İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Piyano

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Ekol Drama Sanat Evi
Web Adresi ekoldrama.kurs.com
Yer
%9 indirim 550 TL 500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Derslerimiz Ekoldrama Fenerbahçe şubesinde verilmektedir.
4 yaştan itibaren çocuklar kabul edilmektedir. Yetişkinler için bir yaş sınırlaması yoktur.

.Duygu Uzel ile Piyano Özel Ders

Çocuklar ve yetişkinler için özel piyano dersleri her yaşa yönelik uygulanabilmektedir ancak çocuklar için minimum başlama yaşı dörttür. Birebir verilen bu derslerde; piyanonun tarihi, nota bilgisi, ritm bilgisi ve piyano çalma teknikleri gibi içeriklerden oluşmaktadır. Piyano dersleri öğrencinin seviye ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak planlanmaktadır. Piyano eğitim programımız profesyonelliğe ve hobi amaçlı kişilere yönelik enstrüman hakimiyetini sağlamayı amaçlamakla birlikte sanat okullarında eğitim almayı düşünenleri de sınavlara hazırlamaktadır. Ders günü ve saatlerini eğitmenimiz ve öğrenciler, uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir.

 

Eğitmen Hakkında: Duygu Uzel

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Ana Sanat Dalı ve Kompozisyon-Teori Ana Sanat Dallarından mezun olan Duygu Mujcinovic Uzel, piyano bölümünde Prof. Seher Tanrıyar ile çalıştı. Piyano bölümünden mezun olduktan sonra Prof. Ercivan Saydam ile Kompozisyon-Müzik Teori Bölümünde kontrpuan, müzik teori, solfej, armoni, form bilgisi, karşılaştırmalı müzik biçimleri, notasyon uzmanlık eğitimi aldı. Bunun yanı sıra Madlen Saydam ile piyano teknikleri, Prof Judith Uluğ ve Prof. Hülya Tarcan ile piyano edebiyatı, Prof. Ergican Saydam ile deşifraj, Babür Tongur ile solfej, Yrd. Doç. Fevziye İnal ile ritmik, Leyla Pınar ile müzik tarihi, Doç. Bahar Tokay ile oda müziği eğitimi aldı. Daha sonra müzik eğitimini Almanya Stuttgart’da sürdürdü. Staatliche Hochschule Für Musik Und Darstellende Kunst Stuttgart – (Müzik ve Sahne Sanatları Eyalet üniversitesinde) Prof Peter Eichblatt ile çağdaş kompozisyon tekniği ve estetiği, müzik teori, dönem müzik analizleri (Barok, Klasik, Romantik, Çağdaş Müzik) üzerine çalıştı. 
Fransa, Paris’te Talip Özkan’dan etnomüzikoloji dersleri aldı. Piyano eğitmenliği için Amerika Birleşik Devletleri’nde Karl Asgard ile 3-6, 6-8 yaş grupları için piyano eğitimi metodolojisi, eğitim psikolojisi, müzik ile beyin gelişimi çalışmaları yaptı. Okul yıllarında itibaren başlangıç, orta ve ileri seviye öğrencilere piyano dersleri vermektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (4 Saat) 1 x 550 TL 1 x 500 TL Kazancınız: 50 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 8:00 - 22:00
Salı 20:00 - 22:00
Çarşamba 19:00 - 22:00
Perşembe
Cuma 8:00 - 9:00
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar 18:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Beyoğlu Kocatepe

Feridiye Caddesi No :51 Beyoğlu / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Taksim Metro Durağı 200 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul