4. YIL ENGLISH OF LONDON
 • İstanbul
  1. Pendik

 • 2.919 kişi bu kursu inceledi
  UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

  Rusça Öğrenmek İstiyorsanız Hemen Kaydınızı Yaptırın!

  Rusça 30 Slav ülkesinde konuşulan dünyanın en yaygın dillerinden biridir. Bu 30 slav ülkesinin 20'sinde anadil, 10'unda 2. dil olarak konuşulmakta ve son yıllarda Türkiye'de bu dili öğrenme girişimine giren insanların sayısı 5 milyona ulaşmaktadır. 

  Türkiye'yi yılda ortalama 8 milyon Rus turist ziyaret etmektedir. Bu nedenle Rusça dili özellikle tatil bölgelerinde bilinmesi gereken birinci dil durumuna gelmiştir. İyi bir eğitim almak, siyaset ya da ekonomi alanlarında önemli görevlere gelebilmek için Rusça, öğrenilmesi zorunlu olan öncelikli dil konumundadır. Rusça öğrenmeye olan ilginin altında yatan bir başka neden ise gelişen teknoloji ve dolayısıyla artan iletişim ve etkileşim ortamıdır. 

  Rusça, iş kurmak ve ya geliştirmek isteyen girişimcilere sayısız avantajlar sağlamaktadır. Dünyada 300 milyon kişilik bir pazarın bu dili konuştuğu göz önünde bulundurulursa Rusça'nın önemi bir kez daha ortaya çıkmış olur. Rusça, ihracat ve inşaat sektöründe çalışan firmalar, Rusya'da yatırım yapan firmalar, Rus menşeli Türkiye'de faaliyet gösteren firmalar, turizmle ilgili tüm dallar ve eğitim kurumları için önemli faktördür.Rusça 33 harflik kiril alfabesinden gelmesiyle diğer dillere oranla öğrenilmesi daha zor bir dil olarak görülür. Ancak Rusça dilinin birçok dilbilgisi konularında Türkçe'ye benzerliğiyle bilinir. Sıkı bir çalışma ve doğru kaynakla üstesinden rahatlıkla gelinebilinir. 

  English Park Rusça Kursu öğrencilerine kendi eğitim modelinin yanısıra sınırsız kaynağı ve sürekli güncellenen bilgi sistemiyle Rusça dilini rahatlıkla öğrenmenizi sağlar.English Park öğrencileri bilirlerki seçtikleri yabancı dili öğrenme garantisi altındadır. 

  Rusça Özel Ders Özel Ders Eğitimlerimiz;

  Çeşitli sebeplerden dolayı programlarımıza devam edemeyenler için hazırlanarak, ihtiyaçlarınıza göre eğitim programları planlanarak özel dersler verilmektedir,herkes için geçerlidir, tüm dillerde verilmektedir.Size özel eğitim danışmanıyla birlikte seçtikten sonra eğitiminize sizin karar verdiğiniz tarih, gün ve saatlerde başlayabilirsiniz, katılımcılarımız eğitimlerini yüksek eğitim kalitesiyle kısa bir sürede alabilirler, katılımcılarımız istedikleri alanda bire bir eğitim alabilirler,2-3 kişiden de oluşabilmektedir, yoğun çalışma temposundan dolayı kursa gidemeyen veya kendisini çalışma arkadaşları ile doğal iş ortamında daha rahat hissedebileceğini düşünenler için kurumlar eğitim verebileceğimiz uygun ortam sağlarlarsa, kurumların kendi yerlerinde de eğitim verilmektedir. 

  Daha Fazlası Daha Azı
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %28 indirim 1.800 TL 1300 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  3 Ay (72 Saat) 1800 TL 1300 TL Kazancınız: 500 TL

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  Henüz video bulunmamaktadır.

  İstanbul Pendik Bahçelievler

  Bahçelievler Mah. Adnan Menderes Bulvarı No: 19/6-7 Kat: 2 Kat: 3 Pendik / İstanbul

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara
  Kurs.com
  İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.