Türkiye'nin en İyi Eğitmenlerinden Salsa Öğrenin

Firma Danzonn Dans Akademisi
Web Adresi danzonn.kurs.com
Yer

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Üst yaş sınırımız yoktur, 16 yaşından küçükler için çocuk sınıflarımız vardır.
Sınıflarımız maksimum 24 kişidir, eğitmenlerimiz sizlerle derste toplu, pratiklerde bireysel olarak ilgilenmektedir. Bu sayede çok hızlı bir şekilde ilerleyeceğinizden emin olabilirsiniz :) Min. 8 kişi.
Danzonn Dans Akademisi Türkiye nin en büyük, en profesyonel dans gruplarından biridir. Bunun nedeni de eğitmenlerimizi sadece ülkemizde değil yurtdışında da eğitimler veren, gösteriler yapan başarılı sanatçılardan seçmiş olmamızdandır. Bizleri youtubedan, facebookdan araştırabilirsiniz :)

Türkiye'nin yurtdışında en çok eğitim veren, halen her yıl onlarca yurtdışı festivalinde ve Türkiye’nin bir çok şehrinde binlerce dans severe bilgilerini aktaran, bir çok yarışmada derece almış salsa eğitmenlerimizden bu eğlenceli ve hareketli dansı öğrenmek istemez misiniz? Bize inanmıyor musunuz? O zaman bizi araştırın! Youtube da yada facebook fan sayfasındaki gösterilerimiz, eğitimlerimiz, foursquare de akademimiz için yapılan yorumlar sizleri ikna edecektir! :)

Her hafta 1 saat ders, 3 saat pratik, 1 dans gecesi ile en iyi, en doğru, en hızlı ve en eğlenceli şekilde bu güzel dansı öğrenme şansını yakalayın.

Hem de okulumuzda su bizim ikramımız! Danzonn Kafe'den çok uygun fiyatlar ile sıcak ve soğuk içeceklerinizi alabilirsiniz. Dersten sonra da sıcakcık duşunuzu alıp çıkmayı unutmayın!

 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 20:30 - 21:30
Çarşamba
Perşembe 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 15:30 - 18:30
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Remzioğuzarık

Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Sok. No:45 / 7, Tunalı, Çankaya / Ankara

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul