İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Yüzme

Firma ERT & MTM SPORTS
Web Adresi mtmscuba.kurs.com
Yer
%17 indirim 900 TL 750 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Derslerimiz , tamamiyle birebir özel eğitimler ve max. 2 kişi aynı anda katılabilecek şekilde yüzme dersleri şeklinde Ankara ve İstanbuldaki bazı özel yüzme havuzlarında veya sizin talep ettiğiniz,organize ettiğiniz bir yüzme havuzunda da verilmektedir.

Özel Yüzme eğitimi konusunda , özel yüzme eğitimlerimiz bizzat ; 1987-1994 yıllarında Ankara ve Türkiye Yüzme Şampiyonalarında madalyalar almış olan ; Kelebek branşında Türkiye 1. olan ; 2002 yılında Uluslararası Boğaziçi Maratonunda gümüş madalya almış olan eski milli yüzücü değerli hocamız Ertunç Evciler tarafından verilmekte olup.Kendisinin yüzme branşındaki kariyeri ve aldığı başarıları , web sayfamızda kurucumuz hakkında içeriğinde görebilirsiniz.


Su korkusu ya da farklı sebeplerle suyun üzerinde durmakta zorlanan, kendini yüzmede güvende hissetmeyenler için yapılan bu özel çalışmalarda serbest stil başta olmak üzere, yüzmenin diğer tüm temel teknikleri öğretilmektedir. 

Derslerimiz , tamamiylebire bir özel eğitimler ve max. 2-3 kişi aynı anda katılabilecek şekilde yüzme dersleri şeklinde Ankara ve İstanbul'daki bazı özel yüzme havuzlarında veya sizin talep ettiğiniz,organize ettiğiniz bir yüzme havuzunda da verilmektedir.

Bu program , tamamiyle kişinin yüzmeyi alanında çok profesyonel bir eğitimciden bire bir,çekinmeden,yüzmedeki güven eksikliğini ortadan kaldırmakamaçlı organize edilmiş özel bir yüzme dersidir.

Bu konuda eğitim almayı ciddi bir şekilde düşünürseniz eğer , Ders ücretleri ile ilgili bizleri arayarak size özel günlerde ,saatlerde eğitimleri karşılıklı olarak planlayabiliriz.

Bizler sizlere yüzme sporunda her biri bir çok başarı kazanmış,değerli eğitimen kadromuzla sizlere yüzme ve su sporları branşlarında yardımcı olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın…

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
4 Gün (6 Saat) 900 TL 750 TL Kazancınız: 150 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 18:00 - 20:00
Çarşamba
Perşembe 18:00 - 20:00
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 12:30 - 14:30
Pazar 12:30 - 14:30

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Ankara / Çankaya - Kızılay

Toplu taşımaya yakın
Kızılay Metro Durağı 50 m. uzaklıkta

İstanbul Beyoğlu Şahkulu

Şahkulu Mah İlk Belediye Cad No:4/1

Toplu taşımaya yakın
Sanayi metre Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Sanayi durağı Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Sanayi durağı Minibüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul