İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

YDS

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı English Park
Web Adresi englishpark.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
%25 indirim 3.600 TL 2700 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 2. maddesi ve 4 Ocak 2013 tarihli ve 28518 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” uyarınca Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), ÖSYM tarafından uygulanmaktadır. YDS İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olmak üzere senede iki defa sınav gerçekleştirilmektedir.
Sınavda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşan test kullanılmaktadır. Sınavda sözcük bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır.
YDS başarısı için minimum Intermediate seviyesi bitmiş olması gerekmektedir. Sınavda kelime bilgisi ve grameri doğru kullanma, okuduğunu iyi anlama ve dikkat önemli yer tutmaktadır.
YDS sınıf eğitimleri 80 ile 120 saat arasında sürmektedir. Sınıf kontenjanına göre bu süre değişiklik göstermektedir. Hafta içi grupları maksimum 10 hafta, hafta sonu grupları ise maksimum 15 haftada tamamlanmaktadır.
YDS eğitimi özel ders şeklinde minimum 30 saat olarak verilmektedir. Adayın eksikliğine ve ihtiyacına göre bu süreç 70 saate kadar çıkabilmektedir.

YDS EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

YDS eğitimi konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla yüksek başarı garantili eğitim vermekteyiz. English Park Dil Okulları olarak kurumlarımızda her öğrenciye özel bire bir ders programları hazırlanmakta ve YDS dersleri sadece özel ders ile verilmektedir. Burada ki amaç sınıfa sıkıştırılmış bir birinden ayrı hedefleri olan öğrenciler topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa sadık kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır.  

Her öğrenci adayının YDS sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu anlamda English Park Dil Okulları olarak  her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz. Bu anlamda verdiğimiz eğitim modeli bire-bir özel ders modelidir. 

Sizde YDS gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır.  

Hedefiniz ne olursa olsun. YDS skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol English Park Dil Okulları'nın uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan YDS ders programlarından geçmektedir. 

  • YDS Eğitim Kaynaklarımız : YDS sınav eğitimlerimizde tüm dünyada kabul görmüş akademik değere sahip,  sınav taktik ve becerilerini geliştirebilecek kitap ve kaynakları kullanmaktayız. Genellikle YDS ders kitapları olarak alanında uzman ve deneyimli yayınların kitaplarını tercih etmekteyiz. YDS sınavı için en iyi kaynağın yine bu sınavın yapıldığı ülke tarafından yayınlanan ders kitapları olduğunu düşünmekteyiz. 
    English Park Dil Okulları olarak YDS sınav eğitimlerimizde öğrencilerimiz için en uygun ders meteryallerini uzman eğitmenlerimiz eşliğinde belirlemekteyiz. Asla eğitimlerimizi tek kaynak üzerinden yürütmemekte, ders ses kayıtları, görsel ve işitsel kaynaklar, fotokopi ve ek kitap çözümleri ile eğitim boyunca geniş bir kaynaktan yararlanmaktayız. 
  • Eğitmenlerimiz : English Park Dil Okulları olarak YDS ve diğer akademik yabancı dil sınav eğitmenlerimizi belirlerken ilk dikkate aldığımız kriter eğitmenin sınav konusunda deneyimi ve uzmanlığıdır. Bu tarz akademik yabancı dil sınavları genel dil eğitimleri ile örtüşmezler. YDS ve dengi sınavlarda eğitmenin kalitesi ve deneyimi sınav sonucunu bire bir etkileyen etkenlerdir. YDS eğitmenlerimiz alanlarında uzman, sınav konusunda deneyimli ve minimum Türkiye'de 3 yıldır akademik sınav eğitimleri veren Türk ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. 
    English Park Dil Okulları olarak YDS ve dengi sınav eğitimleri için asla genel dil eğitimi veren eğitmenlerimizi görevlendirmeyiz.  Sizlerde hedefiniz olan sınavlardan başarı ile ayrılmak için kurumumuzu ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak eğitim öncesi ön görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Kişi Sayısı Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 3600 TL 2700 TL Kazancınız: 900 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
1 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 4800 TL 3600 TL Kazancınız: 1200 TL Bire Bir Özel Ders Fiyatıdır.
2 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 7200 TL 3300 TL Kazancınız: 3900 TL 2 Kişi İçin Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
2 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 10080 TL 4400 TL Kazancınız: 5680 TL 2 Kişi İçin Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 5 Hafta (30 Saat) 10800 TL 3600 TL Kazancınız: 7200 TL 3 Kişi İçin Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 7 Hafta (40 Saat) 15120 TL 4800 TL Kazancınız: 10320 TL 3 Kişi İçin Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.
3 Kişi 9 Hafta (50 Saat) 19440 TL 6000 TL Kazancınız: 13440 TL 3 Kişi İçin Bire Bir Özel Ders Toplam Fiyatıdır.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

YDS eğitimlerimiz yeterli talebin oluşması durumunda sınıf içi grup şeklinde ya da bire bir özel derslerle verilmektedir. Özel ders durumunda gün ve saatleri sizler seçebilmektesiniz.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 9:30 - 22:00
Çarşamba 9:30 - 22:00
Perşembe 9:30 - 22:00
Cuma 9:30 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Meriç Sokak No: 12 (Toyak İş Merkezi Karşısı) Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir