İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Çocuklar İçin İngilizce

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%22 indirim 90 TL 70 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İlköğretim 2.sınıftan, 8. sınıfa kadar ilköğretim ( junior ) eğitimleri vermekteyiz. Sizde ilkokul 2. sınıf ve orta okul 8. sınıf arası çocuğunuzu kurumumuzda junior eğitimi için kayıt yaptırabilirsiniz. Lise ve yetişkin gruplarımıza ayrı program ve eğitimler sunulmaktadır.
Eğitim kaydı alırken servis talebinizi iletirseniz şubemize Bağcılar, Güngören, Küçükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Bahçelievler den servis ile öğrenci servisi hizmeti sunmaktayız.
Çocuk dil eğitimleri okul dönemi ile sınırlıdır. Yani her sene Eylül ayında başlayıp Mayıs sonu Haziran başında sona erer. Ancak İngilizce eğitimi tek bir seviyeden oluşmadığı için bir öğrenci yaklaşık 3 yılda tüm seviyeleri tamamlayabilir ve üst düzey ingilizce dilini kullanabilir.
Bizler İngilizceyi kullanabileceği tüm yetiler ile öğretiyoruz. Yani konuşma, dinleme, okuma ve yazma aynı oranda gelişiyor. Okullarda ne yazık ki sadece gramer veriliyor ya da kelime. Bu anlamda verdiğimiz eğitim okul dersleri için oldukça yararlı ve okulun eğitiminden çok daha ileri de gitmektedir.
Elbette. Her bir öğrencimiz kayıt olduğu program dışında hafta içi 3 gün etütlere ücretsiz katılabilir.
Etütlerimiz hafta içi Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri gerçekleştirilmektedir. Sabah 9:00 ile akşam 19:00 arası dersler verilmektedir. Öğrencimiz dilediği saat diliminde etütlere katılabilir. Katılım zorunluluğu olmamakla birlikte katılım kesinlikle dil eğitimine katkı sağlayacaktır. Etütlerimizde yabancı hoca eşliğinde speaking (konuşma) eğitimi, ders eğitmenleri eşliğinde kelime, dil bilgisi,okul derslerine çalıştırma ya da okul sınavlarına çalıştırma aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.
Evet tüm sınıf ve programlarımızda ana dili İngilizce olan yabancı uyruklu eğitmenlerimiz ders takviyesi vermektedir. Bu anlamda tüm öğrencilerimiz İngilizce yi telefuzları ile öğrenmektedir.
Sınıf öğrencilerimize yönelik hafta içi 3 gün randevulu olarak ücretsiz özel ders ya da takviye dersi ayarlayabilmekteyiz.
Elbette. Çocuğunuz için ister 1 saat, ister 50 saat özel ders alabilirsiniz. 10 - 20 - 30 - 40 ve 50 saatlik paketlerimiz ile acil ihtiyaçlar için (sınav hazırlık v.s) 1 ya da 2 saatlik dersler de alabilirsiniz.

ÇOCUK İNGİLİZCESİ EĞİTİMLERİMİZ

English Park Dil Okulları olarak hizmet vermeye başladığımız 1996 yılından günümüze aralıksız 20 yıldır İstanbul'un en istikrarlı çocuk ingilizcesi alanında hizmet veren dil okuluyuz. Gerek şubelerimizin bulunduğu ilçelerde ve gerekse İstanbul'un bir çok ilçesinden servislerle kurumlarımızda misafir ettiğimiz öğrencilere yıl boyunca kolej kalitesinde tam donanımlı sınıflarda eğitimler vermekteyiz. 

Ülkemizin geleceği çocuklarımız için okullarının İngilizce müfredatlarını da dikkate alarak hazırladığımız sınıflarımızda tüm çocuklarımıza dil bilgisi, konuşma, yazma ve okuma becerileri kazandırıyor, aynı zamanda da velilerimize özel hazırladığımız etkinlik ve programlarla onları da çocukları ile birlikte eğitim alanında kişisel gelişimlerine destek oluyoruz. 

İstanbul'da hizmet veren ilköğretim okullarının büyük bir bölümünden öğrencilere sahip olan kurumumuz, okul yöneticileri tarafında dan büyük taktir görmektedir. Okullara yaptığımız ziyaretlerde okul yönetici ve eğitmenlerince kurumumuzu onurlandıracak sözcükler duymak English Park ailesi olarak bizleri fazlası ile memnun etmektedir. 

Tüm çocuk ingilizcesi eğitimlerimiz ders saatleri ile sınırlı kalmayıp, ders dışı aktiviteler ve etütlerle de desteklenmektedir. Ayrıca yıl boyunca dilediği vakit ders çalışmasına, tekrar yapmasına destek olacak 'Online İngilizce' eğitim portalımız da tüm öğrencilerimize eğitimleri boyunca ücretsiz sunulmaktadır. 

Çocuk ingilizce eğitimi alanında kendi kitaplarını basabilen, kendi eğitim müfredatını belirleyebilen ve bu alanda sektörün en iyi eğitmenlerini kadrosunda barındıran tek kurumuz ve verdiğimiz eğitime çok güveniyoruz.

Sizde ilköğretim 2. sınıftan itibaren çocuklarınızın geleceğine iyi bir yatırım yapmak istiyorsanız, sizleri kurum ziyaretimize bekleriz. 

Çocuk (İlköğretim / Junior) İngilizcesi Seviyeleri :

 • Elementary Seviyesi :
  Henüz İngilizce ile yeni tanışmış öğrenci adaylarımız için uygun olan seviyemizdir. Başlangıç seviyemizde ağırlıklı olarak 2. 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile daha önce İngilizce eğitimi görmüş ancak başarısız ya da unutmuş olan öğrenciler eğitim görmektedirler. Elementary seviyesinde çocuklarımıza İngilizce dilinin başlangıç terimleri, harf ve sayılar, renkler ile eğitim başlangıcı yapılır, daha sonra günlük hayatta kullanılacak kelime ve dialog sözcükleri kazandırılır. Okul derslerinin de dikkate alındığı bu seviyede çocukların İngilizce dilini sevmeleri ve bu dilde iletişim kurmaları sağlanması hedeflenmektedir. 

  İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. Bu anlamda çocuklarımıza sadece İngilizce dilini öğretmekle kalmıyor, onların tüm okul başarısını etkileyecek kazanımlar elde etmesine katkıda bulunuyoruz.  Unutmayın English Park Dil Okulları'nda İngilizce öğrenmek bir eğlencedir. 
 • Pre.Intermediate Seviyesi : 
  Bu seviyede çocuklarımıza başlangıç seviyesinde öğrendiklerini pekiştirme, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri üzerine eğitimler verilir. Başlangıç seviyesini tamamlamış ya da eğitim gördüğü okulda aldığı eğitim ile başlangıç seviyesi eğitimimizi bitirme sınavını başarı ile geçebilen öğrencilerin kabul edildiği Pre.Intermediate seviyemiz kurumumuzda yıl boyunca seçilen programda alanında uzman eğitmenlerce verilmektedir. 

  Sektörde 20 yılın verdiği deneyim, eğitmenlerden oluşan idari kadro ve eğitim kaynaklarında tamamen kendi yayınlarını kullanmanın avantajı ile tüm çocuklarımıza hızlı ve kalıcı İngilizce dil becerileri kazandırmayı hedeflemekteyiz. 

  Eğitimleri boyunca tüm çocuklarımız ders kitapları dışında, cd, hikaye kitapları ve en önemlisi English Park Dil Okulları Online İngilizce Portalı'nın sınırsız kullanım hakkını elde ederler. İster evden, ister okuldan ya da cepten dilediğiniz yerden İngilizce öğrenmeye, kullanmaya, öğrendiklerinizi pekiştirmeye devam edersiniz. 

  Yarınlarımıza bırakacağımız en büyük miras eğitimdir. Bu felsefe ile tüm öğrencilerimize alanında en uzman Türk ve Yabancı eğitmenler eşliğinde eğitimler sunmakta, kaynak kullanımı konusunda sınırsız hizmet vermekte, ders dışı aktivite ve derse katkı sağlayacak etüt programları ile sektörün en iddalı eğitimlerini sunmaktayız.

  Sizde çocuğunuzu ücretsiz seviye tespit sınavlarımıza sokarak biran önce seviyesine en uygun eğitim sınıfında yer almasını sağlayabilirsiniz. 

 • Intermediate Seviyesi :

   

  Intermediate seviyesinde ki öğrenci profilimiz, günlük hayatta kolaylıkla İngilizce temel bilgiler ışığında iletişim kurabilen, İngilizce'nin temel kavramlarını kavramış, duyduğu kelime ve cümleleri seçebilen, anlayan ve yorumlayan öğrencilerdir. Bu seviye de eğitim programımız çocuklara kendini İngilizce konusunda rahat ve güvenli hissetmelerini sağlamaktır. Okul derslerine nazaran çok daha iyi ve profesyonel programlarla sunulan Intermediate seviyesinde çocuklarımız okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerinin tümünde yoğun eğitim alırlar. Ayrıca dil bilgisi konusunda da bir çok zamanı aynı anda kullanabilirler. 

  Genellikle orta öğretim yaşlarında ki çocuklarımızın kavuştuğu bu seviyelerde ders dışı ve ders takviyesi durumunda bir çok aktivite uygulanır. Gramer kulubü, konuşma kulubü, dinleme ve okuma kulupleri ile sinema kulubü derslere takviye ve destek çalışmalarımızdır. Ayrıca eğitmenler eşliğinde gerçekleşen ders dışı aktiviteler ve yabancı eğitmenlerle pratikler de öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamaktadır. 

  Sektörde ki 20 yıllık deneyimimiz ile tüm eğitim gruplarımızda olduğu gibi bu seviyede de öğrencilerimize başarı garantisi ile eğitim vermekteyiz. Ayrıca derste kullanılan tüm kaynaklar kendi yayınlarımız olup, tüm eğitim boyunca yanından ayıramayacağı sektörün en kaliteli ve içeriği en fazla eğitim setide eğitim alan öğrencilerimize verilmektedir. Evde, okulda, cepte bulunduğu her ortamda İngilizce öğrenmeye devam etmeleri için online ingilizce portalımıza erişim şifresi de kurumumuzca eğitimleri boyunca tüm öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır. 


   

   

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Gün (1 Saat) 1 x 90 TL 1 x 70 TL Kazancınız: 20 TL 1 Saat Özel Ders Fiyatı
1 Gün (2 Saat) 1 x 180 TL 1 x 110 TL Kazancınız: 70 TL 2 Saat Özel Ders Fiyatı
2 Hafta (10 Saat) 2 x 450 TL 2 x 250 TL Kazancınız: 400 TL 10 Saat Özel Ders Fiyatı
3 Hafta (20 Saat) 3 x 600 TL 3 x 300 TL Kazancınız: 900 TL 20 Saat Özel Ders Fiyatı
4 Hafta (30 Saat) 4 x 675 TL 4 x 300 TL Kazancınız: 1500 TL 30 Saat Özel Ders Fiyatı
5 Hafta (40 Saat) 5 x 720 TL 5 x 320 TL Kazancınız: 2000 TL 40 Saat Özel Ders Fiyatı
6 Hafta (50 Saat) 6 x 750 TL 6 x 333 TL Kazancınız: 2500 TL 50 Saat Özel Ders Fiyatı
9 Ay (120 Saat) 9 x 833 TL 9 x 250 TL Kazancınız: 5250 TL 1 Yıllık Eğitim Ücretidir.
15 Ay (200 Saat) 15 x 600 TL 15 x 213 TL Kazancınız: 5800 TL 1,5 Yıllık Eğitim Ücretidir.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Derslerimiz Cumartesi ya da Pazar günü tek gün ve hafta içi 3 gün etüt olarak verilmektedir. Bir öğrenci yıl boyunca 2 seviye dil eğitimi alabilmektedir. Ayrıca servis hizmetimiz vardır.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba 10:00 - 11:30 14:30 - 16:30 17:20 - 18:50
Perşembe 9:30 - 11:00 14:30 - 16:30 17:20 - 18:50
Cuma 9:30 - 11:00 14:30 - 16:30 17:20 - 18:50
Hafta Sonu
Cumartesi 8:30 - 10:50 11:00 - 13:20 14:00 - 16:20 16:30 - 18:50
Pazar 8:30 - 10:50 11:00 - 13:20 14:00 - 16:20 16:30 - 18:50

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir