İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Rusça Öğrenmek İstiyorsanız Hemen Kaydınızı Yaptırın!

Firma English Of London
Web Adresi englishparkpendik.kurs.com
Yer
İncelenme 2.551 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 4. YIL
%28 indirim 1.800 TL 1300 TL

Rusça 30 Slav ülkesinde konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biridir. Bu 30 slav ülkesinin 20'sinde anadil, 10'unda 2. dil olarak konuşulmakta ve son yıllarda Türkiye'de bu dili öğrenme girişimine giren insanların sayısı 5 milyona ulaşmaktadır. 

Türkiye'yi yılda ortalama 8 milyon Rus turist ziyaret etmektedir. Bu nedenle Rusça dili özellikle tatil bölgelerinde bilinmesi gereken birinci dil durumuna gelmiştir. İyi bir eğitim almak, siyaset ya da ekonomi alanlarında önemli görevlere gelebilmek için Rusça, öğrenilmesi zorunlu olan öncelikli dil konumundadır. Rusça öğrenmeye olan ilginin altında yatan bir başka neden ise gelişen teknoloji ve dolayısıyla artan iletişim ve etkileşim ortamıdır. 

Rusça, iş kurmak ve ya geliştirmek isteyen girişimcilere sayısız avantajlar sağlamaktadır. Dünyada 300 milyon kişilik bir pazarın bu dili konuştuğu göz önünde bulundurulursa Rusça'nın önemi bir kez daha ortaya çıkmış olur. Rusça, ihracat ve inşaat sektöründe çalışan firmalar, Rusya'da yatırım yapan firmalar, Rus menşeli Türkiye'de faaliyet gösteren firmalar, turizmle ilgili tüm dallar ve eğitim kurumları için önemli faktördür.Rusça 33 harflik kiril alfabesinden gelmesiyle diğer dillere oranla öğrenilmesi daha zor bir dil olarak görülür. Ancak Rusça dilinin birçok dilbilgisi konularında Türkçe'ye benzerliğiyle bilinir. Sıkı bir çalışma ve doğru kaynakla üstesinden rahatlıkla gelinebilinir. 

English Park Rusça Kursu öğrencilerine kendi eğitim modelinin yanısıra sınırsız kaynağı ve sürekli güncellenen bilgi sistemiyle Rusça dilini rahatlıkla öğrenmenizi sağlar.English Park öğrencileri bilirlerki seçtikleri yabancı dili öğrenme garantisi altındadır. 

Rusça Özel Ders Özel Ders Eğitimlerimiz;

Çeşitli sebeplerden dolayı programlarımıza devam edemeyenler için hazırlanarak, ihtiyaçlarınıza göre eğitim programları planlanarak özel dersler verilmektedir,herkes için geçerlidir, tüm dillerde verilmektedir.Size özel eğitim danışmanıyla birlikte seçtikten sonra eğitiminize sizin karar verdiğiniz tarih, gün ve saatlerde başlayabilirsiniz, katılımcılarımız eğitimlerini yüksek eğitim kalitesiyle kısa bir sürede alabilirler, katılımcılarımız istedikleri alanda bire bir eğitim alabilirler,2-3 kişiden de oluşabilmektedir, yoğun çalışma temposundan dolayı kursa gidemeyen veya kendisini çalışma arkadaşları ile doğal iş ortamında daha rahat hissedebileceğini düşünenler için kurumlar eğitim verebileceğimiz uygun ortam sağlarlarsa, kurumların kendi yerlerinde de eğitim verilmektedir. 

Bu Kurs için henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
3 Ay (72 Saat) 1800 TL 1300 TL Kazancınız: 500 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Pendik Bahçelievler

Bahçelievler Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 19/6-7 Kat: 2 Kat: 3 Pendik / İstanbul

% 28 İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN ACELE EDİN - FIRSATI KAÇIRMAYIN
Mesaj Gönder
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul