İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz WhatsApp'tan Yaz
Fiyat tablosuna göz at
%14 indirim 350 TL 300 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Her aşamada eğitim kitapçığı ve katılım sertifikası verilmektedir.

REİKİ

Ayda 1 kere mutlaka eğitim açılır.
Reiki kökleri çok eskilere dayanan kişisel gelişimi de içeren bir şifa tekniğidir. Evrensel Yaşam Gücü anlamında kullanılan Japonca bir sözcüktür. REİ: “Evrensel” demektir. Tanrısal bilgelik, yüksek benliğimizden gelen bilgi, ruhsal bilgelik. Kİ: “Yaşam Enerjisi” veya “Yaşam Gücü” anlamındadır. Çince CHİ, Sanskritçe'de PRANA olarak geçer. “Ki” enerjisi her canlıda olup evrenin en temel enerjisidir. Reiki enerjiyle tanışmak içimizde doğuştan var olanı yeniden hatırlamaktır. Bedenimizin ağrıyan bir yerine ellerimizi koymak doğal bir içgüdüdür ve bunun temelinde o bölgeyi şifalandırmak vardır. Reiki enerjisi tümüyle pozitif enerji kullanım yöntemidir. En çok bilinen şifa formlarından biridir. Koşullar ne olursa olsun hiçbir canlıya zarar vermez. Reiki enerjisini hayatımızın her alanında kullanabiliriz. Reiki doğaüstü değil, doğal bir enerjidir. Reiki enerji frekansı koşulsuz sevginin, iyileştirici gücün, ışığın titreşimlerini içeren bilinçli bir şifa enerjisidir. İçimizdeki gerçek “BEN”i keşfederek kişisel gelişim sürecini ateşler. Zihnin ürettiği düşünceler ile duygular oluşur. Beden bu duygulara göre pozitif veya negatif titreşir. Beden bu titreşimlerin fiziksel sonuçlarını olumlu ya da olumsuz olarak yaşar. Reiki uygulamaları, hastalıkların hem zihinsel hemde fiziksel nedenlerinin şifalanmasına yardım eder. Farkındalık duygusu gelişir. Gelişen farkındalık kişiye pozitif bakış açısı kazandırır ve kişiyi pozitif bir değişim sürecine alarak kişinin zihnini dengeler.

Reiki ile başka neler yapabiliriz ve Reiki’yi nerelerde kullanabiliriz?

Reiki’yi yaşamımızın her alanında kendimize ve başkalarına kullanabiliriz. Reiki bedeni besleyerek, iyileşmeyi ve şifayı hızlandırır. Reiki ağrıları azaltır, bağışıklık sistemini güçlendirir, acıları dindirerek yaraların çabuk kapanmasına yardımcı olur. Reiki stresi azaltır, kişileri rahatlatır. Bağımlılıklardan kişiyi kurtarır. Kişiye enerji ve canlılık verir. Duygusal anlamdaki çöküşlerde desteği çok büyüktür. Reiki kişiler arasındaki ilişkileri düzenler. Olayların daha olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olur. Reiki hayvanların ve bitkilerin tedavilerinde de kullanılır. Hayvanların başından kuyruğuna doğru uygulanır. Aslında uygulamaya başladığınız anda hayvan ellerinizin kalmasını istediği bölgede sakin ve sessizce kalarak arzusunu dile getirir. Eğer kalkıp giderse uygulama kesilir. Bitkilere de havadan veya saksılarından uygulama yapılabilir. Hamilelere de reiki enerjisini rahatlıkla verebiliriz. Bu bebeğin daha huzurlu ve mutlu olmasını sağlayarak hayata onu güvenle bağlar. Yiyeceklere, içeceklere uyguladığınız reiki ile faydalarını güçlendirebiliriz. İlaçların etkilerini kuvvetlendirmekte de reiki enerjisinden faydalanabiliriz. Doğal taşlara da reiki enerjisi vermek suretiyle taşların pozitif enerji ile dolmasını sağlayabiliriz. Reiki 2. Aşamada bulunduğumuz ortamı negatif enerjilerden arındırabiliriz. Özellikle bir iş görüşmesinde ya da özel bir toplantıda mekânı daha huzurlu ve pozitif bir alana alarak ortamı rahatlatabiliriz. Ayrıca uzaktan dünyanın herhangi bir yerindeki kişiye ya da duruma da şifa gönderebiliriz. Reiki kullanılmasında dikkat edilecek durumlar? Kırık-çıkık vakalarında kemikler bir doktor tarafından yerleştirilene kadar lokal olarak Reiki verilmemelidir. Açık yaralarda da reiki direk yara üzerine uygulanmamalıdır. Kalp hastalarında ve kalp pili olan kişilerde eller kalp üzerine konularak uygulama yapılmaz. Şeker hastalarında ve tansiyon hastalarında 2. Aşama reiki eğitimi aldıktan sonra, ellerle bedene temas etmeden Reiki uygulaması yapmak gerekir.

Reiki Ne Değildir?

Dini bir öğreti değildir, hiçbir dine ait değildir, hiçbir dine hizmet etmez. Tarikat değildir, hiçbir inanca ters düşmez. Tıbbın yerine geçmez. Reiki’ye “Alternatif Tıp “ demek doğru değildir. Reiki enerjisi tıbbın yanında yer alır, tamamlayıcıdır ve iyileşme sürecini hızlandırır. Reiki ile amaç teşhis koymak değildir. Reiki günümüzde de batı kültürü tarafından benimsenmiş ve dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılan bir şifa yöntemidir. Batıda birçok Reiki kliniği bulunmaktadır. Faydasının çok açık olması ve şifa etkisinin gözle görülebilir olması reiki uygulayıcılarının sayısının her geçen gün artmasında çok önemli etkenlerden biridir. Reiki eğitimleri İSİS MU AKADEMİ kurucusu YURDAAY ONARAN ve kadrosundaki Reiki Masterlar tarafından verilir.

Her aşamada Eğitim Kitapçığı ve Sertifa verilmektedir.

Kurumumuzda yapılan eğitimler ve uygulamalarda kişiye tıbbi teşhis veya tedavi uygulanmamaktadır. Web Sayfamızda bulunan bilgiler hiç bir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Tanı ve tedavi, mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.

 

YURDAAY ONARAN

Kişisel gelişim çalışmalarına 1999 yılında bir anonim şirketin genel müdür yardımcılığından ayrılarak eğitimine yeni bir alan açtı. Psikoloji, kişilik gelişimi ve sosyoloji analistliği alanında aldığı eğitimlerle zenginleştirmiştir. Yurdaay Onaran 2007 yılında çalışma arkadaşlarıyla birlikte kurmuş oldukları Mim Yaşam Enerjisi ve Kültür Derneğinde ruhsal ve kişisel gelişim çalışmalarına devam etmiştir. O günden bugüne vermiş olduğu eğitim, konferans ve seminerlerle birçok başarıya imza atmış, tüm bilgi ve birikimlerini kendi ruhsal ve bilgilerinin alanındaki çalışmalarıyla da harmanlayarak güçlü kişisel ve kurumsal gelişim teknikleri geliştirmiştir. Bilginin paylaştıkça çoğalıp besleneceği inancı ile de yola çıkarak bu alanda öğrenciler yetiştirmiştir.

“Yaşam Sonsuza Akan Bir Okuldur” düşüncesiyle 2012 yılında kurduğu İSİS MU Akademi Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezinde de birçok alanda hizmet vererek Profesyonel, sertifikalı öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir.

YURDAAY ONARAN'IN ALDIĞI EĞİTİMLER:

TSDE Enstitüsü (Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü) Aile sistem Dizim Uzmanlığı

HeinrichBreuer, “ Hipnoterapi Uzmanlığı”

GunthardWeber – “Kurumsal Şirket Organizasyonu Eğitimi”

StephnaHausner ile” Hastalık ve Semptom Dizimleri”

Dr.DimitriStavropoulos –“ Arketipsel Dizimler”

Dr. AlbrechtMahr ile “Teknik ve Politik Dizimler”

Master Trainer’s Training

NLP Master

Hipnotist Master

Quantum Aktivist

Advanced Master Certified Coach

DR. Bülent Uran - Yedi Pahtlı Hipnoz Uzmanlığı

Dt. Turgay Köyağasıoğlu - Hipnoz Uzmanlığı

Dr. İnci Erkin – EFT

Reiki Master Teacher

Kundalini Master Teacher

Ra-SheebaTeacher

YURDAAY ONARAN GELİŞTİRDİĞİ TEKNİKLER;

RE-BALANCE THERAPY

Huşu Enerji Sistemi ve Enerji Çalışmaları

Kendinin Efendisi Olma Seminerleri

Para ile Sohbet- Bolluk Bereket Bilinci Çalışması

Dişil Enerjiyi Fark Etmek – İçindeki Kadını Keşfetmek

Kişiye Özel Sembollerle Çalışmalar...

Yurdaay ONARAN - İSİS MU AKADEMİ

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Gün (6 Saat) 1 x 350 TL 1 x 300 TL Kazancınız: 50 TL grup dersi
1 Gün (6 Saat) 1 x 600 TL - özel ders Reiki 2
1 Gün (6 Saat) 1 x 500 TL - özel ders
1 Gün (6 Saat) 1 x 400 TL 1 x 350 TL Kazancınız: 50 TL Reiki 2 -grup ders

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy

İncirli Caddesi No: 29/7 3437

http://www.isismuakademi.com.tr

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Görüş Bildir