çıkacak tüm üniteler işlenecek olup, okullar başladığında öğrencilerimizin TEOG Sınavlarına hazır bulunuşluklarının en üst düzeyde sağlanması amaçlanmaktadır.

Çünkü okullar açıldıktan sadece 2 ay sonra öğrenciler TEOG Sınavına maruz bırakılırlar. Bu iki aylık hazırlık sürecinde, ortaokulun en zor senesi olarak görülen 8. Sınıf konuları öğrenciler tarafından tam olarak içselleştirilmemiş, yani tabiri caizse konular tam oturmamış olur. Daha Yüzeysel bilgilerle sınava giren öğrenciler doğal olarak başarısızlıkla karşı karşıya kalabilir.

Bizler TEOG Hazırlık Yaz kampında Tüm TEOG Konularını bitirerek, eylülün ilk haftası başlayıp okullar açılana kadar devam eden 2. Kampımız, TEOG Hızlandırma  Kampımızda ise Teog 1 konularını tekrar ederek öğrencilerimizin beyninde konuların tüm detaylarını unutulmayacak şekilde perçinlemiş oluruz.
Okullar başladıktan sonra 8 Kişilik Sınıf derslerimiz haftaiçi 3 haftasonu 1 gün şeklinde devam etmektedir. Bunun dışında sınırsız masabaşı çalışmalarımızla haftanın hemen hemen her günü öğrencimiz kurumda olmaktadır.
Okullar başladıktan sonraki süreçte konuları tam olan öğrencilerimize bol soru ve etkinliklerle işlenen derslerimizde çocuklarımıza konuların ve soruların detaylarını, olabilirlik- kesinlik-değildir gibi dikkat sorularını, yorum sorularını detaylı şekilde ders işlemekteyiz.

Ayrıca TEOG Sınavlarından 2 şer hafta önce ve Yarıyıl tatilinde 2 hafta olmak üzere çocuklarımız tekrar kampa alınarak öğrencilerimizin Sınavlarda kendi potansiyelini gerçekleştirerek alabileceği en yüksek puanı almaları sağlanmaktadır.

TEOG Hazırlık Sürecinde Öğrencilerimizin Çalışmaları ve Takibi
TEOG Sınavı öğrencilerin zekasından çok çalışmasını, gayretini ölçen bir sınavdır. Sadece 8. Sınıf Konuları sorulduğu için sınava girecek her öğrenci önceki senelere bakmaksızın eşit şartlarda sınava girmektedir ve her öğrenci sınav hazırlık sürecinde harcadığı emekle doğru orantılı bir puan elde etmektedir.
Yani çalışan, daha çok soru çözerek gördüğü soru çeşitlilik sayısını arttıran, yanlış yaptığı soruların çözümlerini öğrenen öğrenciler başarıya ulaşmaktadır.

Sene boyunca öğrencilerimize Alanında Uzman Branş öğretmenlerimizle 8 kişilik sınıflarda ve sınırsız masabaşı çalışmalarımızla ne kadar yoğun bilgi tranferi sağlasak da, öğrencimiz evde öğrendiklerinin uygulamasını yapmak için düzenli bir çaba içine girmezse bunca emek havada kalır.

Bu yüzden Dahi ders evi Öğrencinin Çalışmasını, kurumda verilen derslerden önce gören bir anlayışa sahiptir.
Danışman öğretmenlerimiz tarafından programları ve çalışma kotaları belirlenen öğrencilerimiz,sene başında kurumda ders olduğu günler 2, ders olmadığı günler 4 saat olarak çalışmaya başlıyorlar. Spor gibi yavaş yavaş tempoyu arttırarak teog sınavına bir ay kala bu çalışma saatleri kurumda ders olduğu günler 4, ders olmadığı günler 6 saate kadar çıkmaktadır. Hafta sonu uçuş programlarımızla, öğrencilerimizin normal bir öğrencinin haftalık çalışması kadar çalışmayı bir günde yapmasını sağlıyoruz.


Öğrencilerimizin çalışması danışman öğretmenlerimiz tarafından, siz velilerimiz yardımıyla takip edilmektedir. Takibimiz sonucu öğrencilerimiz çalışma ve çalışma saati kotalarını doldurma konusunda direk danışman öğretmenine karşı sorumlu oluyor. Yani siz velilerimizin öğrenciyle ders çalışma talebiyle ilgili ilişkinizi en alt seviyeye indiriyoruz.

Bize göre eğitim, öğrenci, öğretmen ve veli üçgeninde sağlanmalıdır. Dahi Ders Evi olarak bu süreçte öğrencimizi en iyi şekilde hazırlıyor, siz velimizi en iyi şekilde destekliyoruz. Amacımız evladımızın geleceği…

Çocuklarımızın Yapamadığı Soruların Çözümü
Öğrenciler, işlenen konunun ayrıntısını soru çözerek öğrenirler. Fakat genelde öğrenciler soru çözdükten sonra kontrol etme ve yapamadığı sorunun doğru cevabının neden olduğunu öğrenmek gibi süreçleri zaman kaybı olarak görebiliyorlar. Sadece soru çözen öğrenciler bildiklerini yapıp, bilmedikleriyle ilgili kendilerini geliştirmiyorlar. Sınavda zamanında kontrol etmeyip doğrusunu öğrenmediği sorular karşısına çıkınca maalesef yapamıyorlar.

Dahi ders evinde ödevler kontrol edilirken, sadece sorular yapılmış mı diye bakılmaz. Testlerin kontrol edilip edilmediği ve yapılamayan soruların doğru cevabının öğrenilip öğrenilmediği de kontrol edilir.
Öğrencilere genelde soru sormak sıkıcı ve zaman kaybı oluşturan bir süreç olarak görülebilir. Hatta velisi öğrenciyi tembihleyip, kursa gidince bu soruları öğretmenine sor dese bile öğrenci kursa gidince sorularını sormayı unutabilir. Bu süreçleri uzun yıllardır yaşamanın tecrübesiyle, çocuklarımızın çözülemeyen sorularının çözülmesini çok önemsedik.

Dahi Ders Evinde Öğrencilerimiz Sorularını branş öğretmenlerine çekinmeden 7/24 online olarak sorar ve cevaplarını anlık olarak alırlar. Böylelikle evde çalışırken soru çözme eylemi sıkıcı bir hal almaktan çıkar. O sorunun cevabını anlık olarak öğrenen öğrenci, o soruyla bağlantılı sonraki soruları da rahatlıkla çözer.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (80 Saat) 1 x 1200 TL 1 x 800 TL Kazancınız: 400 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

TEOG Kursumuz, yaz dönemi hafta içi hergündür. Okul başladığında ise, sınıf dersleri haftaiçi 3, haftasonu 1 gündür. Sınıf dersleri, sınırsız masabaşı ve etütlerle takviye edilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 20:00
Salı 9:00 - 20:00
Çarşamba 9:00 - 20:00
Perşembe 9:00 - 20:00
Cuma 9:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

Barış Mah. Atilla İlhan Cad. Gaye Sitesi C 2 Blok No:20/1 Beylikdüzü / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir