Bioenerji İSİS MU Akademi

Firma İSİS MU Akademi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Ruhsal, bilinçsel ve yapısal gelişimi destekleyen, yeniden yapılanmaya, yeniçağ bilincine geçişe yardımcı olan ve şifalanmayı bilinçle birlikte bedende yürüten bir uyanış enerji sistemidir.
 
İnsani bilincin dünya ile birleşmesi ile dünyada aktifleşen bir enerji sistemi olan Huşu Enerjisi, bilincin bütününden parçacıklarına, bütünün bilgisini aktaran bir sistem olarak çalışır. Zaman içinde bütünün içindeki bu parçacıkların merkeze biraz daha yaklaşabilmesi için kapasite artırımını sağlayan bir enerji akışıdır. Mevlana’nın da dediği gibi kabımızı genişletmemiz, bilincimizin genişlemesi ile eş değerdir.
Kadim zamanlardan bu yana toprak anamız bu bütünün bilgisini göksel alandan kendi yapısına kodlamış ve varoluşuna bölüm bölüm aktarmıştır. Bildiğimiz tarih kayıtlarını izlediğimizde bu dönemleri bariz olarak görebiliriz. Mitolojik zamanlardan bu yana akan bilgiler Trakya ve Anadolu tarihinin ne kadar dünyayı etkileyen bir enerji kaynağı olduğunu gösterir. Bir dalga halinde yayılan bu enerji dalga geçişlerinde alansal çalışmalarının izini bırakarak dünyayı sarmış, zamanı geldiğinde yeniden merkeze çekilmesinin de izlerini bırakmıştır.
 
 
Huşu Enerjisinin Faydaları
 
Huşu enerjisinin bedene girmesi ile hem bedensel hem de ruhsal bir arınma programı başlar.
Uyanış programı, bulunduğu alan kapasitesi içinde çalışmaya başlayarak monoküler yapıya iner ve yeniden yapılanmaya zemin hazırlar.
DNA programında yeni aktive olması gereken alanların içinde kontrollü bir çalışma başlatır.
Algı ve rüya aktivasyonu içinde bilince eğitim sağlar.
Bilinçli varlığın kabulü içinde bilinçaltında çalışma programını hızlandırır ve daha yoğun olarak ön bilince aktarım yapar.
Zamanın içinde de yumuşak bir akışla bilinci destekler ve besler.
Kişinin yeni oluşumunu destekleyen ama her aşamasında kişinin kapasitesi ve seçimleri içinde gelişen bir program izlemeyi esas alır ve böylelikle kişinin kendisini tanıması ve kişisel gelişimini sağlar.
Kıyamını olumlu alanda yapılandırması için destekler ve dengeler.
Huşu Enerjisi bilinçli bir hal ile ruhsallığa çalışır.
Duygu ve duyularımızı geliştirir.
İç deki huzur aktive olduğu için kabul alanımız genişler. Bunun için depresif ve panik ataklalılar için ideal bir enerjidir.
Beyin frekansların dengelenmesi, uyumlu ve daha yumuşak alana geçmesini sağlar.
Beden frekansımızın da uyum ve ahenkle dengeye geçmesini sağlar.
Arınma yarattığı için her ne rahatsızlık olursa olsun bizim için olmaması gerekense, görevini yerine getirerek, temizler ve bedenin sağlıklı frekansında titreşmesini sağlar.
 
Huşu Enerjisinin Yaşamımıza Kazandırdıkları…
 
Kişi huzur içinde kendini ve var olanı kabul ediyor. Gülümseyen ve kabullenen bir yüz oluyor. Huşu enerjisi ile tanışmadan önceki olumsuz hallerin uyumlu bir şekilde hayattan çekildiğini görüyorsunuz. Önce uyumlanan kişi bedensel, ruhsal arınmanın eşliğinde benliğini geliştiriyor öyle ki zevkiniz bile değişebiliyor. Salt kendiniz ama arınmış ve şifalanmış olarak siz oluyorsunuz. Daha dinamik, aktif bir yandan da algılamada, bilincinde inanılmaz bir genişleme sağlıyor.
Zaten yaşama uyum ve ahenk katmak için aktarılan bir enerji kaynağı olduğu için yaşamla huzuru yakalamak üzere yapılandırır.. Adının da sunduğu gibi huşu yaşama huzur katar. İlk önce kendimizle barışı ve sonrasında ise yaşamla barışı bizle tanıştırır.
Hiç bir olumsuz düşünceye hizmet etmeyen ve en ufacık negatif etki ile bloke olabilen, kendini olumsuz düşüncede aktifleştirmeyen bir enerjidir.
Nedeni ise,
“Varlık ne olursa olsun, bir bilince sahip ise kararları ve seçimleri ona aittir. Yaratım içinde sahip olduğu bilinç, varlığını oluşturmuştur. Bu var oluşa saygı duyulması gerekmektedir. Varlığını nasıl sürdürmek istiyorsa o halde sürdürür ama akidinin içinde. Akidinin dışında ki olumsuz seçimleri onu alt versiyonuna düşürür ama bu da onun seçimidir, saygı duyulması gerekmektedir.” bilinciyle olan bir enerji sistemidir.
 
Huşu enerjisi 2013 de insanoğlu için gerekli yapılanmayı sağlayacak kadim bir enerji bağlantısı olarak 2004 senesinde İSİS MU AKADEMİ kurucusu Yurdaay ONARAN'la buluşmuştur ve bireylere ulaşmaktadır.
 

Her Eğitimde Kitapçık, Döküman ve Sertifa verilmektedir. 
 
Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.
 
Access The Bars® Nedir? 

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik, para ) 32 adet enerji noktasında (bar da) birikir. 

Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalara enerji vererek, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif edilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ve vücudunuzdaki kısıtlamaların çözülmesi sağlanır. 

En iyi sonuç; hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar. 


Bars’ın Faydaları : 
*Geveze zihnimizi susturur, zihin ve bedende ki gerilimi yok eder hafiflik hissettirir. 
*Nedene bağlı olmaksızın içsel mutluluk ve neşeyi ortaya çıkarır. 
*Sorunlu ilişkilerimiz düzelir. 
*Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. 
*Depresyon, Anksiyete, panik atak, obsesif takıntı gibi bir çok ruhsal çöküntüyü ortadan kaldırır. Hatta gözlemlenen şu ki intihar eğilimi olan kişilerde de etkili olup kişiyi hayata geri döndürüp yaşama sevinci getirmektedir. *Özellikle bipolar bozukluğu olanlara tavsiye edilir. *Korkular, fobiler, kaygı ve endişeleri azaltır hatta tümden yok eder. 
*Bedenin yaşlanmasını yavaşlatır, anti aging etkisi yapar. *Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. 
*Maddi sıkıntı ve parasal blokajlar çözülür, para akışında belirgin bir artış olur
*Kilo problemleri çözülür.
*Bedende ki bir çok fiziksel rahatsızlık, altında yatan gerçek neden yada blokaj iyileştiğinden, geçebilir. Fiziksel boyutta da değişimler olabilir. Örneğin boy uzaması, omurga eğriliğinin düzelmesi, vb. 
*Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini sağlar.
*Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur. 
• Sizi kilitli tutan bazı zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjetik blokajları yok etmek için Hayatınız tam olarak hoşunuza gideceği gibi değil mi? Daha fazlasını arzu ediyor musunuz? Hayatınız ve yaşamınız için daha fazla alan ve olasılık yaratmak ve çok daha fazlası için bize ulaşın...

Ücret: 1. Aşama 640TL 
2.ve 3. Aşama için gelecekler için 2. Aşama : 320 TL 3. Aşama: 320 TL HALİL TABUR İLE REFLEKSOLOJİ

Refreksoloji Seanslarımızla Güne Enerjik ve Form ’da Başlayın
 
Dünyanın En Etkili Destek Tedavi Yöntemi Olan Refreksoloji Artık İsis Mu Akademi’de
Refreksoloji Terapisinde İLK KONTROL
İLK ÖNGÖRÜŞME ÜCRETSİZDİR.
 
Yaşam Kalitesini Artırarak, stresin yaratacağı hastalıklara karşı,
Tüm Ekrem Ağrılarınızı hafifletmek ve tedavi sürecini hızlandırmak,
Metabolizmanın hızlandırılmasıyla, zayıflayarak ideal kilonuzu korumak,
Şeker ve Tansiyonu düşürerek denge de kalmasına,
Yeni doğan bebeklerimizin 3-4  ay  süren gaz sancılarına,
Depresif ruhsal arınmaya,
Kısacası her derde deva Refreksoloji seanslarımızla, Çözüm Bulun…
 
Yaşam kalitesini artırmak isteyen herkesi seanslarımıza bekliyoruz…

Refleksoloji, bugün destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almaktadır.

Refleksoloji sinir noktalarını belirli tekniklerle uyarmanın ortaya elektrokimyasal mesajları çıkardığını bununda nöronların yardımı ile ilgili organı uyardığını savunur.

Bunun yanısıra psikolojide özellikle panik atak ve depresyon hastalığının tedavisinde destekleyici olarak uygulanmakta olup, başta Rusya ve Amerika'daki engelliler üzerinde özellikle otistik ve spastik engelli çocuklar ile felçli hastalar olmak üzere birçok engel grubunda ciddi gelişmelerin ortaya çıkması sebep olmuştur.

Ayak ve el refleksolojisi belli noktaların manuel uyarılarak vücuttaki sinirlerin ve kan dolaşımının uyarılmasıdır. En yaygın uygulanan ise ayak refleksolojisidir. Stres belkide günümüz insanlarının karşılaştığı en temel sorundur.

Bu sorunun sinir sistemimiz üzerindeki etkisi son yıllarda yapılan araştırmalarla kanıtlanmış olup günlük hayatta yaşadığımız birçok sorun buna dayalıdır. Stres kan dolaşımını yavaşlatır refleksoloji ise kan dolaşımını hızlandırarak vücudun besin almasını ve toksin atımını hızlandırır. Refleksoloji yaptıranların bağışıklık sistemlerinin daha iyi çalıştığı özellikle kışın yaşanılan soğuk algınlığı ve grip tarzı hastalıklara daha dirençli oldukları araştırmalarla ve yaptığımız çalışmalarla sabittir. Düzenli refleksoloji yaptıran hastalarımızın bu tip deneyimlerini bize aktarmaları bizim için sürpriz değildir. Aslında bu arada bir başka yorumuda refleksolojiyi tanımlarken anlatmakta fayda var. Enerjinin bloke olduğunu temelde de hastalıkların bu sebeple çıktığını söyleyen yorumlarda tıpkı tıkalı bir kanalın açılıp normal seyrine kavuşan bir kanal gibi anlatan bir yorum.

Refleksoloji Eğitim İçeriği

Refleksoloji bilimin on yılı aşkın bir süre onlarca ilimizde başarıyla temsil edilmesini sağladık,
Refleksoloji bilimini tanıtmak amacıyla 150 yi aşkın ulusal kanalda halkımıza bu bilimi anlatmaya çalıştık.
Türkiye’ nin ilk refleksoloji parkurunu İstanbul Büyükşehir Belediyesi sosyal tesislerinde ücretsiz açarak halkımızın sağlık ve refleksoloji konusunda bilinçlendirilmesini sağladık,
Temsilciliğini aldığı yurtdışı üniversitesi aracılığıyla refleksolojinin tıpkı Avrupa’ daki gibi lisans düzeyinde öğretimini sağlamasını sağladık,
On yılı aşkın bir süre iyileşmesine vesile olduğu binlerce hasta ile bu tedavi yönteminin olumlu sonuçlarını gören bir kamuoyu oluşturduk,
Başlangıçta ciddiye alınmayan ve diğer meslekler tarafından önemsiz görülen bir tedaviyi engelliler başta olmak üzere bir nörolojik vakada vazgeçilmez bir tedavi protokolü yapıp bu bilimin saygınlık kazanıp geniş kitlelere ulaşmasını sağladık,
Uzmanlarımız Esat Başaran ve Halil Tabur 2013 mart ayında Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan tamamlayıcı tıp kongresine davet edilerek manuel terapiler komisyonunda üye olarak bu bilimin yönetmeliklerinin çıkarılmasına öncülük ettiler,
Uzmanlarımız refleksolojiyle ilgili yazdikları iki kitapla bu bilimin yeni refleksoloji uzmanlarının yetişmesi için bir döküman ve arşiv oluşturdular,
Yine bu bilimi başta devlet adamları ve bürokratlar ve bilhassa sanat camiasının önde gelen şahıslarına yaparak bu kişilerin refleksoloji biliminin tanınmasına katkıda bulundular ve hepsinden de öte 2005 yılında ortaya atılan ve başta refleksoloji otoritesi Kevin Kunz ve refleksolojinin duayen isimlerinin kabul ettiği sempatik ve parasempatik kuramıyla refleksolojideki dördüncü kuramın sahibi olarak uluslararası otoritelerin takdirini kazandılar.
Bizi tercih etmeniz için yüzlerce sebepten sadece birkaçını sizlerle paylaştık..
 
ÇOCUK YOGASI EĞİTİMİ

Çocuk yogası çeşitli hikayeler eşliğinde ve oyunlarla yapılan özel bir yoga türüdür. Yoga hareketleri, nefes çalışmaları ve dinlenme tekniklerinden oluşur. Çocuğun beden farkındalığını, yaratıcılığını, konsantrasyonunu arttırır.
Günümüz hız çağı ve malesef çocuklarımızda bu duruma ayak uydurmuş durumda. Ailenin yaşam koşturması ve beklentilerin her yönden yüksek olması evdeki çocuklara da yansımış durumda. Bu yüzden çocuklarda hiperaktivite ve yoğunlaşma bozukluğu büyük bir problem durumunda. Yoganın çocuklar üzerinde en önemli etkilerinden biride bu alanda ortaya çıkmaktadır. Günümüzdeki çocuklar bu hız ve yarış dünyasında artık sinirlerini de kontrol edemez durumdadır. Çocuklarda stres, bedensel, zihinsel ve ruhsal açıdan çok önemli problemlere sebebiyet verebiliyor.
Çocuk yogasında yer alan hareketler, çocukların gelişim süreçleri ve bedensel ihtiyaçlarıyla bağlantılıdır. Hareketler rahatlıkla yapabilecekleri, bedenlerini zorlamayacak niteliktedir. Yoga hareketleri ile dikkat, denge ve esneklik artar. Çalışmalarla güçlenen beden sağlıklı bir duruşa ve hareket bilincine ulaşır. Yoga çocuklarımızın iç salgı bezlerini dengeli çalıştırır, bedenin içindeki tüm organlara masaj etkisi yapmış olur.  Erken yaşta başlayan Yoga; astım, uykusuzluk, sindirim problemleri, hiperaktivite, öğrenim güçlükleri gibi tıbbi durumlar içinde engelleyicidir.
Çocuklarımız 4 yaşından itibaren yoga yapmaya başlayabilirler. 
ÇOCUK YOGASI EĞİTMENLERİ OLARAK SİZLERİNDE FARKINDALIĞIYLA  ONLARA ULAŞARAK ÖZGÜR  VE MUTLU  ÇOCUKLAR YARATALIM !!!!!!!!!!


Çocuk Yogası eğitimi, YURDAAY ONARAN'ın kurucusu olduğu İSİS MU AKADEMİ'de Müge Akbez Türkoğlu, Serpil SERDİYOL tarafından verilir.

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir