İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

IELTS

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%25 indirim 3.600 TL 2700 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

IELTS eğitimlerimiz sınıf ortamında 2 ile 3 aylık bir süreçte, özel ders programlarında ise 30 ders saati ile 50 ders saati arasında sürmektedir.
IELTS eğitimini yeterli talep oluşması durumunda sınıf ortamında grup dersi olarak verebiliyoruz. Bu anlamda hafta içi akşam grubu olarak haftanın 4 günü Salı - Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri 19:00 / 21:50 arası ve Hafta Sonu Sabah Cumartesi - Pazar günleri 09:30 / 13:20 arası ve Hafta Sonu Öğlen Cumartesi - Pazar günleri 15:00 / 18:50 arası ders alabilirsiniz. Kendi grubunuzu oluşturmanız durumunda gün ve saatleri sizler belirleyebilirsiniz. Özel derslerde de gün ve saat seçim hakkınız var
IELTS eğitimi akademik sınav eğitimi olduğu için genel İngilizce seviyesi minimum Intermediate bitmiş adayların başarılı olabildiği eğitimlerdir. Eğitim içeriği sınav taktiği, sınav denemeleri ve sınava yönelik konu anlatımları ile geçmekte olduğu için adayın gramer ve kelime bilgisinin belli bir düzeyde olması gerekmektedir.
Evet. Derslerde kullanılan tüm dokümanlar tarafımızca sizlere temin edilmektedir. Bir çok farklı kaynaktan yararlandığımız için daha çok fotokopi şeklinde sürekli doküman alıyorsunuz. Ayrıca ek kitap tavsiyelerimiz de olabiliyor.
English Park olarak dil eğitiminde 20 yılı geride bırakmış bir kurumuz. Bu anlamda IELTS ve diğer akademik sınavlar kuruluşumuzdan bu güne eğitim sistemimiz içinde her daim oldular. Kurumumuz 20 yılda bir çok başarılı skora referans ve aracı olmuştur.
Elbette. IELTS ve diğer İngilizce akademik dil sınav eğitmenlerimiz kendi alanlarında yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile eğitimler vermektedir. Sınav içeriğine hakim eğitmenlerimiz sınav taktiği ve eğitimi konusunda uzman kişilerdir. Genel İngilizce derslerine girmeyen bu eğitmenlerimiz sadece IELTS, TOEFL, TOEIC, YDS gibi sınav eğitimlerini vermektedirler.

IELTS EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

IELTS eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla yüksek başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve IELTS dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır. 

Her öğrenci adayının IELTS sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak  her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz. Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir. Sizde IELTS gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır. 

Hedefiniz ne olursa olsun. IELTS skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları'nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan IELTS ders programlarından geçmektedir. 

  • Ders Programlarımız : Hafta İçi Akşam ve Hafta Sonu Sabah ile Öğlen programlarımız ile özel ders şeklinde istenilen gün ve saatlerde ders verilebilmektedir.
  • Ders Kaynaklarımız : IELTS sınav eğitimlerimizde tüm dünyada kabul görmüş akademik değere sahip,  sınav taktik ve becerilerini geliştirebilecek kitap ve kaynakları kullanmaktayız. Genellikle IELTS ders kitapları olarak alanında uzman ve deneyimli yayınların kitaplarını tercih etmekteyiz. IELTS sınavı için en iyi kaynağın yine bu sınavın yapıldığı ülke tarafından yayınlanan ders kitapları olduğunu düşünmekteyiz. English Park Dil Okulları olarak IELTS sınav eğitimlerimizde öğrencilerimiz için en uygun ders meteryallerini uzman eğitmenlerimiz eşliğinde belirlemekteyiz. Asla eğitimlerimizi tek kaynak üzerinden yürütmemekte, ders ses kayıtları, görsel ve işitsel kaynaklar, fotokopi ve ek kitap çözümleri ile eğitim boyunca geniş bir kaynaktan yararlanmaktayız. 
  • Eğitmenlerimiz : English Park Dil Okulları olarak IELTS ve diğer akademik yabancı dil sınav eğitmenlerimizi belirlerken ilk dikkate aldığımız kriter eğitmenin sınav konusunda deneyimi ve uzmanlığıdır. Bu tarz akademik yabancı dil sınavları genel dil eğitimleri ile örtüşmezler. IELTS ve dengi sınavlarda eğitmenin kalitesi ve deneyimi sınav sonucunu bire bir etkileyen etkenlerdir. IELTS eğitmenlerimiz alanlarında uzman, sınav konusunda deneyimli ve minimum Türkiye'de 3 yıldır akademik sınav eğitimleri veren Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. English Park Dil Okulları olarak IELTS ve dengi sınav eğitimleri için asla genel dil eğitimi veren eğitmenlerimizi görevlendirmeyiz.  Sizlerde hedefiniz olan sınavlardan başarı ile ayrılmak için kurumumuzu ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak eğitim öncesi ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Kişi Sayısı Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 3600 TL 2700 TL Kazancınız: 900 TL 30 Saat Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
1 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 4800 TL 3600 TL Kazancınız: 1200 TL 40 Saat Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 7200 TL 3300 TL Kazancınız: 3900 TL 30 Saat - 2 Kişi Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 10080 TL 4400 TL Kazancınız: 5680 TL 40 Saat Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 10800 TL 3600 TL Kazancınız: 7200 TL 30 Saat - 3 Kişi Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 15120 TL 4800 TL Kazancınız: 10320 TL 40 Saat - 3 Kişi Toplam Özel Ders Fiyatıdır.
3 Kişi 9 Hafta (50 Saat) 19440 TL 6000 TL Kazancınız: 13440 TL 50 Saat - 3 Kişi Toplam Özel Ders Fiyatıdır.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

IELTS eğitimlerimiz talebe göre sınıf ya da özel bire-bir ders şeklinde verilmektedir. Sınıflarımız min.8 kişiden oluşmaktadır. Grup oluşturarak sınıf eğitimi alabilirsiniz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 9:30 - 22:00
Çarşamba 9:30 - 22:00
Perşembe 9:30 - 22:00
Cuma 9:30 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir