İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Rüya Analizi

Firma Işık Elçi Akademi
Web Adresi isikelciakademi.kurs.com
Yer
%9 indirim 2.750 TL 2500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Koçluğu Sertifika Programı 4 tam günlük bir çalışmayı içerir.
Süreci başarıyla tamamlayanlar sertifika almaya hak kazanırlar. Rüya ustaları, eğitimin son gününde sözel ve yazılı sınavdan geçerler.
Rüya nedir Rüyalar nasıl sınıflandırılır Rüyalardan nasıl faydalanılır Rüya ustası olmanın adımları Rehber Rüyalar Uyku nedir Rüya analizi ve rüya yorumu arasındaki farklar Rüya ustaları ile tanışma Rüyaya bilinçli geçiş Rüya hipnozu Astral seyahat Lucid rüyalar Üstbilinç rüyaları Rüyalarda zaman Rüyalar üzerine yapılan güncel çalışmalar Metapsişik rüyalar Durugörü Rüya günlüğü Rüya sembollerinin genel ve kişisel olarak yorumlanması Rüyalarda yeteneklerin geliştirilmesi Rüyalarda bağışlama.

Yorumlanmamış bir rüya okunmamış bir mektuba benzer.

O mektup şimdiye ve geleceğinize şifa içeren bir cevaba sahipse, ya da geçmişe ait bir sırrı içinde taşıyorsa?

İyi bir rüya koçu olarak rüyalarınızı yorumlayabilir, rüya ustası olarak şifacılığınıza artı bir değer daha katabilirsiniz. 

Kişisel gelişimde hangi alanda çalışıyorsanız çalışın, bir rüya analizi ile üç-dört seanslık sonuca tek bir seferde ulaşabilir, danışanlarınıza çok daha etkili, hızlı ve kalıcı olarak yardımcı olabilirsiniz.

Rüyaların iyileştirici gücünü hayata geçirmek için hem toplumsal hem de kişisel olan rüyaların dilini anlamak, doğru rüya yorumları ile birlikte güzel bir geleceği, sağlıklı bir şimdiyi hayatımıza çekmek mümkün.

Rüya ustaları, uyku ve uyanık yaşamın işbirliği içinde olduğunu bilir.

Yanlış bir rüya yorumu ya da yorumlanmamış bir rüya kader planımızı değiştirebilir, arzuladığımız sonuçları geciktirebilir.

Doğru bir rüya yorumu ise bizim hayatta daha ilerde olmamızı sağlar.

Rüya yorumu derinliği olan bir süreçtir. Genel ve kişiye özel verilerin çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Bu sebeple rüya tabiri kitaplarına başvurmak rüyalarımızın yanlış değerlendirilmesine ve daha kötüsü bilinçaltına ekilen olumsuz duygu ve düşüncelerin hayatımıza çekilmesine sebep olur. Bu durum bir süre sonra rüya görsek bile hatırlamama olarak bizlere olumsuz olarak yansır.

Rüyaları doğru bir şekilde değerlendirmek kişinin psikolojik ve fiziksel sağlığı üzerinde olumlu etki yaratır. Rüyalar yaşamın sekiz kaynağına (aşk, aile, kariyer, para, sağlık, ruhsallık, evlilik ve çevre) katkı sağlar. 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
4 Gün (32 Saat) 2750 TL 2500 TL Kazancınız: 250 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Merkez (Şişli)

Merkez Mah. Hasat Sokak No: 52 Mecidiyeköy - Şişli / İSTANBUL

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul