Regresyon Terapisi

Firma Rengarenk Yaşam Akademisi
Yer
300 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Yaşamda başımıza gelen her şey geçmişte aldığımız kararlara ve buna bağlı inançlarımıza çoğu zaman fark etmeden yemin gibi tutunuruz. Bu yeminleri bırakmak, önemli ve olumlu açılımlara sebep olur.

Artık her şeyin bir enerji olduğunu ve benzer enerjileri yarattığını biliyoruz. Korktuğumuz, istemediğimiz her şeyi önce enerjisel sonra da fiziksel boyutta yaratırız. Yani hayatımızdaki olaylar bu inancımızı destekler nitelikte belirir.

Bazen bir dayanağı olmayan korkular, takıntılar üretiriz; asansöre binmekten, hayvanlardan, yükseğe çıkmaktan, mezarlığa girmekten vs…. En kötüsü aşamadığımız inançlarımız vardır: “Beni onun gibi seven olmadı”, “Eski ilişkimi unutmak istemiyorum. Çünkü döneceğini biliyorum”, “Bir daha eski işimdeki fırsatları yakalayabileceğim bir işim olmayacak”, “O kadar para beni bulmaz”, “O kadın çok güzel olduğu için onu seçiyorlar, benim öyle bir ilişkimin olması mümkün değil”… Bu liste uzar da gider.

Genellikle bu bırakamadığımız yeminler için başkalarını da suçlama eğiliminde oluruz. Kurban rolünü üstleniriz. Oysa sorumluluk bizimdir. Yaşadığımız her şey bizim seçimimizdir.Geçmiş Yeminleri Bozma seansları 1-1,5 saat kadar sürer. Danışan alfa boyutunda yarı uyku halindeyken, bilinçaltında çalışılarak kendisiyle yaptığı negatif anlaşmalar bozulur. Genelde tek seanstan sonra takip eden 21 günlük süreçte büyük açılımlar yaşanır. Süreç bittikten sonra gerekirse iki seans yapılır.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Gün (1 Saat) 1 x 300 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Seanlarımız Cumartesi dahil olmak üzere her gün birebir olarak yapılmaktadır Yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir