4. YIL ENGLISH OF LONDON
 • İstanbul
  1. Pendik

 • 1.794 kişi bu kursu inceledi

  Çince

  ÇİNCE

   

  Çin bölgesel dilleri ya da lehçeleri, Çin’de yaşayan Hanlıların konuştuğu dillerin tümüne verilen isimdir. Çin-Tibet dil ailesine dâhil olan iki koldan birini oluşturmaktadır. Bunlar Sinitik diller olarak da adlandırılır. Dünyadaki 1 milyardan fazla kişinin anadili olarak konuştuğu Çince, tamamen ayrı bir dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı diyalektlerden oluşmuştur. Çinliler, bu dilleri diyalekt teriminin karşılığı olarak kullandıkları fangyan terimi ile adlandırsa da genelde dilbilimciler tarafından konuşma dili olarak Çincenin bir dil değil bir dil ailesi olduğu kabul edilir. Bu aileye dahil 14 temel dilden en çok kullanıcısı olanlar; Mandarin, Kantonca, Min ve Hakka’dır.

  ÇİNCE KURSU

   

  Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu ve dünyada en çok konuşulan dilin Çince olduğunu biliyor musunuz? Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız bu pekâlâ Çince olabilir. Çince kursuna gitmek için belli bir yaş ya da meslek grubundan olmanız gerekmiyor. İş adamıysanız, Çin ile güçlü iş bağlantıları kurabilir, işlerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz ikinci dilinize Çinceyi de ekleyerek yaşıtlarınızdan bir değil birkaç adım öne çıkabilirsiniz. Dünyanın en geniş ticaret hacmine sahip olan Çin de istediğiniz bağlantıları bu dili kolay bir şekilde öğrenerek kurabilirsiniz.

  Çince öğrenmek kolay mı, zor mu?

   

   

  Çincenin gramer yapısının çok basit olduğunu biliyor muydunuz? Türkçe gibi çekimlenmeyen bir dil olan Çincede, büyük-küçük harf gibi yazım kuralları da bulunmuyor. Peki, Çince neden zor bir dil olarak biliniyor? Çünkü Çince öğrenebilmek için kelime ezberlemek gerekiyor. Ne kadar çok kelime ezberlerseniz, o kadar iyi Çince konuşabilirsiniz.

  Önümüzdeki yıl tatil rotanıza Çin’i de ekleyebilirsiniz. O muhteşem güzellikteki bahçeler, dağların doruklarındaki tapınaklar; doğal güzelliklerinin yanı sıra Çin Seddi gibi muhteşem tarihi yapılar ve diğerleri… Bu arada şunu da belirtmek gerekiyor ki, bir Çin seyahatinde İngilizce bilseniz dahi zorlanabilirsiniz çünkü Çinliler -özellikle yerel halk- sadece Çince konuşuyor. Onlarla Çince iletişim kurduğunuzu düşünsenize! Harika yerler ve tatlar keşfedilmek için sizi bekliyor.

  Bir an önce karar verin ve Çince kursu ya da Çince özel ders almaya başlayın. Çok kısa zamanda bir Çinli gibi konuştuğunuzu gördükçe siz de şaşıracaksınız. 

  ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR

  • İş için Çince

  • Çocuklar İçin Çince

  • Pratik Çince

  • Kolay Çince

  • Çince kursu İstanbul     

  ÇİNCE ÖZEL DERS

  Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Çince özel ders alabilirsiniz. İstanbul Pendik merkezde yer alan English Park Language School, Çince özel ders alabileceğiniz en ideal dil okullarının başında geliyor. Üstelik Çince kursu size özel olacak, uzman eğitmenlerden bire bir ve yüz yüze ders alacaksınız. Kalabalık sınıflarda eğitmenlerle kuramayacağınız diyalogları burada kurabilecek, aklınıza takılan her soruyu sorabileceksiniz. 

  Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu English Park Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Çince dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

  Çince Özel Ders Programları için English Park Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

  1.入门篇(threshold) 
  Başlangıç seviye öğrenciler için uygundur . 5'i ses bilgisi olmak üzere toplam 30 dersten oluşur . Dil bilgisi ve günlük iletişimde sık kullanılan kelimeler ile öğrenciye temel Çince eğitimi sağlanır. 

  2.基础篇(Başlangıç) 
  Temel seviyede konuşup anlayabilen , basit cümle deseni ve 800 civarı kelime bilen öğrenciler için uygun bir kurdur ve toplam 25 dersten oluşur . İkinci derecede genel kelimeleri , özel ve karmaşık cümle dedenlerini içerir. Öğrencinin gündelik , eğtim ve sosyal hayat iletişiminde kullanabileceği basit terimlerin öğretilmesi sağlanır . 

  3,提高篇(Pre –Intermediate) 
  Orta seviyede anlama ve konuşma becerisine sahip öğrenciler için uygundur. Çince'deki genel cümle yapılarını ve esas özel ve karmaşık cümle desenlerini içeren bir eğitim programı izlenir. toplam 24 dersten oluşan kurda öğrencinin gündelik , eğtim ve sosyal hayat iletişiminde kullanabileceği genel terimlerin öğretilmesi amaçlanmıştır. 

  4.中级篇(Intermediate ) 
  Orta üst seviyede Çince dil seviyesi olan , 2500 ve üzeri kelime, genel çince dil bilgisi bilen öğrenciler için uygundur . Toplam 14 dersten oluşan kurda konuşmadaki bazı özel formatları ve metinsel kelimeleri , Çince basit kompozisyon formatlarını içeren eğitim programı izlenerek öğrenciye ; eğtim, hizmet sektörü, sosyal ve kültürel ilişkilerdeki kompleks terimlerin öğretilmesi sağlanır . 

  5.高级篇(Advanced) 
  İyi seviyede okuma, konuşma ve dinleme seviyesine sahip, 3500 üzeri kelime bilen , Çince dil ifadesinin güzelliğini , akıcılığını ve kompleksliğini temel düzeyde anlayabilen öğrenciler için uygundur. Toplam 20 dersten oluşan bu kur, üst seviyede dilbilgisi ve sosyal, kültürel, mesleki iş hayatı ve akademik alandaki kompleks terimleri içeren bir eğitim planı içerir. Bu program dahilinde öğrencinin her alanda kendini ifade edebilmesi için üst seviye bir öğretme yöntemi izlenir.

  Daha Fazlası Daha Azı
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %40 indirim 125 TL 75 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
  1 Gün (1 Saat) 125 TL 75 TL Kazancınız: 50 TL özel ders

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  Henüz video bulunmamaktadır.

  İstanbul Pendik Bahçelievler

  Bahçelievler Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 19/6-7 Kat: 2 Kat: 3 Pendik / İstanbul

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara
  Kurs.com
  İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.