İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Gayrimenkul Sektöründe Yerinizi Ayırın

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Kursu
Web Adresi emlakkursu.kurs.com
Yer
%33 indirim 900 TL 600 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Emlak kursu programına sektörü ve müşteri yapısını yakından tanıyan, kusursuz hizmet sunmaya odaklanmış profesyoneller ve bu alanda kariyer yapmak isteyen tüm girişimciler katılabilir.
Evet, kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, alanında açılmış ilk emlak kursudur. Kursumuzda sadece emlak sektörü ile ilgili eğitimler vermektedir.
Emlak Kursu sınavı test şeklinde olup, kurs merkezimizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Sınavlar her eğitim dönemi sonunda yapılır.
Kurs sınavından başarısız olduğunuz takdirde veya katılamadığınız takdirde 2 kere daha ücretsiz giriş hakkınız bulunmaktadır.
Kurs ücretimiz 600 TL olup Kdv dahildir. Sınav ücreti ve sertifika için ek bir ücret alınmamaktadır. Emlak Kursu eğitim ödemelerinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Emlakçının El Kitabı adındaki yayınımız kurs müfredatına göre hazırlanmış kaynak bir eserdir. Ders takiplerini bu kitap ile yapabilirsiniz. Kursa kayıt yaptıran kursiyerlerimize kitap ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca Uzaktan eğitim sistemimiz ile derslere ait dokümanlara videolara erişim sağlayabilirsiniz.
Belgelerinizi yaklaşık 2 hafta içinde alabilirsiniz.
En az İlkokul mezunu 16 yaş ve üzeri herkes katılabilir . ( Bu kurs programına katılacakların , halen emlakçılık yapanların en az ilköğretim okulu mezunu (eski ilkokul mezunları dahil) seviyesinde, yeni emlakçılık yapmak üzere kursa katılacakların da orta öğretim kurumu mezunu yetişkinler seviyesinde olması gerekir)
En az 10 kişi olunca eğitim verilir.
Evet. Kurs sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılacak sınavda başarılı olanlarla, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesi verilmektedir.
Diploma veya öğrenim belgesi örneği, Nüfus cüzdanı fotokopisi, 6 adet vesikalık fotoğraf.
Emlak Kursumuz 100 ders saati olup, toplamda 1 ay sürmektedir. Program dönem başlangıçları ile ilgili detaylar ve program saatleri için bizlere iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.
Öğreticiler konularında sertifika ve lisans diplomalarına sahip konularında çalışmış ya da halen çalışmakta olan tecrübeli kişiler olup bilgileriyle birlikte deneyimlerini de kursiyerlere aktarmaktadır.
Evet. Kurs programının tamamlanmasından sonra başarılı olan kursiyerlerden isteyenlere, staj yapma imkanı sağlanmaktadır.

EMLAK VE DANIŞMANLIK KURSU

Kursumuzda işlenen derslerden konu başlıkları

  1. Temel Emlakçılık eğitimi
  2. Pazarlama teknikleri
  3. Müşteri ilişkileri
  4. Sözleşmeler
  5. Satış-Kiralama öncesi ve sonrası hizmetleri
  6. Kadostro ve Kentsel dönüşüm hizmetleri
  7. Tapu işlemleri
  8. Genel hukuk bilgisi

• Bu kurs programı ülkemizde ve dünyadaki emlakçılık sektöründe oluşan nitelikli eleman ihtiyacına çözüm anlamında ,geniş çaplı bilgi , nitelikli elemanların sektöre kazandırılması amacıyla hazırlanmıştır. Bu kurs programını başarı ile bitiren kursiyerler sektörün çeşitli noktalarında görev almak üzere iş imkânına kavuşacak ve emlak sektöründeki kalite çıtasını yükselteceklerdir.

• Kurs programının tamamlanmasından sonra başarılı olan kursiyerlerden isteyenlere staj imkanı kursumuz tarafından sağlanabilmektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
5 Hafta (100 Saat) 900 TL 600 TL Kazancınız: 300 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarımız yer almaktadır.Kursumuzda şehit eş ve çocuklarına, gazilerimize masrafları tarafımızdan karşılanmak üzere kontenjanımız mevcuttur.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 18:30 - 21:00
Salı 18:30 - 21:00
Çarşamba 18:30 - 21:00
Perşembe 18:30 - 21:00
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 14:00
Pazar 9:30 - 14:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Şirinevler E-5 Yanyol Üzeri No 15 Ünal iş Merkezi Kat: 6 Bahçelievler / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Şirinevler Metrobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Ataköy-şirinevler Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Şirinevler Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
Şirinevler Minibüs Durağı 10 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul