İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

IELTS DE HEDEF GARANTİSİ!

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İngiliz Kültür Bakırköy
Web Adresi ingilizkulturbakirkoy.kurs.com
Yer
%29 indirim 120 TL 85 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

IELTS Nedir?

IELTS sınavı, kişilerin İngilizce dil seviyesini ölçen ve uluslararası geçerliliğe sahip bir seviye belirleme sistemidir. 9 puan ölçeği üzerinden değerlendirilen sınav başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, herkes için uygulanabilecek bir sınavdır. Akademik ve Genel Eğitim şeklinde iki seçeneği bulunan IELTS sınavı, konuşma, okuma, yazma ve dinleme şeklindeki 4 bölümden oluşur.

IELTS Ne için Kullanılır?

Dünya çapında 130'dan fazla ülkede ve binlerce kuruluşta, IELTS sınavı sonuçları kişilerin İngilizce seviyelerinin belirlenmesi için geçerli kabul edilir. IELTS yine dünya çapındaki birçok üniversitede dil yeterliliğini belirtmek için kullanılabilirken, adayların vize işlemlerine de yardımcı olabilir. Özellikle İngiltere, Kanada, Yeni Zellanda ve Avusturalya'ya yapılan vize başvurularında IELTS kabul şartlarından biridir.

Kimler IELTS'e girmeli?

İngilizce dil seviyesini belgelemek isteyen herkes IELTS'e girebilir. Maaşına ek olarak dil tazminatı almak isteyen kamu ve özel sektör çalışanları, üniversite hazırlık kısmını atlamak için yeterlilik belgesi olarak kullanacak öğrenciler, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler, yurt dışında oturmak isteyen kişiler, yurt dışında iş kurmak isteyen girişimciler ve daha örneklendirilebilecek birçok kişi IELTS sonuç belgesini geçerli bir İngilizce seviye belirleme sistemi olarak kullanabilir.

İngiliz Kültür Bakırköy, öncelikle IELTS adayının hedefini öğreniyor ve ardından adayı IELTSdeneme sınavına davet ediyor. Adayın mevcut seviyesi ve ulaşması gereken puan netleştirildikten sonra kişinin yaşam standartı ve öğrenme biçimi de hesaba katılarak kendisine özel bir eğitim planı oluşturuluyor. IELTS konusunda uzman yabancı eğitmenlerle kişinin eğitim planı özel dersler eşliğinde titizlikle takip ediliyor. Öğrencinin plan dahilinde çıkarılan çalışma programına uyması koşuluyla İngiliz Kültür Bakırköy, belirlenen hedef puana ulaşma garantisi veriyor.

  • IELTS Hazırlık konusunda tecrübeli ve uzman kadrosuyla İngiliz Kültür Bakırköy size IELTS sınavında başarıyı garanti ediyor

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Gün (1 Saat) 1 x 120 TL 1 x 85 TL Kazancınız: 35 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:40
Salı 9:00 - 21:40
Çarşamba 9:00 - 21:40
Perşembe 9:00 - 21:40
Cuma 9:00 - 21:40
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 20:40
Pazar 10:00 - 20:40

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Zeytinlik

Ebuziya Cad. Bilgi Sok. No:5

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul