İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Pastacılığı Meslek Olarak Yapmak İsteyen Şef Adayları Bu Programda Buluşuyor !

Firma Golden Chef Mutfak Akademisi
Web Adresi goldenchef.kurs.com
Yer
%7 indirim 14.500 TL 13500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En az okuma yazma bilenler, Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olanlar, Sektörde çalışan, bilgi ve becerisini geliştirip sertifikalandırmak isteyenler,
4 Adet Vesikalık Nufus Cüzdanın Aslı ve Fotokopisi Son Mezun Olunan Okulun Diploma Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi Adli Sicil Kaydı (E-Devletten Alınabilir.) Gaita Kültürü, Burun ve Boğaz Kültürü, Akciğer Grafisi Raporu, HIV, Hepatit B ve C Test Sonuçları Sağlık Raporu İkametgah (E-Devletten Alınabilir.)
EĞİTİM SÜRESİ 6 Ay Eğitim (16 Hafta Eğitim + 8 Hafta Staj) Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam veya hafta sonu grupları şeklinde verilmektedir.
Golden Chef Mutfak Akademisi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur. Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenir.
Konaklama işletmelerinin yiyecek içecek ünitelerinde, Kurum mutfaklarında, Kafeterya, bar ve restoranlarda, Yemek fabrikalarında,
Eğitimlerimiz pratik ve teorik olarak verilir. İlk 2 Hafta Teorik daha sonra 14 hafta boyunca uygulamalı eğitim alırsınız.
16 yaş ve üzeri herkes katılabilir.
Hiçbir malzeme almanıza gerek yoktur tüm malzemeler kurum tarafından karşılanmaktadır.

Uzun Dönem Pastacılık Eğitimimiz, kapsamlı ve donanımlı profesyonel mutfak atölyemizde  uzun yıllar otel, yat, restoran işletmelerinde çalışmış deneyimli eğitmen şeflerle verilmektedir.
Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak yoğun bir program olarak gerçekleştirilmektedir.
Amacımız, öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirerek  meslek edinmelerini sağlamak , bilgi ve becerilerini geliştirmektir.

EĞİTİM SÜRESİ 

Eğitim 2 Hafta Teorik 14  Hafta Uygulamalı Mutfak Eğitimi olmak üzere toplamda 16 haftadan oluşmaktadır. Ayrıca isteyen öğrencilerimiz eğitimlerinin sonuna 8 Hafta opsiyonel Sektör Stajı ekletebilirler.

BELGELENDİRME
Eğitimin sonunda teorik ve uygulamalı sınavlardan başarılı olan öğrencilerimiz Hijyen Belgesi ve Uluslararası geçerli M.E.B. onaylı Pastacılık sertifikası almaya hak kazanırlar.

KONAKLAMA

Okulumuz eğitimlerine Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz anlaşmalı olduğumuz öğrenci yurtlarında okulumuza özel fiyatlar ile konaklayabilirler.

AMERİKA’DA MAAŞLI STAJ

Yurtdışında Staj Yapmak isteyen öğrencilerimiz için 3 ay ile 18 ay arası Amerikanın farklı eyaletlerinde maaşlı staj imkanı sunulmaktadır.Golden Chef Mutfak Akademisi Profesyonel Pastacılık kursundan mezun olan öğrencilerimiz Amerika Staj Programı ile Restoran, otel, resort, yat gibi işletmelerde saatlik 8$- 13$ arası çalışabilirler. Program katılmak isteyen öğrencilerimiz için çalışma izni, vize, tüm mülakat süreçleri kurumuz tarafından takip edilmektedir.

*Amerika Stajı Ücretlere dahil değildir.

ÖDEME KOŞULLARI

Eğitim Ücretlerinin tamamı veya kısmi bir miktarı tüm kredi kartlarına 12 Ay’a kadar taksitlendirilebilir.

Peşin Ödemelerde 1000₺ Peşin Ödeme İndirimi Uygulanır. Senetle Ödemelerde Peşinat + 6 Aya Kadar Taksitlendirme Yapılabilmektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
4 Ay (420 Saat) 14500 TL 13500 TL Kazancınız: 1000 TL

Başlama Tarihleri

26 Ocak 2019 Cumartesi (Çankaya Ankara)

Gün ve Saatler

12 Kişilik Sınıflarda birebir Eğitim Golden Chef'te

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 16:00
Pazar 9:00 - 16:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Maltepe

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:51/4-5-6-7-8-10-11 (EGO-BAŞKENT Doğalgaz Karşısı) Demirtepe - Çankaya / Ankara

Toplu taşımaya yakın
Demirtepe ankaray Metro Durağı 150 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul