İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

İngilizce Bilmeyen Kalmasın | English Park

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%50 indirim 1.500 TL 750 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sınıflarımız yetişkin grupları olarak geçtiği için yaş sınırlamamız 16 ve üzeridir. Bu yaş grubun altında ki adaylarımızı Junior gruplarına alıyoruz.
Grup dersi ve birebir olarak eğitim verilmektedir. Sınıf grup derslerimiz Max. 14 kişi ve Min. 8 kişiden oluşmaktadır. Özel dersler ise bire bir ya da 2 - 3 - 4 kişilik özel gruplarla verilebilir. Sınıflarımız fiziki yapı olarak maksimum 16 kişiliktir ve eğitime başlamamız için minimum 8 öğrenci yeterli olmaktadır.
English Park olarak toplam 6 kur (seviyelik) eğitim modülü uyguluyoruz. Bu seviyeler; Başlangıç seviyemiz olan Beginner dan başlayarak, Elementary, Pre.Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate ve Advanced seviyeleridir.
Kurumumuzda seviyelerimiz Beginner 32 Saat Elementary 120 Saat Pre.Intermediate 120 Saat Intermediate 120 Saat Upper Intermediate 120 Saat Advanced 120 Saat ten oluşmaktadır. Sınıf mevcuduna göre saatler değişiklik gösterebilir.
Kurumlarımızda sınıf ortamında minimum 7 maksimum 16 kişi ile eğitim alırken, özel ders şeklinde sadece eğitmen ile siz bire bir ders işlersiniz. Ayrıca sınıf ortamında 100 - 120 saatte biten bir seviyelik eğitim özel ders ile maksimum 60 saatte sona erebilmektedir. Yani daha kısa sürede sonuca ulaşmak için özel ders seçimi tercih edilebilir. Ancak özel ders ile sınıf eğitimi arasında fiyat farkıda olmaktadır.
Son zamanlarda dil eğitimi kurumlarında çokça yaşanan bir sıkıntıdan dolayı bu soruyu sormanızı doğal karşılıyoruz. Evet, English Park Dil Okulları nda eğitim veren tüm eğitmenler öğretmenlik sertifikasyonlarına ve mezuniyet belgelerine sahip eğitmenlerdir. Ayrıca her biri en az 5 yıldır Türkiye de eğitim verme deneyimine sahip profesyonel eğitmenlerdir.
English Park Dil Okulları kuruluş yılı olan 1996 yılından günümüze hizmet veren eğitimde 20 yılı aşkın deneyimi olan bir kurumdur. Kurumumuzun en büyük referansları mezun olan öğrencilerimizdir. Henüz ilköğretim yaşındayken kurumumuzda ders almaya başlayan öğrencilerimiz arasında bugün öğretmen, mühendis, doktor olmuşlara rastlamak bizleri fazlası ile onurlandırmaktadır.
Çalışan öğrenci adaylarımıza hafta içi akşam ya da hafta sonu programlarımız ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. Hafta içi akşam 19:00 - 21:00 ile hafta sonu sabah ile öğlen programlarımız ile eğitimler sunmaktayız
English Park Dil Okulları başarı garantili eğitim modeli uygulamaktadır. Yani öğrenci aldığı eğitim sonunda başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olanı veya aynı eğitimi her hangi bir ücret ödemeksizin tekrar edebilir. Ancak bu tekrarın belli kuralları mevcuttur. Bunlar devamsızlık ve ödevlerin yerine getirilmesi gibi öğrencinin derse katılımını gerektiren durumlardır. Bir öğrenci derslere devamlılık sağlamış, ödevlerini de yerine getirmiş ise başarısızlıkta tüm sorumluluk bize aittir.
Kurumlarımızda ana derslerin yanı sıra konuşma, okuma, dinleme, gramer, kelime bilgisi ile ders dışı sosyal ve kültürel aktiviteler öğrencilere tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde eğitime başladıktan sonra eğitim danışmanlarımız ve öğretmenleriniz eşliğinde seviyenize en uygun aktivite ve etütlerden yararlanabilirsiniz.
Ücret politikamız sektörel olarak en uygun rakamlarla en iyi eğitimi vermek üzerine kuruludur. Bu anlamda alacağınız eğitim seviye miktarı ve program eğitim ücretlerinde oynamalara neden olsa da bütçenize en uygun dil okulu olduğumuzu gönül rahatlığı ile dile getirebiliriz. Bizden fiyat aldıktan sonra bir çok kurumdan da fiyat alarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Fiyat alırken fiyata dahil olan ve olmayanlara dikkat etmenizde fayda var.

İNGİLİZCE EĞİTİM SİSTEMİMİZ

English Park Dil Okulları 1996 yılından günümüze kadar kalitesinden ve dil eğitimine kattığı artı değerlerden asla vaz geçmeksizin hizmet vermeye devam eden sektörün öncü dil eğitim kurumlarından biridir. English Park alanında uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu, eğitimci idari kadrosu ve tamamen kendine ait kaynak ve yayınları ile sektörün edından en çok söz ettiren yabancı dil kursudur. 

İngilizce dil eğitimi konusunda bundan 20 yıl önce oluşturduğu seviye sistemi günümüzde bir çok dil kursu tarafından örnek model olarak uygulatılmaktadır. Başlangıç seviyesi olan Elementary seviyesinden, akademik seviyemiz olan Advanced seviyesine kadar aralıksız eğitim alabileceğiniz sayılı kurumların başında gelen kurumumuz eğitim kadrosu seçiminde de deneyim ve uzmanlığı ilk kriter olarak belirlemektedir. 

Tüm dil eğitimlerimizde olduğu gibi İngilizce dil eğitimi konusunda da sektörün en çok tercih edilen, tüm dünyaca da kabul görmüş, Türk öğrenci yapısına en uygun ders kitaplarını klavuz kitap olarak kabul etmekte, bunun yanında kendi yayınlarımız ve Online İngilizce Eğitim Portalımız ile öğrencilerimize 7/24 saat eğitim alma fırsatı sunmaktayız.  Derslere takviye niteliğinde tüm öğrencilere ücretsiz sunduğumuz okuma, konuşma, yazma ve dinleme kulüpleri, aktivite ve etüt dersleri ile verdiğimiz dil eğitimini pekiştirmenize yardımcı olmaktayız. Ayrıca başarı garantisi ile aldığınız eğitimi garanti altına alıyor, geri kaldığınız konu ve derslerin telafisi içinde ücretsiz bire bir dersler düzenliyoruz.  Hizmet vermeye başladığımız Şirinevler şubemizde 20 yıldır aralıksız dil eğitimi vermekte ve talepler doğrultusunda yeni şubeler açmaya devam etmekteyiz. 

Kurumlarımızda verilen genel İngilizce eğitim seviyeleri ve ders saat süreleri; 

1- Beginner 32 Saat

2- Elementary 120 Saat

3 - Pre.Intermediate 120 Saat   

4 - Intermediate 120 Saat

5 - Upper Intermediate 120 Saat

6 - Advanced 120 Saat 

Kurumumuz İngilizce kursları içinde kendi eğitim kitaplarını, kendi eğitim programını ve kendi kadrolu eğitmenlerini kullanan sayılı kurumlardan biridir. English Park Dil Okulları olarak Şirinevler merkez eğitim binamız başta olmak üzere Avcılar ve Pendik'te bulunan şubelerimizde başlangıç seviyesi olan Elementary seviyesinden, son seviye olan Advanced seviyesine kadar her seviyede sınıf açılışları gerçekleştirmekteyiz. 

Şirinevler İngilizce Kursu : Şirinevler merkez, meydan da yer alan 7 katlı eğitim binamız bizim merkez şubemiz olup, hafta içi ve hafta sonu programlarında çocuklara ve yetişkinlere İngilizce dil eğitimi vermektedir. 20 yıldır aralıksız İngilizce Kursu olarak hizmet veren Şirinevler eğitim binamız hali hazırda dil eğitimi hizmeti vermeye devam etmektedir.  

 

Başlangıç seviyesinden eğitim görmeye başlayan kursiyere 1 kur hediye edilir.

Beginner Seviyesi
Beginner seviyesinde;
Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir. Kendini ya da başkalarını tanıtabilir, bu bağlamda, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzeri temel sorular yoluyla iletişim kurabilir. Somut gereksinimlerini karşılayabilmek adına bilinen, günlük ifadeleri ve çok temel deyimleri anlayabilir ve kullanabilir. 


Elementary / Başlangıç Seviyesi
Elementary seviyesinde;
» Yaklaşık 400-600 kelime haznesi oluşturmak hedeflenir.
» Basit zaman dilimleri öğretilir.
» Katılımcılar günlük ve basit konuşmalar yapmaya başlar, basit ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyeye gelir.


Pre-Intermediate / Ön-Orta Seviyesi
Pre-Intermediate seviyesinde; 
» Yaklaşık 600-800 kelime haznesi oluşturmak hedeflenir. 
» Basit zaman dilimlerinin yanı sıra ara zaman dilimleri de öğretilir. 
» Katılımcılar soru kalıpları, rica cümleleri, bağlaçlar ve duygu ve düşünceleri ifade etmeyi öğrenirler.
 

Intermediate / Orta Seviyesi
Intermediate seviyesinde; 
» Katılımcılarımız 1000-1200 kelimeyi sözlük yardımı almadan anlamlandırabilir. 
» Dil için önemli olan özel kullanımlar ve zamanlar arasındaki farklar ele alınır. 
» Ciddi bir kelime ve dilbilgisi altyapısı hazırlanır. 
» Pratik için bol zaman ayrılarak konuşma ve anlama düzeyinde gelişme sağlanır. 
» Katılımcılarımız İngilizce film izleyecek, gazete okuyabilecek seviyeye gelecektir
 

Upper-Intermediate / İleri Seviyesi
Upper-Intermediate seviyesinde;
» Gramer çalışmaları azalırken, konuşma İngilizcesine ağırlık verilir. 
» Aktif-pasif, devrik cümle, aktarım cümleleri gibi zor konulara hakim olunması sağlanır, bolca pratik yapılır. 
» Akademik konulara yönelmek için bir altyapı oluşturulur. 
» Kelime haznesi 2000 kelimeye çıkar.
 

Advanced / Üst Seviyesi
Advanced seviyesinde; 
» İngilizce dilbilgisi en ince ayrıntılarıyla özümsenir. 
» Akıcı ve hatasız dil kullanımı amaçlanır. 
» Akademik İngilizce seviyesine ulaşılır. 
» Seviye sonunda katılımcılar İngilizceye tamamıyla hakim olur

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
3 Ay (120 Saat) 1500 TL 750 TL Kazancınız: 750 TL 1 Kur
6 Ay (240 Saat) 3000 TL 1500 TL Kazancınız: 1500 TL 2 Kur
9 Ay (360 Saat) 4500 TL 2250 TL Kazancınız: 2250 TL 3 Kur
12 Ay (480 Saat) 6000 TL 3000 TL Kazancınız: 3000 TL 4 Kur
15 Ay (600 Saat) 7500 TL 3500 TL Kazancınız: 4000 TL 5 Kur

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta İçi Gruplarımız Akşam 19:00 / 21:50 Arası Salı- Çarşamba - Perşembe ve Cuma Günleri, Hafta Sonu Gruplarımız Cumartesi ve Pazar Günleri 09:30 / 13:20 ve 15:00 / 18:50 Arasıdır.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 19:00 - 21:50
Çarşamba 19:00 - 21:50
Perşembe 19:00 - 21:50
Cuma 19:00 - 21:50
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 13:20 15:00 - 18:50
Pazar 9:30 - 13:20 15:00 - 18:50

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir