İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

TOEIC

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%25 indirim 3.600 TL 2700 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TOEIC sınavı listening ve reading bölümlerinden oluşan akademik bir dil sınavıdır.
TOEIC®, Test Of English for International Communication, TOEFL sınavını da geliştiren Amerikan menşeli ETS nin (Educational Testing Service) İş İngilizcesine yönelik olarak hazırladığı sınavdır. Türkiye de de bir çok saygın firmanın kullandığı bu sınava her yıl yaklaşık 6 milyon kişi girmektedir. Sınav bir çok kurumda dil tazminatı içinde tercih edilmektedir.
1- İngilizce seviyelerinin objektif ve güvenilir olarak ölçülmesini sağlar. 2- Dünya’nın en çok kullanılan İngilizce seviye tespit sınavıdır. 3- TOEFL, GRE gibi sınavları da hazırlayan Amerikan menşeli ETS’nin (Educational Testing Service) İş İngilizcesi sınavıdır. 4- Skorlar 2 sene uluslararası geçerliliğe sahiptir. 5- Titiz istatistiksel analizlere dayanılarak dev bir kadro tarafından hazırlanmaktadır.
TOEIC eğitimlerimiz sınav hakkında deneyim ve uzmanlığa sahip eğitmenlerimizce bire bir özel ders şeklinde verilmektedir. Grup şeklinde gerçekleşen kayıtlarda ise gruba özel gün ve saatlerde sınıf oluşturulmaktadır. Sınava yönelik taktik ve bilgi içeren eğitim modülümüz kişinin ihtiyacına göre 30 ile 50 saat arasında verilmektedir.
Toeic sınavında başarılı olabilmek tamamen adayın kendi elindedir. Sınav, dinleme ve okuma bölümünden oluştuğu için adayın ihtiyacı belirlendikten sonra bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Genellikle 30 saat ile 50 saat arasında bir süreç başarı için yeterli olmaktadır.
TOEIC eğitimi almak isteyen adaydan beklentimiz minimum Intermediate düzeyinde bir genel İngilizce ye sahip olmasıdır. Seviyesi Upper ya da Advanced olan sınavdan yüksek skor elde edebilir.

TOEIC EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

TOEIC eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla yüksek başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve TOEIC dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır. 

Her öğrenci adayının TOEIC sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak  her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz.Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir.

Sizde TOEIC gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır.  Hedefiniz ne olursa olsun.

TOEIC skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları'nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan TOEIC ders programlarından geçmektedir.

  • TOEIC EĞİTMENLERİMİZ ; English Park Dil Okulları olarak TOEIC ve diğer akademik yabancı dil sınav eğitmenlerimizi belirlerken ilk dikkate aldığımız kriter eğitmenin sınav konusunda deneyimi ve uzmanlığıdır. Bu tarz akademik yabancı dil sınavları genel dil eğitimleri ile örtüşmezler.

    TOEIC ve dengi sınavlarda eğitmenin kalitesi ve deneyimi sınav sonucunu bire bir etkileyen etkenlerdir. TOEIC eğitmenlerimiz alanlarında uzman, sınav konusunda deneyimli ve minimum Türkiye'de 3 yıldır akademik sınav eğitimleri veren Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

    English Park Dil Okulları olarak TOEIC ve dengi sınav eğitimleri için asla genel dil eğitimi veren eğitmenlerimizi görevlendirmeyiz.  Sizlerde hedefiniz olan sınavlardan başarı ile ayrılmak için kurumumuzu ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak eğitim öncesi ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz. 
  • TOEIC EĞİTİM KAYNAKLARI : TOEIC sınav eğitimlerimizde tüm dünyada kabul görmüş akademik değere sahip,  sınav taktik ve becerilerini geliştirebilecek kitap ve kaynakları kullanmaktayız. Genellikle TOEIC ders kitapları olarak alanında uzman ve deneyimli yayınların kitaplarını tercih etmekteyiz.

    TOEIC sınavı için en iyi kaynağın yine bu sınavın yapıldığı ülke tarafından yayınlanan ders kitapları olduğunu düşünmekteyiz. English Park Dil Okulları olarak TOEIC sınav eğitimlerimizde öğrencilerimiz için en uygun ders meteryallerini uzman eğitmenlerimiz eşliğinde belirlemekteyiz. Asla eğitimlerimizi tek kaynak üzerinden yürütmemekte, ders ses kayıtları, görsel ve işitsel kaynaklar, fotokopi ve ek kitap çözümleri ile eğitim boyunca geniş bir kaynaktan yararlanmaktayız.

Fiyat Tablosu

Kişi Sayısı Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 3600 TL 2700 TL Kazancınız: 900 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
1 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 5040 TL 3600 TL Kazancınız: 1440 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 7200 TL 3300 TL Kazancınız: 3900 TL 2 Kişi Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
2 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 10080 TL 4400 TL Kazancınız: 5680 TL 2 Kişi Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 10800 TL 3600 TL Kazancınız: 7200 TL 3 Kişi Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 15120 TL 4800 TL Kazancınız: 10320 TL 3 Kişi Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 9 Hafta (50 Saat) 19440 TL 6000 TL Kazancınız: 13440 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

TOEIC eğitimlerimiz sadece özel ders şeklinde verilmektedir. Arkadaş çevreniz ya da sizinle aynı hedefi olan adaylarla birlikte kayıt olarak size özel gruplarda oluşturmamızı isteyebilirsiniz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 9:30 - 22:00
Çarşamba 9:30 - 22:00
Perşembe 9:30 - 22:00
Cuma 9:30 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir