Wing Tsun Deniz Spor Kulübü

Firma Deniz Spor Kulübü
Yer
Başlama Tarihleri 28 Nisan 2017 tümü
%11 indirim 450 TL 400 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Wing Tzun(Wing Tsun) güce güçle karşılık vermek yerine açılar ve hisler yoluyla agresif bir saldırının üstesinden gelir. Her yaşta insanın kendisini savunabilmesine esneklik, ağırlık, güç farkı gözetmeden olanak sağlar.
Ebmas (Emin Boztepe Martial Arts System) Kızılay şubesi olarak 6 yıldır wing-tzun eğitimleri vermekteyiz, Eğitmenimiz SİFU YILMAZ YILDIRIM eşliğinde bu sanatın detaylarını öğrenirken, Sıcak samimi ortamımızda yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Wing Chun Wing Tsun, Wing Tzun, Ving Tsun ya da Wing Tsung Güney Çin kökenli bir dövüş sanatı. Wing Tsun kavramı, sanatın günümüz şartlarına uydurulmuş versiyonlarını ifade etmek için kullanılır. Geleneksel olan Wing Chun ise günümüzde sayıca azdır.

Wing Chun Bruce Lee'nin de hocalığını yapan Yip Man'a gelinceye kadar aile içinde ve şifahi yolla öğretilen bir sanat olduğundan tarihine ilişkin dokümanlar bulunmamaktadır. Bu da Wing Chun'un kökeni hakkında efsanevi ve romantik anlatılara yol açmıştır.

Wing Chun'un doğuşuyla ilgili en yaygın hikâyeye göre sanat yaklaşık 300 yıl önce Budist ismi Beş Erik anlamına gelen Ng Moi olan rahibe Lui Sei-Leung'la başladı. Mançuryalıların Shaolin Tapınağına saldırısı üzerine tapınaktan ayrılmak zorunda kalan Ng Moi Emei dağlarındaki beyaz turna tapınağına sığınır ve sanatını burada geliştirmeye devam eder ve ona Beyaz Turna Boksu adını verir. Tapınaktan ayrıldıktan sonra karşılaştığı Miu Shun'a sanatını öğretmeye karar verir. Miu Shun sanatı Shaolin baskınından kaçan ve kızıyla dükkân işleten Yim Yee'ye öğretir. Babası Yim Yee'den öğrendikleri teknikleri alıştırma yaptığı bir zamanda Yim Wing Chun'u evlerine ziyarete gelen Ng Moi izleme fırsatı bulur ve sanatına izlediği genç kızın adını verir.

Süre Saat Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
3 Ay 36 Saat 3 x 150 TL 3 x 133 TL Kazancınız: 50 TL 3 aylık grup ders ücreti nakitte %10 indirim
4 Ay 48 Saat 4 x 150 TL 4 x 120 TL Kazancınız: 120 TL 4 aylık grup ders ücreti nakitte %10 indirim
6 Ay 72 Saat 6 x 150 TL 6 x 110 TL Kazancınız: 240 TL 6 aylık grup ders ücreti nakitte %10 indirim
1 Ay 12 Saat 1 x 150 TL -

Başlama Tarihleri

28 Nisan 2017 Cuma (Çankaya Ankara)

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 18:30 - 20:00
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma 18:30 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Maltepe

Deniz Spor Kulübü Ankara Çankaya Maltepe
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir