Yönetmenlik İstanbul Medya Akademisi

Firma İstanbul Medya Akademisi
Yer
3.000 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
TV Yönetmenliği, TV programlarının fikir üretim aşamasından, dekor hazırlığına, çekim tekniklerinden, stüdyo tekniklerini, ışık, kamera ve reji odasındaki teknik alt yapıyı öğrenmek adına farklı bir derstir. Sinema daha çok dramatik yapıyı ve farklı kamera ve ışık tekniklerini barındırır.
TV Yönetmenliği eğitiminde medya sektöründe iş imkanı çok olan ve çoğu TV kanalının ihtiyaç duyduğu yapım ve teknik eleman ihtiyacına cevap olan bir eğitim sunulmaktadır.

TV YÖNETMENLİĞİ VE YAPIMCILIK

“Stüdyoda öğren!”
Açık oturum, yarışma, müzik eğlence gibi stüdyo programları ve seyahat, haber, belgesel gibi aktüel içeriklerin tamamının görsel tasarım ve yönetimiyle ilgili çekim ve kurgu aşamalarının eğitiminin verildiği programdır. Katılımcılar, canlı ve bant yayındaki çekim dinamiğini kavrayacak, hem de televizyon dünyasının nabzını tutmayı öğreneceklerdir. Derslerin tamamı akademimizde bulunan GREEN BOX stüdyoda verilecektir. Stüdyonun geniş imkanları sayesinde öğrenciler teori ve pratiği aynı anda tecrübe ederek, profesyonel yönetmenlik algısını daha iyi idrak edeceklerdir. Ayrıca, eğitmenler eşliğinde çeşitli televizyon kanallarının stüdyolarına ziyarette bulanacaklardır.
 

EĞİTMENLER
Sultan Önen
Pekyaşa Sözbir
Atilla Özocak
 

DERS SAATLERİ
Cumartesi günleri 10:00- 16:00 Yenibosna

Süre Fiyatı
3 Ay (72 Saat) 3000 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 16:00
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Beyoğlu Cihangir

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir