Hasta Kabul Başarı Noktası Eğitim Kurumları

Firma Başarı Noktası Eğitim Kurumları
Yer
%30 indirim 1.000 TL 700 TL
En az ilkokul mezunu olmak ve okuma yazma bilmek , hasta kayıt kabul mesleğinin gerektirdiği işleri ve yeterlilikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak, Sağlık sektöründe güler yüz ve iletişim çok önem arz ettiği için bu niteliklerde bulunmak ve kariyerinde medikal alanında devam etmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.
Bilgisayar kullanma, doküman hazırlama, sosyal hayatta iletişim, iş hayatında iletişim, randevu ve konuk kabulü, problem çözme, hasta hizmetleri, tedavi hizmetleri, tıbbi arşivleme.
Bu branşta eğitim alanlar, hastanelerde, sağlık ocaklarında, polikliniklerde, tıbbi laboratuarlarda, tıp merkezleri vb. kurum ve kuruluşların hasta kabul birimlerinde istihdam imkanı bulabilirler.
1-M.E.B. Onaylı Hasta Kabul Sertifikası 2-Başarı Noktası Üstün Başarı Sertifikası 3-Başarı Noktası Katılım Sertifikası

Tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir. Kursu tamamlayan kursiyerler; Hastanelerde (üniversite, devlet, dal, özel), Sağlık ocaklarında, Polikliniklerde, özel muayenehanelerde, Tıbbi laboratuarlarda, Tıp merkezleri v.b. yerlerde çalışabilirler.
Toplam ders saati: 280 saat (~1,5 ay) teorik ve uygulamalı eğitim. Uygulamalı eğitimler bilgisayar başında programa uygun olarak verilmektedir.
Programın Amacı: Gelen çağrıları doğru cevaplamak, kurumdan hizmet almaya gelenleri en kısa sürede doğru yerlere yönlendirmek, faks ve e-postalara cevap verebilen vb. görevleri yapabilecek yeterliliğe sahip meslek elemanlarını yetiştirmektir.

Başlangıç ve Önerilen Eğitim : Okuma yazma bilmek veya ilkokul mezunu olmak. Mesleğin gerektirdiği işleri ve yeterlikleri yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak.

Süre Saat Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
2 Ay 48 Saat 1000 TL 700 TL Kazancınız: 300 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 21:00
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir