İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz WhatsApp'tan Yaz

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Access Bars Çalışmalarımıza 7 yaş ve üzeri kişiler katılabilir
Çalışmalarımız kişiye özel olarak bireysel yapılmaktadır.
Melek DÖNMEZ NLP Uzman/Nefes ve Yaşam Koçu İnsanlar bulundukları noktayı varmak istedikleri noktayı bir türlü bilemezler. Ben aslında ne istiyorum diye çoğumuz sormayız kendimize… İnsanların istedikleri arzu ettikleri sürece, yaşamlarında kendilerine değer vermeleri, sevmeleri, yaşam amaçları, arzu ettikleri konularda ilerleyebilmek adına henüz bulundukları noktadan varmak istedikleri noktaya ulaşmalarında kendilerine rehberlik etmek amacıyla Nefes çalışmalarına devam etmekteyim.
Melek DÖNMEZ ile Access Bars uygulamamız teorik bilgi, uygulama, soru-cevap bölümlerinden oluşmakta ve 2 saat sürmektedir.
Access Bars, farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır. SORU SORARAK HARİKA BİR HAYAT YARATMAYA NE DERSİN?
* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder. * Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. * Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. * Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. * Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. * Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar. * Bedenin yaşlanma hızını azaltır. * Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar.

Access bilinçlilik sistemi, Amerika’da Gary Douglas tarafından kurulmuş, enerji dönüştürücü bir çalışmadır. Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunarak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir.

 

Bu aynı bilgisayarımızın hard diskinden virüsleri silmek, formatlamak gibidir. 

Böylece alan açmış oluruz yeni konulara.

Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını arttıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. 

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Hafta (2 Saat) 1 x 150 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta içi 19.00-22.00 saatleri arasında, hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında randevu alabilirsiniz. Access Bars seanslarımız bireysel yapılmaktadır.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Tunalı Hilmi Cd. No: 85/33 Kat:6

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Görüş Bildir