İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Geçmiş Yeminleri Bozma Çalışmaları ile Negatif İnançlarınızdan Kurtulun

Firma Rengarenk Yaşam Akademisi
Web Adresi rengarenkyasam.kurs.com
Yer
300 TL
Yaşamda başımıza gelen her şey geçmişte aldığımız kararlara ve buna bağlı inançlarımıza çoğu zaman fark etmeden yemin gibi tutunuruz. Bu yeminleri bırakmak, önemli ve olumlu açılımlara sebep olur.

Artık her şeyin bir enerji olduğunu ve benzer enerjileri yarattığını biliyoruz. Korktuğumuz, istemediğimiz her şeyi önce enerjisel sonra da fiziksel boyutta yaratırız. Yani hayatımızdaki olaylar bu inancımızı destekler nitelikte belirir.

Bazen bir dayanağı olmayan korkular, takıntılar üretiriz; asansöre binmekten, hayvanlardan, yükseğe çıkmaktan, mezarlığa girmekten vs…. En kötüsü aşamadığımız inançlarımız vardır: “Beni onun gibi seven olmadı”, “Eski ilişkimi unutmak istemiyorum. Çünkü döneceğini biliyorum”, “Bir daha eski işimdeki fırsatları yakalayabileceğim bir işim olmayacak”, “O kadar para beni bulmaz”, “O kadın çok güzel olduğu için onu seçiyorlar, benim öyle bir ilişkimin olması mümkün değil”… Bu liste uzar da gider.

Genellikle bu bırakamadığımız yeminler için başkalarını da suçlama eğiliminde oluruz. Kurban rolünü üstleniriz. Oysa sorumluluk bizimdir. Yaşadığımız her şey bizim seçimimizdir.Geçmiş Yeminleri Bozma seansları 1-1,5 saat kadar sürer. Danışan alfa boyutunda yarı uyku halindeyken, bilinçaltında çalışılarak kendisiyle yaptığı negatif anlaşmalar bozulur. Genelde tek seanstan sonra takip eden 21 günlük süreçte büyük açılımlar yaşanır. Süreç bittikten sonra gerekirse iki seans yapılır.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Gün (1 Saat) 1 x 300 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Seanlarımız Cumartesi dahil olmak üzere her gün birebir olarak yapılmaktadır Yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Yeşil Ada Sok. A/ Blok No: 2/4 Bakırköy / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Yeşil kıbrıs Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
İncirli Metrobüs Durağı 1000 m. uzaklıkta
Bakırköy iskelesi Vapur İskelesi 1000 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir