İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

İngilizce Kursunda 2 Kur Alana 1 Kur HEDİYE...

Firma DİL TİME ESENLER
Web Adresi diltimeesenler.kurs.com
Yer
İncelenme 6.571 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 4. YIL
Fiyat tablosuna göz at
1500 TL

Genel İngilizce 
HIZLANDIRILMIŞ YAZ KURSU -  Haftada  3 gün - günde 3 saat eğitim verilecektir. Eğitim gün ve saatleri grup açılınca belirlenecektir.  


Genel İngilizce yetişkinlere yönelik İngilizce eğitimlerinin verildiği programlardır. Dildeki dört becerinin (Dinleme-Okuma-Konuşma-Yazma) eşit derecede  geliştirilmesine yönelik eğitim verilir. Yalnızca gramer bilgisinin verildiği, ezbere dayalı bir sistem yerine öğrencinin merkeze alındığı, yaparak, yaşayarak öğrendiklerini pekiştirebileceği bir sistemle dil eğitimi verilmektedir.

Eğitimlerimiz Avrupa Birliği Yabancı Dil Öğretim Sistemleri (CEFR – Common European Framework of Reference for Languages) çerçevesine uygun olarak yürütülmektedir. Dil seviyeleri A1-A2-B1-B2-C1-C2 olmak üzere toplam 6 kurdan oluşur. Genel İngilizce’de dersler Amerikan İngilizcesi ve konuşma becersisi odaklıdır.

Oxford Üniversitesinin ön gördüğü müfredat eşliğinde, CEFR ve Euro Pass Standartlarına bağlı kalarak öğrencilerimizin İngilizce eğitim süreçlerini Avrupa birliğinin ortak kriteri olan 6 temel İngilizce eğitim seviyesinde tamamlamaktayız. Bu seviyeler sırasıyla;

Beginner (A1)

Elementary(A2)

Pre-intermediate (B1)

Intermediate(B2)

Upper intermediate(C1)

Advanced (C2)’ den   oluşmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

14 yaş ve üzeri herkes katılabilir.
V.İ.P Sınıflarımızda Maksimum 7 kişi var
En az 4 kişi olunca grup açılır
Kişiler öncelikle eğitime başlanmadan mevcut dil düzeylerinin belirlenmesi amacıyla Euro pass ve Oxford University Press işbirliğiyle hazırlanmış tarafımızca yapılacak olan Seviye Tespit Sınavına alınırlar. Sınav sonucuna göre seviyesine uygun olan sınıftan İngilizce eğitimine başlarlar.
Evet. Eğitim alan öğrencilerimiz Yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde (seviyelerine göre belirlenecektir) yapılan Conversation Club (Konuşma Kulübü) ve Ana ders öğretmenleriyle yapılan Catch up (telafi dersleri) faaliyetlerine de ücretsiz olarak katılabilir.
Evet.Her seviye tamamlandığında öğrencilerimize kur bitirme sınavı uygulanır. Bir üst kura geçebilmek için bu sınavda %70 başarı sağlamak gerekmektedir. Başarılı olan öğrencilerimiz bir üst kurdan eğitime devam etme hakkını elde ederler.
Mevcut seviyelerin herhangi birinden başarılı olmuş öğrencimiz, başarılı olduğu seviyeyi tamamladığına dair M.E.B.’e bağlı olan kuruluşumuzun İngilizce yeterlilik katılım sertifikasını almaya hak kazanır.
Evet.Öğrencilerimiz ders sorumluluklarını yerine getirip,sınavların tamamına katılıp, % 10 devamsızlık sınırını aşmadığı taktirde; başladığı seviyede başarısız olursa şayet ; aynı seviyenin eğitimini tarafımızdan ücretsiz olarak baştan almaya hak kazanır.
Evet.Birebir dersler sınıf içi programlara zaman ve süre problemi olduğu için katılamayan kişiler için idealdir. Dil eğitimi almak isteyen kişinin uygun olduğu saatlerde ve istediği yoğunlukta birebir olarak verilmektedir. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Sınıf ortamında uzun sürede alınacak olan eğitim birebir derslerle daha kısa sürede tamamlanabilmektedir.
Türk ve yabancı eğitmenler tarafından ders verilir. Derslerde yabancı öğretmen eğitimimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. İlk seviyeden itibaren öğrenci, derste öğrendiği konuları yabancı öğretmenle konuşma pratiğine dökme şansına sahiptir.

Bu Kurs için henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması
3 Ay (70 Saat) 1500 TL 1 KUR ÜCRETİ - V.İ.P
6 Ay (140 Saat) 3000 TL 2 KUR ÜCRETİ + 1 KUR HEDİYE
3 Ay (50 Saat) 4000 TL BİRE BİR ÖZEL DERS 1 KUR

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:00
Salı 9:00 - 21:00
Çarşamba 9:00 - 21:00
Perşembe 9:00 - 21:00
Cuma 9:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 21:00
Pazar 9:00 - 21:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Esenler Mimar Sinan

Davutpaşa Cad. No:1/1 Dörtyol/Esenler

İngilizce KURSUNDA FIRSAT ARAYIN VEYA MESAJ GÖNDERİN ACELE EDİN - FIRSATI KAÇIRMAYIN
Mesaj Gönder
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020

Bana Kurs Bul