İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz WhatsApp'tan Yaz

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim sonunda başarı ile mezun olan katılımcılarımıza kurumumuzdan onaylı eğitim sertifikası verilmektedir.
15 Yaş ve üzeri herkes katılabilir.
Hafta içi maksimum 4 ve Haft 8 kişilik sınıflar
Hafta içi en az 4 kişi olunca , Hafta sonu en az 8 kişi olunca gruplar açılır
Temel Bilgisayar bilgisi olmak zorundadır.
Eğitim 5 Ay sürmektedir . Haftada bir gün 3 saat veya Haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.
Katılımcılarımız ile aramızda varolan süreklilik bağı; kurs sonrasında da devam etmekte olup, karşılaşılabilecek problem veya ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik detaylarda ve güncel bilgi paylaşımında varlığını sürdürmektedir .Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.
Kursumuzun tüm eğitmenleri alanında uzman ve sektörde hali hazırda hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen ve hangi öğretiler ile kursiyerlerin sektöre daha çabuk adapte olabileceğini anlayabilecek kişilerdir.
Özellikle belirli alanlarda grafik tasarım programlarını bilen ve uygulama yapabilen personel ihtiyacı sürekli bulunmaktadır. Kurs sonrasında yapacağınız pratik uygulamalar ile reklam atölyeleri, matbaalar, ajanslar, tekstil firmaları gibi birçok alanda iş imkanına sahip olacaksınız.
Kurslarımızda dersler özel ders niteliğindedir. Maksimum 4 kişilik sınıflarda kursiyerlere birebir formatta eğitim verilir ayrıca seans mantığı ile değil öğretme ve sektörde nitelikli eleman yetiştirme mantığı ile çalışılır.

Eğitimlerimizde katılımcılara yaratıcı desen tasarımlarının güçlü altyapısının kazandırılması; çizgi, hareket, denge, hacim, oran, form (şekil) ritim, kompozisyon, perspektif, ışık ve renk kavramlarının öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Katılımcılarımız eğitim sonunda; Eşarp Tasarımı, Ev Tesktili, Perde Tasarımı, Tesktil Dijital Baskı Tasarımı, Emprime (Parça) Baskı, Tramlı Desenler, Renk Ayırımı, Varyant, Halı Tasarımı, Metraj Desen Tasarımı, Transfer Baskı, Rotasyon Baskı ve Nakış konularında yetkinlik kazanmaktadırlar.

Eğitim süresi 5 ay olmakla birlikte, derslerimiz 8 kişilik özel sınıflarda haftada bir gün 3 saat veya haftada iki gün 2 saat şeklinde işlenmektedir. Eğitim süresine bağımlı kalmaksızın, katılımcıların öğrenme düzeyine göre kurs süresinin uzatılması insiyatifi (ek bir ödeme talep etmeksizin) gerektiğinde tarafımızdan kullanılmaktadır.

Tekstil sektörü ile iç içe olan kurumumuz; güncel tüm bilgileri, değişim ve yenilikleri katılımcılara aktararak, eğitim süresi boyunca proje çalışmalarıkompozisyon çalışmalarıödev çalışmaları ile bilgi ve çalışma tekniklerini geliştirmektedirler.

Temel ilkesi öğrenme üzerine kurulu olan kurumumuzdan başarılı ile mezun olan katılımcılar, bu süre içerisinde tesktil sektörünün tüm incelik ve detaylarına da hakim olmaktadırlar.

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
5 Ay (80 Saat) 5500 TL 2750 TL Kazancınız: 2750 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 11:00 - 21:00
Çarşamba 11:00 - 21:00
Perşembe 11:00 - 21:00
Cuma 11:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 20:00
Pazar 10:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bahçelievler Şirinevler

Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Nil Sokak No:19-21 Kat:1 Daire:3

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul