İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Spiritüel Yaşam Koçluğu

Firma Işık Elçi Akademi
Web Adresi isikelciakademi.kurs.com
Yer
%11 indirim 3.540 TL 3150 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Spiritüel Yaşam Koçluğu eğitimi teorik ve uygulama alanlarında zengin içeriğe sahiptir. Bu eğitimde duygu ve düşüncelerinizi yönetme yeteneği, sezgisel ve fiziksel kalibrasyon sayesinde dinleme, yardım etme, merak uyandırma, olumsuz görünen pek çok şeyi faydaya dönüştürme yeteneği kazanacak, olanı şükür, olmayanı kabul etmeye başlayacaksınız.
Uygulayıcılık programı olduğu için uygulayıcılarımızın eğitim süresince kendi kişisel gelişimleri ve dönüşüm çalışmaları da yapılmaktadır. Güzel sonuç alabilmek ve kendi dönüşümlerinizi de takip edebilmek adına uygulayıcılık programının katılımcı sayısını en fazla 12 kişi ile sınırlı tutmaktayız.
Aldığı nefesi en güzel şekilde hayata geçirmek isteyen, var oluş amacını kendinden başlayarak gerçekleştirmek isteyen herkes katılabilir. Şimdiye kadar profesyonel anlamda koçluk yapmak isteyen katılımcılarımız olduğu gibi, ailelerine destek olmak isteyen ev hanımları, hastalarına daha iyi hizmet etmek isteyen doktorlar, öğrencilerinde fark yaratmak isteyen öğretmenler eğitimimize katıldılar.
Güncel eğitim takvimimizde İstanbul un yanı sıra İzmir, Amasya ve Samsun bulunuyor. Diğer şehirlerde açıklanacak eğitimler için bizi takip edebilir, bulunduğunuz şehirde eğitim sağlamak istiyorsanız grup oluşturarak bize ulaşabilirsiniz.

 Diğer tüm koçluk sistemlerinden farklı olan Spiritüel Yaşam Koçluğu kişinin arzu ettiği başarıya, mutluluğa, huzura, sağlığa, paraya, kısacası arzu ettiği duruma ve kaynaklara ulaşmasını sağlar.

Tüm bu süreçler gerçekleşirken kişinin sadece dünyevi değil aynı zamanda ruhsal hayat amacına da uygun, tekâmülüne hizmet edecek seçimler yapmalarına imkân tanır.

Spirituel Yaşam koçluğunda, hayatınızda arzuladıklarınıza sahip olduğunuzda geriye dönüp baktığınız zaman “keşke” diyeceğiniz ya da pişmanlık duyacağınız bir durum olmaz.

Tamlık, bütünlük, şükür ve hamd hali yaşamınızda var olur.

Aldığımız bu koçluk hizmeti bize kendi yaşamımızın her alanıyla uyum kurabilme, başka yaşamlarla empatiyi yakalayabilme ve hayat alanımızda bizi ileriye götürecek, içsel ve dışsal gözlem yeteneği katacaktır.

Hayatı ve kendimizi anlamak, yaşamınıza ve yaşamlarda fark yaratmak,

Yaşamda kaliteli sorular sormak ve etkin çözümlere ulaşmak, öğrenmek ve deneyimlemek sonsuz seçeneklerin farkına varmak, hizmet etmek, yaşamda olmanın hakkını iyilik, güzellik hayır ile vermek, zorunluluklarla değil, keyifle bunları gerçekleştirmek,

yaşamımızda tekrar eden senaryolara “dur “demek, yeteneklerimizi keşfetmek, seçim yaparken bunun biz eve hayat alanımıza, bütüne katacağı hayrı görmek, kendimizi güzele iyiye adamak, tüm bunları gerçekleştirmek için herkesin ihtiyaç duyduğu, zorunluluk haline gelen bir hizmet yolu “Koçluk”.

Dünya’da ve Türkiye’de de meslek olarak kabul görmüş olan koçluk mesleğini yapmak isteyen, kendini geliştirmek isteyen, meslek sahibi olmak isteyen, ailesine, çocuklarına, çalışanlarına, iş arkadaşlarına yardım etmek hizmet etmek isteyen herkes katılabilir. Kişisel gelişim çalışmaları yapanlara ise profesyonel yaşamlarında artı bir değer katacaktır.

 

Aşağıda ki sorulara “evet” cevabı veriyorsanız bu eğitim tam size göre;

Yaşamın sınırlarınızı aşmak istiyor musunuz?

Hayata farklı bir şekilde bakmak istiyor musunuz?

Spiritüel Yaşam Koçluğu hizmeti vermek istiyor musunuz?

Bireylere, kurumlara, öğrencilere dünyevi ve ruhsal hedefleri konusunda yardımcı olmak istiyor musunuz?

Soruların gücüne, önemine inanıyor musunuz?

“Neden buradayım” sorusunun cevabını arıyor musunuz?

Hedefleriniz, tutkularınız var mı?

Kalbinizden merak duygusu eksilmiyor mu?

 

Unutmayın kimi dünyada yolculuk yapar kimi ise dünyadan yolculuk yapar. Dünyadan yolculuk yapıyorsanız zihinsel, bedensel, ruhsal bütünlüğün ne kadar önemli olduğunu yaptığımız, yapacağımız her şeyin bir sonra ki adım için güzel bir tohum, gelecek nesillere bırakılacak güzel bir miras olduğunu bilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
7 Gün (30 Saat) 3540 TL 3150 TL Kazancınız: 390 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 18:00
Salı 10:00 - 18:00
Çarşamba 10:00 - 18:00
Perşembe 10:00 - 18:00
Cuma 10:00 - 18:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Merkez (Şişli)

Merkez Mah. Hasat Sokak No: 52 Mecidiyeköy - Şişli / İSTANBUL

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul